• Informacje na temat:

  ślub mostowiak

Artykuły na temat: ślub mostowiak
 • Kwaśniewska przebiła Hankę Mostowiak

  Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej z Jakubem Badachem był jednym z najważniejszych dla mediów wydarzeń ostatnich dni. Odbił się on szerszym echem niż śmierć serialowej Hanki Mostowiak z listopada ubiegłego roku.

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

 • Zduńscy wreszcie wzięli ślub

  Pragniemy zaprosić wszystkich widzów serialu "M jak miłość" na ślub kościelny Kingi i Piotra Zduńskich, który odbędzie się 22 lutego w 725. odcinku serialu! Zapewniamy moc wrażeń, łzy wzruszenia oraz ryż na szczęście. Para młoda wypowie sakramentalne "tak" w kościele Świętej Katarzyny w Warszawie, bo tam właśnie realizowane były kluczowe sceny ślubne.

 • Kolejny ślub w "M jak Miłość"

  Już niebawem do Gródka zjedzie mnóstwo gości. Powód ich wizyty będzie szczególny: ślub Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Pojawi się na nim również siostra pana młodego!

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • Podryw w "M jak miłość"

  W rodzinie Mostowiaków wielkie wydarzenie: Kinga i Piotrek biorą ślub kościelny, przy okazji chrzczą swoją córeczkę Lenkę. Tymczasem w serialu "M jak miłość" szykuje się kolejny gorący romans!

 • Uczuciowe zawirowania w "M jak miłość"

  Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi bohaterom serialu "M jak miłość" kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.

 • "M jak miłość": Wypadek Małgosi i Michała!

  Kolejny dramat w klanie Mostowiaków! Końcówka sezonu "M jak miłość" zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Sporo będzie działo się w wątku Małgosi i Michała. Tuż przed swoim ślubem Małgosia (Joanna Koroniewska) i Michał (Paweł Okraska) będą mieli groźny wypadek na autostradzie w USA.

 • "M jak miłość": Ogłoszenie zaręczyn

  Mostowiak (Kacper Kuszewski) jest już po rozmowie z Ulą (Iga Krefft), podczas której córka dała mu błogosławieństwo na ślub z Ewą (Dominika Kluźniak). Z kolei jego narzeczona wreszcie wyjaśniła rywalce, Annie (Tamara Arciuch), że Marek należy tylko do niej! Teraz trzeba poinformować pozostałych członków rodziny o zaręczynach. Mostowiak uda się do ojca Ewy (Artur Barciś). - Czy mogę prosić o rękę...

 • "M jak miłość": Szał zazdrości

  ..., który niedawno adorował ją, teraz całą uwagę poświęca Annie. Następnego ranka Mostowiak odwiedzi szwagierkę. Okaże się, że widząc w restauracji zaloty Krisa, cierpiał męki zazdrości. - Mam nadzieję, że(...)! - krzyknie wzburzona. - Nie do końca o to mi chodziło - odpowie Mostowiak. - Chciałem, żeby Kris odczepił się od Ewy. Ale potem, kiedy zobaczyłem, jak razem wychodzicie... - mężczyzna nie będzie...

Zdjęcia na temat: ślub mostowiak
Wideo na temat: ślub mostowiak
 • "M jak miłość": Odcinek 1323.

  pracy dla Instytutu Badawczego Leśnictwa w Bieszczadach. Przez nowy projekt leśnik musi jednak wyjechać na kilka miesięcy i przełożyć ślub. Tymczasem Maria zaczyna w końcu pracę dla Kamila Starskiego. Kisielowa wyznaje Barbarze, że zaprosiła Roberta na obiad do Mostowiaków. Prosi przyjaciółkę, by pomogła jej ugościć ukochanego. Paweł w Warszawie idzie do Teresy na kameralną parapetówkę. A gdy jej

Dyskusje na temat: ślub mostowiak