• Informacje na temat:

  ślub na stadionie narodowym

Artykuły na temat: ślub na stadionie narodowym
 • Kinga Rusin: Szykuje się ślub w rodzinie dziennikarki?

  ...pseudonim artystyczny Filipa Szcześniaka. Jest jednym z najpopularniejszych raperów. Na wrześniowy koncert na Stadionie Narodowym, w którym wystąpi razem z Dawidem Podsiadło, 73 tysiące biletów...

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra są parą?

  ...i wiem, że to monogamia ma największy sens - twierdził aktor w wywiadzie. - Przerażała mnie kwestia odpowiedzialności, świadomość, że bycie w długotrwałej relacji, tak samo jak ślub, jest poważną decyzją. Ale teraz chyba wreszcie do tego dojrzałem. Para już się nie ukrywa. Widziani byli na niedawnych Warszawskich Targach Książki na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wyglądali na bardzo szczęśliwych...

 • "Miasto 44" chwyta za serce

  Widowiskowe, przejmujące kino, które chwyta za serce - chwali opowiadające o Powstaniu Warszawskim "Miasto 44" dyrektor Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej Agnieszka Odorowicz. Uroczysty pokaz filmu Jana Komasy odbędzie się 30 lipca na Stadionie Narodowym.

 • Cezary Pazura opublikował zaskakujące zdjęcie swojej żony. Jest inne niż wszystkie do tej pory

  ...imieniny, następnie pojawiły się fotki z ich wypadku do Krakowa, a później zdjęcia, na których kibicują reprezentacji Polski na Stadionie Narodowym.  Wszystkie te fotografie pokazują ich normalne(...)Cezary i Edyta Pazurowie swój związek budują od dziewięciu lat. Sześć lat temu wzięli ślub i wychowują córkę Amelię oraz syna Antoniego.  Początkowo nie potwierdzali pogłosek o łączącym ich uczuciu...

 • "Miasto 44": Film drogi

  Film drogi - tak opowiadające o Powstaniu Warszawskim "Miasto 44" określił reżyser Jan Komasa. Wojenny dramat trafi do kin 19 września. Wcześniej, 30 lipca, odbędzie się uroczysty pokaz na Stadionie Narodowym, wpisujący się w obchody 70. rocznicy wybuchu powstania.

 • Górale wstrząśnięci rozstaniem Bachledy-Curuś i Gortata. Dziennikarze węszą spisek!

  ...-Curuś (35) i Marcin Gortat (34) rozstali się! Zamiast wielkiej radości na Podhalu zapanował wielki smutek" - czytamy w "Rewii". Nie będzie ślubu. nici z wielkiego wesela, na które szykowano się(...) jak najbliżej ukochanej. Wydawało się, że skoro zamieszkali wreszcie blisko siebie, ślub jest tylko kwestią czasu. A parą byli przecież piękną… Jak zatem rozumieć najnowsze doniesienia o rozstaniu...

 • "Miasto44": Zdjęcia trwają

  Trwają zdjęcia do filmu Jana Komasy o powstaniu warszawskim, pt. "Miasto44". W stolicy kręcono w sobotę, 8 czerwca, scenę ślubu powstańczego; brała w niej udział grupa młodych aktorów, wśród nich Tomasz Schuchardt, Zofia Wichłacz, Maurycy Popiel i Grzegorz Daukszewicz.

 • Co wiemy o nastoletniej Madonnie? Fragment książki!

  Kiedy Madonna straciła dziewictwo? W jaki sposób próbowała przypodobać się chłopcom? Czy była dobrą uczennicą? Jak wpłynęła na nią śmierć matki? Czytaj tylko u nas!

 • "Miasto 44": O młodości, walce i miłości

  "Miasto 44" nie będzie filmem o polityce, ani dokumentem o przebiegu Powstania Warszawskiego. Będzie filmem o młodości, walce i miłości.

Wideo na temat: ślub na stadionie narodowym
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Rodzinka nie z tej ziemi

  Historia rozgrywa się na planecie Baab, na której narodowym bohaterem jest uwielbiany astronauta Scorch Supernova. Kiedy zostaje złapany w pułapkę przez złego Shankera, uwolnić go musi jego cichy i spokojny brat, Gary.

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.