• Informacje na temat:

  ślub małgosi

Artykuły na temat: ślub małgosi
 • "Rolnik szuka żony": Małgosia i Paweł! Kolejny ślub bohaterów programu

  Małgosia i Paweł z czwartej edycji "Rolnik szuka żony" właśnie stanęli na ślubnym kobiercu. Zdjęcie ze ślubu pary zamieściła na Instagramie prowadząca program, Marta Manowska.

 • Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony": Ślub, dziecko w drodze

  Małgosi, a ona zgodziła się zostać moją żoną. Dostaliśmy piękny prezent - zostaniemy rodzicami" - ujawnił przed kamerami Paweł. "To uwieńczenie naszych wszystkich marzeń, takich życiowych" - dodała wzruszona Małgosia. Na oficjalnym profilu programu TVP na Facebooku od razu posypały się gratulacje i miłe komentarze. Oto kilka wybranych komentarzy (pisownia oryginalna). "Gratulacje dla Pawła...

 • "Rolnik szuka żony": Małgosia już urodziła! Syn czy córka?

  Małgosia i Paweł, bohaterowie czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony", zostali rodzicami. W niedzielę, 24 lutego, rolniczka urodziła syna! Gratulujemy!!!

 • "Rolnik szuka żony": Małgosia urodzi córkę czy syna? Paweł zdradził płeć dziecka

  W ubiegły piątek, 28 września, odbył się ślub Małgosi i Pawła z czwartej edycji "Rolnik szuka żony". Wiadomo, że para spodziewa się dziecka. Na świat przyjdzie syn czy córka? Oni już to wiedzą!

 • "M jak miłość": Wypadek Małgosi i Michała!

  Kolejny dramat w klanie Mostowiaków! Końcówka sezonu "M jak miłość" zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Sporo będzie działo się w wątku Małgosi i Michała. Tuż przed swoim ślubem Małgosia (Joanna Koroniewska) i Michał (Paweł Okraska) będą mieli groźny wypadek na autostradzie w USA.

 • "Ameryka Express 2": "Ślub" uczestników programu

  ...z Małgosią Heretyk i Ernestem Musiałem znaleźli lokum do spania w miejscowym urzędzie miasta. Dostali salę, w której odprawiane są śluby cywilne. Grupa postanowiła wykorzystać tę okazję i odegrali scenkę ze ślubem Gosi i Ernesta, który udzielili im bracia Collins. W kolejnej ekipie było gorąco. Grażyna Wolszczak z synem Filipem załapali się na wspólny nocleg z modelkami - Karoliną Pisarek...

 • Będzie ślub w "M jak miłość"?

  Powtórne oświadczyny to ogromny stres. Tomek (Andrzej Młynarczyk) boi się zrobić fałszywy krok, ale zdecyduje się podjąć ryzyko i ponownie poprosić Małgosię (Joanna Koroniewska) o rękę.

 • Kolejny ślub "Na Wspólnej"

  Ile ślubów i wesel było już w serialu "Na Wspólnej" , trudno zliczyć, a wkrótce szykuje się kolejna taka uroczystość. Tym razem ślubować sobie będą Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur).

 • Ślub w "M jak miłość"!

  Już 16 stycznia zobaczymy ślub Marty i Andrzeja, bohaterów serialu "M jak miłość". Ceremonia będzie wyjątkowo piękna, ale szczęściu młodych zagrozi... Agnieszka. Czy wyjawi pannie młodej tajemnicę pewnej walentynkowej nocy?

 • Nostalgiczna "Cisza nad rozlewiskiem"

  Jesienią zobaczymy piątą serię sagi o losach Małgosi Jantar, mieszkającej na Mazurach. Co się wydarzy w życiu bohaterów?

Zdjęcia na temat: ślub małgosi
Wideo na temat: ślub małgosi
 • Marta Manowska na Telekamerach 2019: To są dla mnie trudne chwile

  nominowana do Telekamery w kategorii "Osobowość telewizyjna". Gospodyni programów "Sanatorium miłości" i "Rolnik szuka żony" zdradziła też, że już niebawem kolejny ślub bohaterów "Rolnika...". - Dużo się dzieje, czekamy na narodziny dziecka Małgosi i Pawła. Jeden ślub przed nami, już niebawem. To wkrótce wypłynie - dodała tajemniczo dziennikarka. Gala wręczenia Telekamer Tele Tygodnia 2019 odbyła

 • Tak Małgorzata Rozenek wkręciła Jastrzębską!

  bowiem o ślub, co wyraźnie ją zirytowało. Gwiazda sprzątania wypaliła więc, że już są po ślubie. Agnieszka wyraźnie się pobudziła, złapała rękę Małgosi i zaczęła zachwycać się jej "obrączką". Radek Majdan również włączył się do tej zabawy pokazując rękę z sygnetem na palcu. W końcu chyba parze zrobiło się żal reporterki i wyznali, że żadnego ślubu nie było. Jastrzębska nie przejęła się tym specjalnie

Dyskusje na temat: ślub małgosi