• Informacje na temat:

  ślub j. lo

Artykuły na temat: ślub j. lo
 • Sandra Kubicka bierze ślub

  Sandra Kubicka to aktualnie jedna z najpopularniejszych polskich modelek. Od jej udziału w "Tańcu z Gwiazdami" szeroko komentowane jest jej życie prywatne. Ona sama chętnie dzieli się nim ze swoimi wielbicielami w mediach społecznościowych. Ostatnia dodana fotografia na Instagrama szczególnie poruszyła jej fanów. Wygląda na to, że Kubicka zna już dokładną datę ślubu! Do sieci trafiły zdjęcia...

 • "Hotel Paradise": Będzie ślub?

  Zwycięska para z "Hotelu Paradise" przetrwała próbę czasu i obecnie tworzy zgrany związek, który obserwują setki tysięcy fanów na Instagramie. W pierwszych odcinkach produkcji nic nie wskazywało na to, że stworzą mocny duet, a teraz planują wspólną przyszłość. W ostatnio przeprowadzonym wywiadzie Marietta podzieliła się zaskakującymi refleksjami na temat jej relacji z Chrisem.

 • Antoni Królikowski: Ślub tylko na ekranie

  ..."Do tej pory ślub brałem tylko w filmie lub serialu" - mówi aktor Antoni Królikowski i zastrzega, że nie można porównywać ekranowych kreacji z prywatnym życiem.

 • Emily Ratajkowski wyprawiła ślub... swojemu psu

  Modelka i aktorka Emily Ratajkowski zorganizowała ślub i wesele swojemu psu Colombo. Wyswatała go z suczką, która należy do zaprzyjaźnionej pary. Podczas domowej uroczystości był szampan i kwiaty.

 • Jennifer Lopez odwołała swój ślub!

  Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany Jennifer Lopez. Piosenkarka i aktorka oraz jej narzeczony, były sportowiec Alex Rodriguez późnym latem mieli wziąć ślub we Włoszech, ale musieli odwołać tę uroczystość.

 • "Ach, ten ślub" wraca na antenę

  Magdalena Socha-Włodarska i Agnieszka Winnicka nie zwalniają tempa! Już od 5 kwietnia o godz. 14:30 rusza drugi sezon programu "Ach, ten ślub!"! Ekspertki TVN Style po raz kolejny udowodnią, że dosłownie wszystko jest możliwe. Nawet... na trzy dni przed ślubem!

 • Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli ślub

  Wiele wskazuje na to, że Marcin Bosak i Maria Dębska są już po ślubie. Informacje o tym, że para postanowiła zalegalizować swój związek, pojawiły się w kolorowej prasie; jak podaje "Fakt", ślub aktorskiej pary odbył się w minioną sobotę, 15 sierpnia w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

 • Emma Stone wzięła sekretny ślub?

  ...otoczoną diamentami. Ślub para zaplanowała na marzec, ale wszystkie przygotowania wzięły w łeb, bo wybuchła pandemia. I choć jeszcze niedawno narzeczeni twierdzili, że z powodu kwarantanny zmienili swoje plany, to teraz fani aktorki przypuszczają, że ceremonia jednak się odbyła. O tym, że para wzięła sekretny ślub w trakcie kwarantanny, świadczy zdaniem wielbicieli Emmy obrączka, którą...

 • "Ameryka Express 2": "Ślub" uczestników programu

  ...z Małgosią Heretyk i Ernestem Musiałem znaleźli lokum do spania w miejscowym urzędzie miasta. Dostali salę, w której odprawiane są śluby cywilne. Grupa postanowiła wykorzystać tę okazję i odegrali scenkę ze ślubem Gosi i Ernesta, który udzielili im bracia Collins. W kolejnej ekipie było gorąco. Grażyna Wolszczak z synem Filipem załapali się na wspólny nocleg z modelkami - Karoliną Pisarek...

 • "Rolnik szuka żony": Kolejny ślub w programie?

  ...z uczestniczek poprzedniej edycji ma szykować się do ślubu. Natalia, bo to właśnie o niej mowa, w szóstym sezonie walczyła o serce Sławomira. Kobieta wprawdzie nie znalazła miłości w programie, ale zyskała(...) rzeczywiście Natalia wkrótce miałaby zmienić swój stan cywilny? Jak podaje "Na Żywo", Natalia Niemiec szykuje się do ślubu z ukochanym, a na ceremonii ma pojawić się również m.in. Ilona, która także...

Zdjęcia na temat: ślub j. lo
 • Ślub Piotra i Kingi
Wideo na temat: ślub j. lo