• Informacje na temat:

  ślub buty

Artykuły na temat: ślub buty
 • Agnieszka Radwańska: Jak będzie wyglądał jej ślub?

  Przygotowania do ślubu słynnej tenisistki z jej ukochanym Dawidem Celtem idą już pełną parą. Tygodnikowi "Twoje Imperium" udało się z jej ust usłyszeć pierwsze szczegóły!

 • Jordan i Peter Andre: Ślub na różowo

  W sobotę, 10 września, odbył się ślub śpiewającej modelki Jordan i wokalisty Peter Andre. Dominującym kolorem uroczystości był różowy. Obrączki państwa młodych są wysadzane w sumie 55 diamentami!

 • Paula Jagodzińska wspomina swój ślub. Wesele było nietypowe...

  Blogerka i modelka, Paula Jagodzińska, od 11 lat związana jest ze swoim ukochanym. 3 lata temu pobrali się, a teraz z okazji rocznicy ślubu Paula postanowiła podzielić się wyjątkowym zdjęciem oraz(...) do 21, poinformowaliśmy najbliższych aby wybrali wygodne buty i ubrania. Jedzonko było z grilla, wokół mnóstwo zwierzaków - było cudownie" - napisała na Instagramie.   Dobry pomysł na wesele...

 • Joanna Liszowska z Kochankiem

  Joanna Liszowska, lat 27, Strzelec. Coraz bardziej popularna aktorka telewizyjna, co zawdzięcza roli doktor Doroty w serial u "Na dobre i na złe" oraz dziennikarki Izy w "Kryminalnych". Niedawno oglądaliśmy ją codziennie w I Programie TVP, w miniaturach z cyklu "U fryzjera" Marii Czubaszek. Obecnie podziwiamy jej wybujałą urodę i wulkaniczny temperament w programie TVN "Taniec z gwiazdami", gdzie jej partnerem jest Robert Kochanek.

 • ​Antek Królikowski wziął ślub?! Pokazał zaskakujące zdjęcie. On we fraku, ukochana w sukni ślubnej

  Zaskakująca fotografia pojawiła się na profilu Antka Królikowskiego na Instagramie. Aktor pozuje na fotografii ubrany we frak, jego ukochana natomiast ma na sobie suknię ślubną i welon, a w ręku trzyma bukiet. Posypały się gratulacje.

 • Na czerwonym dywanie MTV

  Tuż przed galą MTV EMA w Monachium (1 listopada) na czerwonym dywanie przed Olympiahalle mieliśmy rewię mody i błyskotliwych wypowiedzi...

 • "M jak miłość": Ślub i cios prosto w serce

  Najpierw Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) odkryje, że buty, w których miała złożyć Tomkowi (Andrzej Młynarczyk) małżeńską przysięgę, zupełnie nie pasują do sukni ślubnej, a nowe - horrendalnie drogie(...) nadejdzie długo wyczekiwany i kilka razy przekładany dzień ślubu Asi i Tomka, nad Grabiną dojdzie do oberwania chmury. - Wiedziałam, że tak będzie! Ślub w listopadzie, w piątek... - powie złowieszczo...

 • Ingrid Bergman: Szwedzki dar Hollywood

  "Szwedzki dar dla Hollywood" - pisała prasa o Ingrid Bergman, laureatce trzech Oscarów, pamiętnej Ilsie z "Casablanki". W środę przypada 30. rocznica śmierci aktorki.

 • "M jak miłość": Ala i Paweł biorą ślub!

  Zdradzamy, że Ala i Paweł pobiorą się w 1076. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 9 września). Przed uroczystością zaślubin narzeczeni otrzymają błogosławieństwo od Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz), seniorów rodu Mostowiaków. Nietypowe prezenty ślubne W ferworze przygotowań panna młoda zgubi swoje ślubne buty. Na szczęście znajdzie je dziadek Stefan (Zbigniew...

 • "Uprowadzenie Agaty": Wielka miłość z polityką w tle

  We wtorek, 20 sierpnia, mija 20 lat od premiery "Uprowadzenia Agaty" w reżyserii Marka Piwowskiego. Obraz inspirowany był głośną ucieczką z domu nieletniej córki ówczesnego wicemarszałka Sejmu, Andrzeja Kerna.

Wideo na temat: ślub buty
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Obcy na poddaszu

  Adresowany do widowni rodzinnej film fantastyczno-naukowy w polskiej wersji językowej. Niesamowite przygody grupy dzieci, które muszą bronić swego domu przed inwazją przybyszy z kosmosu. W roli głównej gwiazda "High School Musical" Ashley Tisdale. Reżyseria: John Schultz ("Magiczne buty", "Bardzo długa podróż poślubna", "Do szaleństwa").

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

Dyskusje na temat: ślub buty