• Informacje na temat:

  ślub cywilny zdjęcia

Artykuły na temat: ślub cywilny zdjęcia
 • "Rolnik szuka żony": Kolejny ślub w programie?

  Czyżby weselne dzwony wkrótce zabiły kolejnej uczestniczce programu "Rolnik szuka żony"? Według medialnych doniesień jedna z pań walczących o serce rolnika niebawem zmieni stan cywilny.

 • Blanka Lipińska: Wzięłam ślub we własnym filmie

  Kiedy media obiegły zdjęcia Blanki Lipińskiej w sukni ślubnej, jej fani byli niemal pewni, że pisarka zmieniła stan cywilny. Wszelkie spekulacje postanowiła w końcu uciąć sama zainteresowana. Okazuje się, że w jej życiu prywatnym nie zaszła żadna istotna zmiana, a intrygujące fotki zostały zrobione na planie filmu "365 dni". Ślub okazał się fikcją, ale niestety do tej pory wiele osób ma do niej...

 • Ciężarna Cassie wzięła ślub. Zdjęcie trafiło do sieci

  Informację o ślubie Cassie ( sprawdź! ) ujawnił Peter Berg , który przewodniczył cywilnej uroczystości. Kameralna ceremonia odbyła się w pobliżu klifów w Malibu w Kalifornii. Ciężarna wokalistka miała na sobie białą suknię odsłaniającą ramiona i skromny biały welon. Obecnie Cassie i Alex Fine spodziewają się pierwszego dziecka. Pod koniec 2018 r. wokalistka rozstała się z Diddym...

 • Tove Lo wzięła ślub. Kto został jej mężem?

  Szwedzka wokalistka Tove Lo wzięła w sekrecie ślub z Charliem Twaddlem. Wokalistka zmianę stanu cywilnego ogłosiła na Instagramie.

 • Ed Sheeran wziął ślub i planuje dziecko. Co dalej z jego karierą?

  Brytyjski gwiazdor Ed Sheeran zdradził swoje plany na najbliższe miesiące. Wokalista, który w sierpniu miał wziąć potajemny ślub, już planuje pierwsze dziecko oraz myśli o zagraniu w filmie i stworzeniu musicalu.

 • Ed Sheeran i Cherry Seaborn na słodkim zdjęciu. Fotografia z Instagrama podbija sieć

  Według serwisów plotkarskich Ed Sheeran wziął ślub w tajemnicy przed mediami, a jedyną jego wskazówką, że to zrobił był niedawno udzielony wywiad dla Access Hollywood, w którym zapytany o swój stan cywilny - wskazał obrączkę. Już wcześniej wokalista przyznawał, że ożeni się w tajemnicy. Jego wybranką jest Cherry Seaborn , którą zna jeszcze z czasów szkolnych. Zrobiona na stadionie Ipswich Town...

 • Ślubne zdjęcie George'a Clooneya

  Ślubne zdjęcie George'a Clooneya i Amal Alamuddin trafiło na okładkę magazynu "People". Para wzięła ślub w ubiegłą sobotę, 27 września, w Wenecji.

 • Kolejny ślub w Kings Of Leon

  Basista Jared Followill wziął ślub jako ostatni z członków rodzinnej, amerykańskiej grupy Kings Of Leon.

 • Opeth: Ślub i trasa

  Mikael Akerfeldt, lider bardzo lubianej w Polsce szwedzkiej grupy Opeth, zmienił stan cywilny. 15 sierpnia poślubił on swoją długoletnią towarzyszkę życia o imieniu Anna. Zaraz po miesiącu miodowym wyruszy z zespołem na koncerty po Europie.

 • Elton John po ślubie

  W środę, 21 grudnia, w pierwszym dniu obowiązywania prawa o związkach homoseksualnych, w Windsorze cywilny ślub wzięli 58-letni Elton John i jego długoletni partner, Kanadyjczyk David Furnish (43 l.). W godzinach wieczornych w posiadłości młodej pary odbędzie się impreza weselna na której spodziewanych jest 700 gości, w tym wiele gwiazd muzyki i filmu.

Dyskusje na temat: ślub cywilny zdjęcia