• Informacje na temat:

  ślub cywilny

Artykuły na temat: ślub cywilny
 • "Rolnik szuka żony": Kolejny ślub w programie?

  Czyżby weselne dzwony wkrótce zabiły kolejnej uczestniczce programu "Rolnik szuka żony"? Według medialnych doniesień jedna z pań walczących o serce rolnika niebawem zmieni stan cywilny.

 • Blanka Lipińska: Wzięłam ślub we własnym filmie

  Kiedy media obiegły zdjęcia Blanki Lipińskiej w sukni ślubnej, jej fani byli niemal pewni, że pisarka zmieniła stan cywilny. Wszelkie spekulacje postanowiła w końcu uciąć sama zainteresowana. Okazuje się, że w jej życiu prywatnym nie zaszła żadna istotna zmiana, a intrygujące fotki zostały zrobione na planie filmu "365 dni". Ślub okazał się fikcją, ale niestety do tej pory wiele osób ma do niej...

 • "Rolnik szuka żony": Krystyna z drugiej edycji programu bierze ślub z kobietą. Podała datę ceremonii

  Tylko nieco ponad tydzień dzieli jedną z uczestniczek drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" od wejścia na "nową drogę życia". Krystyna wkrótce poślubi swoją partnerkę, a w jednym z wywiadów zdradziła szczegóły uroczystości.

 • Ślub Joanny Krupy! Joanna Jabłczyńska z niespodzianką!

  Joanna Krupa została ostatnio szczęśliwą żona amerykańskiego producenta! Jej wybrankiem jest Douglas Nunes i trzeba przyznać, że para prezentuje się pięknie. Ślub cywilny odbył kilka tygodniu temu w Los Angeles, a ceremonia kościelna w towarzystwie najbliższych w Krakowie.

 • Tove Lo wzięła ślub. Kto został jej mężem?

  Szwedzka wokalistka Tove Lo wzięła w sekrecie ślub z Charliem Twaddlem. Wokalistka zmianę stanu cywilnego ogłosiła na Instagramie.

 • Kolejny ślub "Na Wspólnej"

  Ile ślubów i wesel było już w serialu "Na Wspólnej" , trudno zliczyć, a wkrótce szykuje się kolejna taka uroczystość. Tym razem ślubować sobie będą Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur).

 • Ślub Przemysława Sadowskiego

  Bohaterowie, w których wcielają się w popularnym serialu "Samo życie" Teresa i Kacper Szpunar wzięli ślub! Co prawda nie był on zbyt uroczysty, nie było też hucznego wesela, ale najważniejsze, że ich miłość w końcu doczekała się happy endu. Zawarli tylko ślub cywilny i to w mało romantycznym miejscu, bo w więziennej kaplicy w towarzystwie służby więziennej, gdyż - jak miłośnikom serialu wiadomo...

 • Monika Mrozowska: Ślub za rok

  Aktorka Monika Mrozowska przygotowuje się do ślubu. - Z jednej strony chciałabym, żeby suknia miała zabudowaną szyję, a z drugiej zaś - podobają mi się suknie z głębokim dekoltem. Faktycznie jest z tym problem - przyznaje aktorka. "Salon Sukien Ślubnych: Polska" z udziałem Moniki Mrozowskiej można zobaczyć w piątek, 25 marca, o godz. 22, w telewizji TLC.

 • Ślub w N'Sync

  Joey Fatone, członek amerykańskiego boysbandu N'Sync, pobierze się z Kelly Baldwin, swoją wieloletnią dziewczyną. Ceremonia ślubna ma odbyć się w czwartek, 9 września.

 • "Ameryka Express 2": "Ślub" uczestników programu

  ...z Małgosią Heretyk i Ernestem Musiałem znaleźli lokum do spania w miejscowym urzędzie miasta. Dostali salę, w której odprawiane są śluby cywilne. Grupa postanowiła wykorzystać tę okazję i odegrali scenkę ze ślubem Gosi i Ernesta, który udzielili im bracia Collins. W kolejnej ekipie było gorąco. Grażyna Wolszczak z synem Filipem załapali się na wspólny nocleg z modelkami - Karoliną Pisarek...

Zdjęcia na temat: ślub cywilny
 • Weronika Marczuk - ślub cywilny z Cezarym Pazurą
Wideo na temat: ślub cywilny
 • Eva Mendes i Ryan Gosling wzięli ślub. Po pięciu latach wspólnego życia para powiedziała sobie "tak". Ceremonia zaślubin odbyła się ponoć już kilka miesięcy temu. Do tej pory aktorom udawało się zachowywać swój stan cywilny w tajemnicy. 42-letnia Eva i 35-letni Ryan są rodzicami dwóch córek - Esmeraldy i Amady / źródło: x-news / Cover Video

 • Oliwia i Łukasz o pierwszym wrażeniu: było mylne!

  Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zostali dobrani przez ekspertów i poznali się dopiero w urzędzie stanu cywilnego. Podczas rozmowy z nami zdradzili, jakie mieli pierwsze wrażenie o sobie. Zobaczcie nagranie!

 • "Drogi wolności": Odcinek 12.

  po wyjeździe Katznera próbuje swoich wdzięków na Henryku Dembińskim, odgrywając się za zawód miłosny. Michał porywa Esterę i wywozi do Poznania. Tylko tam według prawa mogą wziąć ślub cywilny

Dyskusje na temat: ślub cywilny