• Informacje na temat:

  ślub kate winslet

Artykuły na temat: ślub kate winslet
 • Leonardo Dicpario wziął ślub?!

  ...znaleźli się m.in. wieloletnia przyjaciółka Kate Winslet, aktorzy Jonah Hill i Brad Pitt, który to zachęcił Leo do oświadczyn.  Choć wiadomość o ślubie jest zaskakująca, to informator na tym nie(...) galę wręczenia nagród przyszli już jako małżeństwo. Informator magazynu zapewnia, że choć chcieli jak najdłużej zachować ślub w tajemnicy, to podczas pooscarowej imprezy Leo zdecydował się zdradzić...

 • Sekretny ślub Kate Winslet

  Kate Winslet, serialowym widzom znana z "Mildred Pierce", po raz trzeci wyszła za mąż! Gwiazda poślubiła swego narzeczonego Neda Rocknrolla podczas sekretnej ceremonii w Nowym Jorku - potwierdziła rzeczniczka aktorki.

 • Kate Winslet wyszła za mąż w tajemnicy

  Kate Winslet (37 l.) i Ned Rocknroll pobrali się podczas prywatnej ceremonii w Nowym Jorku.

 • Nie jest tajemnicą, że show-biznes nie sprzyja trwałym związkom. Sprawdźcie, które gwiazdy najwięcej razy stawały na ślubnym kobiercu!

 • 2013 pod znakiem baby boom!

  .... Większość czasu spędzała w Szwecji, gdzie zresztą rodziła w jednej z najlepszych tamtejszych klinik. Druga córka otrzymała imię Stella! Kate Winslet po raz trzeci niebawem zostanie mamą. Do tej pory(...), że wychowanie takiej gromadki do łatwych nie należy. To bez wątpienia była najbardziej medialna ciąża na świecie! Wszyscy niemal oszaleli na punkcie "royal baby". Potomek księżnej Kate i księcia...

 • Kate Winslet wzięła sekretny ślub

  Kate Winslet po raz trzeci wyszła za mąż! Gwiazda poślubiła swego narzeczonego Neda Rocknrolla podczas sekretnej ceremonii w Nowym Jorku - potwierdziła rzeczniczka aktorki.

 • Kate Winslet znów została mamą

  Angielska aktorka Kate Winslet od 7 grudnia znów wciela się w rolę, którą opanowała do perfekcji - świeżo upieczonej mamy. Laureatka Oscara w wieku 38 lat urodziła trzecie dziecko. "Obydwoje czują się świetnie" - zapewnia rzecznik gwiazdy.

 • Nie chciała być żoną swojego męża

  Przez długi czas była jedynie żoną swojego męża, ale kolejnymi aktorskimi kreacjami udowodniła, że to ona jest o wiele bardziej utalentowana. Za sprawą ról w "Moulin Rouge!", "Godzinach" i "Dogville" Nicole Kidman wyszła z cienia Toma Cruise'a i stała się gwiazdą światowego kina.

 • Oscary 2013: Relacja

  "Operacja Argo" za najlepszy film, Ang Lee za reżyserię oraz aktorzy Daniel Day-Lewis i Jennifer Lawrence oto najwięksi zwycięzcy 85. gali rozdania Oscarów.

Wideo na temat: ślub kate winslet
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Niezgodna

  W dystopijnym Chicago nastoletnia Beatrice Prior, próbuje zmierzyć się z problemami jakie stawia przed nią społeczeństwo, które dzieli ludzi na podstawie cech charakteru - Prawość (szczerość), Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwagę), Serdeczność (pokojowe nastawienie) i Erudycja (inteligencję). Występuje ona ze swojej frakcji i dołącza do konkurencyjnej grupy, gdzie zakochuje się w pewnym tajemniczym mężczyźnie.

 • Rzeź

  Dwie pary małżeńskie, Alan (Christoph Waltz) i Nancy (Kate Winslet) oraz Michael (John C. Reilly) i Penelope (Jodie Foster), spotykają się, aby odbyć rozmowę na temat bójki swoich dzieci. Początkowo niewinna konwersacja stopniowo zaczyna przeradzać się w jeden, wielki chaos. Do głosu dochodzą wzajemne pretensje i oskarżenia. Poruszone zostają także kontrowersyjne tematy niezwiązane z pierwotnym celem dyskusji - począwszy od mizoginizmu, poprzez uprzedzenia rasowe, a skończywszy na homofobii....