• Informacje na temat:

  ślub kożuchowska

Artykuły na temat: ślub kożuchowska
 • Małgorzata Kożuchowska szczerze o relacji z Tomaszem Karolakiem! Ujawniła, jaka jest prawda

  Gdy tylko Małgorzata Kożuchowska (49 l.) dowiedziała się o problemach Tomasza Karolaka (48 l.) związanych z teatrem IMKA, od razu postanowiła wesprzeć swojego kolegę. Aktorzy przez wiele lat pracowali razem na planie serialu „Rodzinka.pl”. Karolak i Kożuchowska również prywatnie są ze sobą blisko i dają sobie nieocenione wsparcie.

 • Kożuchowska bierze ślub

  Małgorzata Kożuchowska (37 l.) i Bartek Wróblewski (31 l.) biorą ślub. Według "Super Expressu" para stanie na ślubnym kobiercu w lipcu we Włoszech.

 • Małgorzata Kożuchowska zagra w hicie TVN! Rolę załatwi jej Karolak?!

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) i Tomasz Karolak (47 l.) doskonale odnaleźli się w duecie, jaki przyszło im grać w serialu „Rodzinka.pl”. Teraz aktorka liczy na to, że znów będą mogli spotkać się na filmowym planie.

 • Kożuchowska chce ślubu?

  Aktorka i piosenkarka Małgorzata Kożuchowska (37 l.) może w środowisku polskich celebrities uchodzić za osobę stałą w uczuciach, bowiem jej związek z Bartkiem Wróblewskim, dziennikarzem TVN24, trwa już od listopada 2005 roku

 • Małgorzata Kożuchowska zdradziła receptę na udany związek. Dużo modlitwy?

  Małgorzata Kożuchowska (46 l.) we wrześniu będzie świętować 9. rocznicę ślubu. Jaka - jej zdaniem - jest recepta na udane małżeństwo?

 • Kożuchowska: Ślub? Może później!

  Małgorzata Kożuchowska (35l. , "Komornik" ) jeszcze nie tak dawno w wielu wywiadach narzekała, że ma pecha w miłości, bo nie może znaleźć tego wyśnionego faceta. Ale marzenia się spełniły, kiedy aktorka przed rokiem zakochała się w dziennikarzu TVN 24 - Bartku Wróblewskim.

 • Małgorzata Kożuchowska przekonała Karolaka do monogamii!

  Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska (44 l.) ma rewelacyjny wpływ na swojego przyjaciela z branży!

 • Kożuchowska nie chce już ślubu

  Ten sensacyjny ślub miał się odbyć we wrześniu. Wszyscy z zapartym tchem czekali na ten moment, kiedy gwiazda "M jak miłość" Małgorzata Kożuchowska włoży na palec obrączkę swemu narzeczonemu. A potem urodzi dziecko. Ale, wedlug "Faktu", aktorka się rozmyśliła. I nie chce już ani ślubu, ani dziecka.

 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska dostała nagrodę za działalność charytatywną!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Monika Borecka z nowego serialu TVN "Druga szansa", od kilku dni cieszy się zaszczytnym tytułem Gwiazdy Dobroczynności. Otrzymała go za wspieranie mnóstwa akcji, kampanii i inicjatyw charytatywnych.

 • Kożuchowska nie weźmie ślubu

  Małgorzata Kożuchowska, znana serial owa gwiazda i dziennikarz Bartek Wróblewski jedną nogą stali już na ślubnym kobiercu. Ślub planowano w Rzymie, następnie para miała wyruszyć na wspaniały miesiąc miodowy. Plany te jednak wzięły w łeb.

Zdjęcia na temat: ślub kożuchowska
 • Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski
Wideo na temat: ślub kożuchowska
 • Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej na planie "Drugiej szansy"

  - O mały włos wzięłabym ślub w szlafroku - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Kożuchowska (47 l.) na planie "Drugiej szansy". - Mamy takie poczucie, że nikt tutaj nie wrócił pod przymusem - powiedziała aktora o pracy nad odcinkiem specjalnym serialu. - Troszeczkę zmieniamy konwencję, to znaczy jest z przymrużeniem oka, jest bardzo komediowo - dodała. Który już raz brała ślub w życiu

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

Dyskusje na temat: ślub kożuchowska