• Informacje na temat:

  ślub lazurowe wybrzeże

Artykuły na temat: ślub lazurowe wybrzeże
 • Czartoryska i Niemczycki kłócą się o ślub

  Zaręczeni przed kilkoma tygodniami Ania i Michał planują ślub. Niestety, nie mogą dogadać się co do miejsca uroczystości.

 • Serialowy przewodnik

  ...w wyjeździe na Lazurowe Wybrzeże. Powierza Uli nadzór nad siedliskiem. odc. 1267 Mimo że ojca Joanny czeka bardzo poważna operacja, kobieta decyduje się na powrót do Polski. Razem z nią przyjeżdża(...) weterynaryjną dochodzi do niezręcznego spotkania Olka i Andrzeja... Natomiast Werner mówi Andrzejkowi, że niestety najprawdopodobniej nie pojawi się na jego ślubie. A to dlatego, że prawnik wybiera się...

 • Zmarł Jan Kulczyk. Rodzina pogrążona w żałobie

  ...z ojcem zawodowo. Syn prowadził wspólnie z nim interesy. Prywatnie pozostaje on w związku małżeńskim z Katarzyną Jordan, córką jednego z bogatych poznańskich biznesmenów. Głośno było o ich wystawnym ślubie(...) łączyła ich nie tylko głowa do interesów, ale i wielkie uczucie, ale para nie zdecydowała się nigdy na ślub. Rozstali się ze sobą w zgodzie. "Mamy mnóstwo pięknych wspomnień. Niektóre media piszą, że nie...

 • Czule i romantycznie

  ...– Ten dzień był magiczny i pełen miłości – mówi Don Diamont, gwiazdor „Mody na sukces”, który podzielił się z nami wspomnieniami ze swojego ślubu. Jego serialowy bohater także powie sakramentalne „tak”.

 • Pierwszy serial w historii

  Po raz pierwszy w swojej 4-letniej historii, stacja TVN Style postanowiła codziennie emitować serial . Już 7 lipca startują francuskie "Siostry".

Wideo na temat: ślub lazurowe wybrzeże
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Magia w blasku księżyca

  Akcja "Magii w blasku księżyca" rozgrywa się w latach 20. na malowniczym południu Francji, a tłem wydarzeń są pełne przepychu posiadłości Lazurowego Wybrzeża i tamtejsze, modne kluby jazzowe. Główny bohater to Anglik (Colin Firth), ściągnięty do Francji, by zdemaskować oszustwa pięknej kobiety-medium (Emma Stone). Jego zadanie skomplikuje się, gdy sam wpadnie w sidła jej zniewalającego uroku.

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.