• Informacje na temat:

  ślub joanny w m jak miłość

Artykuły na temat: ślub joanny w m jak miłość
 • "M jak miłość": Wezmą ślub na ekranie?

  ...docenił urodę sąsiadki. Ale przede wszystkim oczarowała go dobroć i wspaniałomyślność Joanny. Zawsze będzie pamiętał, z jaką troską zaopiekowała się psami, które po śmierci jego ciotki miały trafić w ręce(...) kolejną miłość. Czas leczy jednak rany. Moje serce to jest muzyk Po wakacjach Joanna odwiedzi bistro i pozna czarującego pianistę o imieniu Eryk. Wiadomo już, że w muzyka wcieli się Rafał...

 • Joanna Koroniewska: Wiemy, dlaczego powiedziała "tak"!

  Jest osobą bardzo emocjonalną. Decyzję o ślubie także podjęła spontanicznie. A co ją do niej przekonało?

 • ​Dominika Ostałowska: Burzliwe losy gwiazdy "M jak miłość"

  Dominika Ostałowska już od prawie 20 lat gra w "M jak miłość". Przez te lata przed jej serialową bohaterką scenarzyści stawiali wiele wyzwań i problemów. Nie inaczej było w życiu prywatnym aktorki.

 • Nowe postaci i intrygi w "M jak miłość"

  Zdrady, rozstania, ślub i nagłe zwroty akcji. Już we wrześniu w serialu "M jak miłość" czeka nas wiele niespodzianek.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": 10 scen z życia Joanny Brodzik

  Należy do grona najbardziej lubianych polskich aktorek. Mimo kolejnych sukcesów, jak sama mówi, jest tą samą „Aśką z sąsiedztwa”.

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.

 • Romain Zago ma obsesję na punkcie Joanny Krupy?! „W przyszłości będziemy znowu razem”!

  Choć para podpisała już papiery rozwodowe, amerykański biznesmen nadal nie traci nadziei, że ich miłość narodzi się na nowo. "Na tę chwilę finalizujemy rozwód, ale może w przyszłości będziemy znowu razem. Teraz nie byłoby w porządku zachowywać się dalej jak małżeństwo, bo oboje mnóstwo pracujemy i rzadko możemy ze sobą spędzać czas" - mówi w rozmowie z "Faktem" Zago.  Romain szuka przykładów...

 • Popielewicz wzięła ślub

  Ach, co to był za ślub! Bajkowa biała suknia z długim trenem i welonem a u boku mężczyzna życia! 6 sierpnia w Sanktuarium Matki Bożej Miłosiernej w Białej Rawskiej Agnieszka Popielewicz ślubowała "miłość i wierność" swojemu ukochanemu Mikołajowi Witowi.

 • "M jak miłość": Gwiazdy serialu zdradzają sekrety!

  W ostatnich dniach gwiazdy "M jak miłość" podzieliły się w mediach społecznościowych zdjęciami i informacjami dotyczącymi fabuły przyszłych odcinków serialu. Zobaczcie, jak potoczą się losy bohaterów!

 • Sekrety ślubu roku

  Joanna Liszowska i jej wybranek, szwedzki milioner Ola Serneke, mieli ślub jak z bajki! Teraz zamierzają cieszyć się życiem nowożeńców i... powiększyć rodzinę.

Wideo na temat: ślub joanny w m jak miłość
 • "M jak miłość": Najgłośniejszy ślub sezonu!

  Marzenie Joanny w końcu się spełni i na palcu dziewczyny pojawi się obrączka... Ale nie wszystko pójdzie tego dnia zgodnie z planem! Zobaczcie, kto okaże się nieproszonym gościem na weselu!

Dyskusje na temat: ślub joanny w m jak miłość
 • Re: "M jak miłość": Przyśpieszony ślub

  No to przestaję oglądać...miałam nadzieję, że ten fajny Jacek ma szansę u Joanny...ale wybrała tego pokręconego Tomka!

 • Re: "M jak miłość": Przyśpieszony ślub

  Ludzie zrozumcie pani Szatan dostała propozycję zastąpienia Pani Joanny ( serialowej Gosi) dużo wcześniej niż okazało się że widzowie nie chcą Gośki z nową twarzą aktorki i sama Kurdej mówiła że zastąpi Aśkę Koroniewską więc wiadomo było że będzie z Tomkiem .. a nie przez telekamery owszem dogdy dostała trzy telekamery ale to już koniec już nigdy nie dostanie .. tyle w temacie

 • Re: "M jak miłość": Ślub i cios prosto w serce

  Już z tych zdjęć widać z kim Tom żyłby w miłości. Powinien wybaczyć Adze, zostawić nachalną opiekunkę i nauczyć rozumu Wojtka, co tak się przylepił do Joanny.

 • Re: "M jak miłość": Ślub i cios prosto w serce

  niedługo za chwilę zobaczysz prawdziwą twarz Joanny - bo kulisy mówiły że Joanna to kobieta o dwóch twarzach jedna miła sympatyczna druga przebiegła wyrachowana i nieobliczalna i wcześniej czy później pokaże tą drugą twarz a Tomek będzie żałował że się z nią związał co do Agi życzę świetnego faceta taki co ożywi tę kobietę do Basi Kurdej nic nie mam bo jej nie znam