• Informacje na temat:

  ślub na stadionie

Artykuły na temat: ślub na stadionie
 • Kinga Rusin: Szykuje się ślub w rodzinie dziennikarki?

  ...pseudonim artystyczny Filipa Szcześniaka. Jest jednym z najpopularniejszych raperów. Na wrześniowy koncert na Stadionie Narodowym, w którym wystąpi razem z Dawidem Podsiadło, 73 tysiące biletów...

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Władimir Putin i Alina Kabajewa wzięli ślub!

  Władimir Putin (61 l.) poślubił swoją młodziutką kochankę Alinę, dla której zostawił żonę i dwójkę dzieci.

 • Doda i Radek: Będzie ślub?

  Najpopularniejsza para polskiego show biznesu zamierza ponownie wziąć ślub!

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras szczęśliwi. Wielki dzień tuż-tuż!

  Choć Beata Kozidrak (57 l.) i Andrzej Pietras (63 l.) są rozwiedzeni, łączy ich troska o córki. Wspierają obie, ale o młodszej – Agacie (24 l.) – myślą teraz bezustannie. Chcą zorganizować jej wyjątkowe wesele. To kolejny ślub w rodzinie. Wcześniej za mąż wyszła starsza z córek.

 • Andrea Bocelli wziął ślub

  Światowej sławy tenor Andrea Bocelli ożenił się w piątek (21 marca) ze swą partnerką od 12 lat Veroniką Berti. Prywatna ceremonia religijna z udziałem niewielkiej liczby gości odbyła się w znanym sanktuarium Montenero w Livorno w dniu drugich urodzin ich córki Virginii.

 • Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra są parą?

  ...i wiem, że to monogamia ma największy sens - twierdził aktor w wywiadzie. - Przerażała mnie kwestia odpowiedzialności, świadomość, że bycie w długotrwałej relacji, tak samo jak ślub, jest poważną decyzją. Ale teraz chyba wreszcie do tego dojrzałem. Para już się nie ukrywa. Widziani byli na niedawnych Warszawskich Targach Książki na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wyglądali na bardzo szczęśliwych...

 • Amerykańska formacja Bon Jovi koncertuje nie tylko na potężnych stadionach dla wielu tysięcy fanów. Słynni rockmani zagrają niebawem kilkudziesięciu młodym parom podczas ceremonii ślubnej.

 • Irena Szewińska: Trudna droga do sukcesu

  ...podkreślała i bardzo doceniała to, że nigdy nie musiała wybierać między karierą, a rodziną. Zawsze mogła liczyć na męża, który był również jej trenerem. Zobaczyła go na stadionie Polonii Warszawa(...) i ciągle była adorowana przez kibiców. On to widział i skręcał się ze złości i zazdrości. W końcu uległa mężczyźnie, który był przecież jej pierwszym miłosnym zauroczeniem. Ślub wzięli w 1967 roku...

 • "Miasto 44" chwyta za serce

  Widowiskowe, przejmujące kino, które chwyta za serce - chwali opowiadające o Powstaniu Warszawskim "Miasto 44" dyrektor Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej Agnieszka Odorowicz. Uroczysty pokaz filmu Jana Komasy odbędzie się 30 lipca na Stadionie Narodowym.

Wideo na temat: ślub na stadionie
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?