• Informacje na temat:

  ślub britney

Artykuły na temat: ślub britney
 • Britney Spears: Za wcześnie na ślub

  Amerykańska gwiazda pop Britney Spears odwołała swój ślub. Wokalistka miała się pobrać ze swoim narzeczonym Jasonem Trawickem tej zimy, ale jak się okazało, oboje uznali, że to przedwczesna decyzja.

 • Ślub Britney to żart?

  Nie ustają kontrowersje dotyczące ważności ślubu, jaki zawarła Britney Spears z Kevinem Federlinem. Amerykańskie media opublikowały dokument, w którym Spears i Federline oświadczają, że ślub nie jest prawdziwy i nie zostanie legalizowany w przyszłości. Przypomnijmy, że ceremonia odbyła się 18 września w obecności tylko najbliższej rodziny i przyjaciół.

 • Britney: Ciąża i ślub???

  Plotka rskie media donoszą o kolejnych rewelacjach z życia Britney. Tym razem upadła gwiazda muzyki pop ma ponoć spodziewać się kolejnego dziecka, a także znów wyjść za mąż.

 • Britney Spears: Będzie ślub!

  Plotki o odwołaniu ślubu Britney Spears i jej obecnego narzeczonego, tancerza Kevina Federline'a, okazały się nieprawdziwe. Tak przynajmniej twierdzi sama piosenkarka. Dementuje je także rzecznik prasowy artystki. Ceremonia ślubna nadal planowana jest na listopad tego roku.

 • Madonna: Britney, Kylie, ślub

  Madonna, amerykańska wokalistka pop, otwarcie wyraża swe poparcie dla młodszych koleżanek po fachu, nosząc na koncertach koszulki z ich nazwiskami. Artystka twierdzi, że chce w ten sposób dodać sił do walki z ludźmi, którzy je bez przerwy krytykują. Ponadto zasugerowała, że w przyszłym roku chce poślubić swego brytyjskiego narzeczonego Guy'a Ritchiego i osiąść z nim na stałe w Londynie.

 • Britney Spears zaproszona na ślub Dido

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, otrzymała zaproszenie na ślub Dido, swej brytyjskiej koleżanki po fachu, która zasłynęła przebojem "Thank You". Obie piosenkarki miały okazję poznać się podczas prac nad najnowszym albumem wykonawczyni piosenki "Baby One More Time", w które Dido była zaangażowana.

 • Britney organizuje imprezę

  ...18 września odbył się utrzymany w tajemnicy przed mediami ślub Britney Spears i Kevina Federline'a. Jednak dopiero teraz, już nie ukrywając tego faktu, popularna wokalistka organizuje poweselną imprezę. Na liście zaproszonych gości znajdują się m.in. Madonna i Christina Aguilera.

 • Britney Spears zaręczona?

  Britney Spears zamierza poślubić swego obecnego partnera Kevina Federline'a - napisał brytyjski dziennik "Daily Star". Amerykańska piosenkarka podobno już nosi na palcu dwuipółkaratowy pierścionek zaręczynowy, który niedawno wręczył jej Kevin.

 • Poszukiwana Britney Spears

  Ogłoszono coroczne wyniki na najczęściej wyszukiwane osoby i zdarzenia w różnych kategoriach przez wyszukiwarkę AOL. Wśród gwiazd i muzyków zwyciężyła Britney Spears.

 • Britney Spears stawia ultimatum narzeczonemu

  Gwiazda muzyki pop Britney Spears ma dość i postawiła swojemu narzeczonemu ultimatum: albo zdecyduje się w najbliższym czasie na ślub, albo się rozstają. To o tyle zaskakujące, że wokalistka ma już za sobą dwie nieudane małżeństwa.