• Informacje na temat:

  ślub pazury

Artykuły na temat: ślub pazury
 • Cezary Pazura podrywał "na plan filmowy"

  Jaki był patent Cezarego Pazury na podrywanie dziewczyn, gdy był jeszcze początkującym aktorem? Zapraszał je na plan zdjęciowy. Nie był jednak żadnym casanovą - prześladowała go nieśmiałość, a matka skutecznie odstraszała go od kobiet.

 • Dorota Chotecka-Pazura: Bez botoksu

  ...zginął aktor Waldemar Goszcz (znany z serialu "Adam i Ewa"). Po powrocie do zdrowia, jeszcze w tym samym roku, aktorska para wzięła ślub kościelny. A w 2007 roku zostali rodzicami Klary. Dziś mówią(...) mogę, bo było to po prostu słabe" - tak Iwona Pavlović oceniła finałowy występ Choteckiej-Pazury.

 • Edyta Pazura: Czarek nie pozwalał mi uciec

  Miłość męża i dzieci pomogły Edycie Pazurze przetrwać trudne początki jej małżeństwa. Żona Cezarego Pazury z powodu nagonki medialnej wielokrotnie chciała uciec do rodzinnego Krakowa. Twierdzi, że nie była przygotowana na taką niechęć i nie wiedziała, jak odnaleźć się w świecie show-biznesu.

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Los ich doświadczył

  Aktorzy Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się podczas studiów w szkole filmowej. Ona jest od niego starsza o trzy lata. Są razem już ponad 20 lat, niedawno obchodzili 11. rocznicę ślubu. 12 lat temu los ich ciężko doświadczył.

 • Aleksandra Woźniak i Cezary Pazura: Miłość z "13 posterunku"

  ...1998 - 2000. Rola głównego bohatera została wymyślona przez reżysera Macieja Ślesickiego specjalnie dla jego ulubionego aktora Cezarego Pazury. Reżyser miał już za sobą sukcesy filmów kinowych "Tato(...)" zbliżyła Macieja Ślesickiego i Aleksandrę Woźniak. Młodziutka aktorka była już wówczas po dwóch rozwodach. Pierwszy ślub wzięła z kolegą z liceum, drugi - z Tomaszem Kuszłejko. Związek z reżyserem również...

 • Chotecka i Pazura: Wyjątkowa para

  Są razem już od 24 lat. Ślub wzięli w 2003 roku. Tworzą udany, szczęśliwy związek. W jednym z najbliższych odcinków "Ojca Mateusza" zagrają... małżeństwo.

 • "Rolnik szuka żony": Ślub Grzegorza i Ani

  Druga edycja programu "Rolnik szuka żony" okazała się niezwykle szczęśliwa. W sobotę, 17 kwietnia, sakramentalne "tak" wypowiedzieli przed ołtarzem Grzegorz i Ania. To już drugi ślub uczestników programu.

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Kochają się już od 25 lat

  Gdy się poznali, oboje mieli ochotę tylko na romans. Dziś są po ślubie i mają wspaniałą córkę.

 • Carroll Baker: Największą rolę "ukradła" Marilyn Monroe

  Podbiła świat jako "Laleczka" i mimo że Carroll Baker wielokrotnie pokazywała pazury, nigdy nie udało jej się do końca pozbyć słodkiego wizerunku.

 • Związana z żonatym mężczyzną

  ...przeżywała różne dylematy. - Dla mnie ślub był wtedy równoznaczny z rezygnacją z siebie. Strach przed oddaniem się drugiemu człowiekowi i zatraceniem w związku był paraliżujący. Dużo czasu zajęło mi zrozumienie, że ślub to próg, za którym dopiero wszystko się zaczyna - mówi aktorka. KZ Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich...

Zdjęcia na temat: ślub pazury
Wideo na temat: ślub pazury
 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 10. odcinka

  scenę zazdrości. Adamczyk organizuje ślub Miry (Elżbieta Jarosik) i Ryszarda (Włodzimierz Matuszak). Alicja (Joanna Gryga), córka Miry jest przeciwna temu małżeństwu. Bartek wpada jak po ogień do

Dyskusje na temat: ślub pazury