• Informacje na temat:

  ślub motor

Artykuły na temat: ślub motor
 • "Na dobre i na złe": Ślub czy wielka katastrofa?

  Biała suknia, łzy wzruszenia - dla Wiktorii ślub powinien być najpiękniejszą chwilą w życiu… Pod warunkiem, że pani ordynator dotrze w końcu do kościoła!

 • "Ranczo" już od 9 marca

  TVP1 rozpoczyna emisję nowych odcinków serial u komediowego "Ranczo" w reżyserii Wojciecha Adamczyka z Iloną Ostrowską, Pawłem Królikowskim, Cezarym Żakiem i Arturem Barcisiem w rolach głównych. Premierowe odcinki będzie można oglądać w Jedynce od 9 marca w każdą niedzielę o godz. 20.15.

 • To była wielka uroczystość na ponad 400 gości, którą uświetnili także strażacy i motocykliści (motory to ogromna pasja męża posłanki)! We wspaniałym Sanktuarium Prymasowskim w Rokitnie sakramentalne "tak" powiedziała posłanka Platformy Obywatelskiej, Kinga Gajewska. Wśród zaproszonych nie zabrakło oczywiście przyjaciół z klubu poselskiego. Pojawiła się m.in. Joanna Kluzik-Rostkowska, Rafał...

 • Genesis: Na Collinsa można liczyć

  "Nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby chłopcy postanowili znów się zejść" - stwierdził Phil Collins pytany o możliwość reaktywacji zespołu Genesis, którego był najpierw perkusistą, a później także wokalistą. Muzycy tej słynnej angielskiej grupy pozostają podobno w przyjacielskich stosunkach i od czasu do czasu zdarza im się nawet wspólnie zagrać.

 • "Na dobre i na złe": Wiki i Tomasz powiedzą sobie "tak", ale z przeszkodami

  Wiki (Katarzyna Dąbrowska) ledwo zdąży na własny ślub z Tomaszem (Ireneusz Czop). Wcześniej pozwoli sobie na chwile uniesienia w ramionach Adama (Grzegorz Daukszewicz) i wpadnie do szpitala, by uratować pacjentowi rękę.

 • "Brzydula" wychodzi z ukrycia

  Kariera Julii Kamińskiej przyspiesza. Aktorka znowu zatęskniła za serialami. Za tydzień zobaczymy ją w "Na dobre i na złe".

 • Wojciech Błach: Sposób na trudny czas!

  ...w wywiadzie dla "Pani". W 2016 roku pobrali się. Ślub był tradycyjny, kościelny, a huczne wesele odbyło się w Domu Zacisze w Pomiechówku pod Warszawą. "Wierzę, że ta miłość jest na całe życie(...) sprzedają dziecięce ubranka! "To Wojtek wpadł na ten pomysł, jest motorem napędowym tego interesu!" – chwali męża Agnieszka. W trudnych czasach, kiedy aktorzy nie mogą pracować, może się on okazać...

 • "Mit Atlantydy"

  Niemcy z Atrocity zawsze zaskakiwali swoim nieskrępowanym i, często, nowatorskim podejściem do muzyki. Na wydanej w 1992 roku płycie "Todessehnsucht" death...

 • Smutny wpis byłego męża Szulim w dniu ślubu Agnieszki!

  Od kilkudziesięciu godzin Agnieszka Szulim już oficjalnie należy do rodziny polskich miliarderów i potentatów branży farmaceutycznej. Ślub w Wenecji był pilnie strzeżoną tajemnicą. Ponoć goście(...) w tym najszczęśliwszym dla Agi i Piotrka dniu.  W tym samym czasie były mąż Agnieszki przeżywał bardzo ciężkie chwile. Jego najbliższy przyjaciel uległ poważnemu wypadkowi podczas jazdy motorem...

 • Ocenzurowano reklamę z Keirą Knightley

  Reklamy perfum Mademoseille Coco Chanel, z Keirą Knightley w roli głównej, uznano za "zbyt seksualnie sugestywne". Nie będą, więc mogły być emitowane w brytyjskiej telewizji obok pasm programów adresowanych do dzieci i młodzieży. Wszystko przez nagie ramiona i plecy aktorki.

Wideo na temat: ślub motor
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?