• Informacje na temat:

  ślub jesienią

Artykuły na temat: ślub jesienią
 • Marta Manowska: Wezmę ślub w "Sanatorium miłości"

  ...- Jak patrzę na to, co dzieje się w klubie kuracjusza w Ustroniu, to czasami myślę, że sama wezmę ślub dopiero w "Sanatorium miłości". Warto poczekać, bo tę miłość zupełnie inaczej się wtedy przeżywa - mówi prowadząca show TVP Marta Manowska.

 • Co jesienią czeka Lubiczów?

  ...(Agnieszka Kaczorowska) o rękę. A ona - w obecności swojej mamy, rodzeństwa i państwa Kazuniów - odpowie "tak". Kolejny ślub w sadze rodu Lubiczów zbliża się wielkimi krokami! 4. Zerwanie Grażynki...

 • Kelly Clarkson wyjdzie za mąż jesienią

  Amerykańska wokalistka Kelly Clarkson planuje w październiku ślub z menedżerem Brandonem Blackstockiem.

 • Drew Barrymore, amerykańska aktorka, która sławę zdobyła rolą w filmie "E.T.", przełożyła swój ślub z prezenterem stacji MTV Tomem Greenem. Zdaniem amerykańskich brukowców, w najbliższych tygodniach Drew chce pomóc swojemu ojcu w walce z uzależnieniem od alkoholu.

 • "Proceder": Małgorzata Kożuchowska bierze ślub. Zobacz zdjęcia z planu filmu

  ...m.in. Małgorzata Kożuchowska (Łysa), raper Marcin "Kali" Gutkowski oraz Marcin Troński . Na zdjęciach z planu możemy zobaczyć kadry ze ślubu Łysej. "Postać Łysej ma mocne zakorzenienie(...)" - tłumaczy reżyser. Produkcją filmu zajęło się Global Studio. Film ma być gotowy jesienią 2019 r. Tajemnicza śmierć Chady Tomasz Chada zmarł 18 marca w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku...

 • Kultowy serial "Usta usta" wraca z nowymi odcinkami

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Usta usta", który po kilku latach powraca na antenę TVN. W rolach głównych zobaczymy znanych z poprzednich sezonów aktorów - Pawła Wilczaka, Sonię Bohosiewicz, Wojciecha Mecwaldowskiego, Magdalenę Popławską i Marcina Perchucia. Słodko-gorzka opowieść o przyjaźni i związkach już jesienią zagości na antenie stacji.

 • Izabela Janachowska: Ciągle płaczę

  Izabela Janachowska doskonale znana widzom TVN Style została również nową twarzą kanału TLC. Czeka ją pracowity sezon, bo już jesienią poprowadzi dwa całkiem nowe programy: "Panny młode ponad miarę" oraz "Ślub marzeń". Uczestniczkami pierwszego projektu będą kobiety z nadwagą, które same nie potrafią dobrać odpowiedniej sukni ślubnej i potrzebują pomocy ekspertów. Z kolei w drugim programie cała...

 • Jesień w kinie: Festiwalowe hity i reżyserskie debiuty

  Hity z największych światowych festiwali, produkcje nominowane do najważniejszych nagród, reżyserskie debiuty, tytuły historyczne i wyczekiwane filmy z młodymi aktorami w rolach głównych - to wszystko będzie można obejrzeć jesienią na ekranach polskich kin.

 • "Rolnik szuka żony": Małgorzata pokazała twarz synka

  Małgorzata i Paweł poznali się i pokochali w czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Para wzięła ślub, a kilka miesięcy temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko - synka Rysia. Teraz szczęśliwa uczestniczka zamieściła w Internecie najnowsze zdjęcia rodziny, na których widać też twarz ich pociechy. "Pięknie się Was ogląda" - komentowali zachwyceni internauci.

 • Gitarzysta The Strokes poślubił polską restauratorkę

  Albert Hammond, Jr., gitarzysta nowojorskiej grupy The Strokes, tuż przed świętami Bożego Narodzenia wziął ślub.

Zdjęcia na temat: ślub jesienią
Wideo na temat: ślub jesienią
 • Izabela Janachowska: Ciągle płaczę

  Izabela Janachowska doskonale znana widzom TVN Style została również nową twarzą kanału TLC. Czeka ją pracowity sezon, bo już jesienią poprowadzi dwa całkiem nowe programy: "Panny młode ponad miarę" oraz "Ślub marzeń".

 • "Świat według Kiepskich": Nowe odcinki już 5 września

  Specjalnie dla widzów serialu, zwiastun nowej serii „Świata według Kiepskich”! Co wydarzy się jesienią w Polsacie? W premierowych odcinkach Boczek dorobi się milionów stając się światowej sławy golfistą, a Mariola zdecyduje się na ślub z rozsądku. Premierowe odcinki od 5 września w Polsacie!

 • Kate i William świętują trzecią rocznicę ślubu

  Książę i księżna Cambridge świętują swoją trzecią rocznicę ślubu. Para królewska, która właśnie wróciła do Anglii po 19-dniowej podróży po Nowej Zelandii i Australii, chcą spędzić trochę czasu(...) hospicjum Naomi House w Hampshire, podczas gdy jej mąż William był służbowo w północnej Walii, gdzie służył jako pilot RAF-u. Para została rodzicami w lipcu 2013 roku. Jesienią zamieszkała

Dyskusje na temat: ślub jesienią