• Informacje na temat:

  ślub pitta

Artykuły na temat: ślub pitta
 • Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli ślub?

  Od kiedy Brad Pitt rozstał się z Angeliną Jolie media na całym świecie spekulują, że już niedługo będzie wielki powrót Brada Pitta i Jennifer Aniston. Dodatkowo emocje podgrzewa fakt, że Pitt pojawił się na 50. urodzinach aktorki, a później byli widziani na kilku randkach. Teraz na palcu Aniston można dostrzec obrączkę! Czy byli małżonkowie wzięli sekretny ślub?

 • Czy Alia Shawkat jest nową dziewczyną Brada Pitta?

  Czy Alia Shawkat to nowa dziewczyna Brada Pitta? Po tym, jak tabloidy zamieściły wspólne zdjęcia 31-latki z gwiazdorem Hollywood, aktorka serialu "Bogaci bankruci" postanowiła w końcu odnieść się do rewelacji plotkarskich serwisów.

 • Ślub Pitta i Jolie już w weekend?

  Brad Pitt i Angelina Jolie mogą wziąć ślub w ten weekend - spekulują media. W ich francuskiej posiadłości zakończyły się przygotowania do ceremonii, która oficjalnie szykowana jest dla uczczenia 50. rocznicy ślubu rodziców Brada.

 • Pitt i Jolie planują ślub

  Po sześciu latach razem i szóstce dzieci, Angelina Jolie i Brad Pitt, najwyraźniej postanowili sformalizować swój związek. Jak donoszą liczne źródła, jedna z najsłynniejszych par show-biznesu planuje ceremonię ślubną, która ma się odbyć jeszcze w tym roku.

 • Brad Pitt, znany z filmów "Siedem" i "12 małp", oraz jego narzeczona Jennifer Aniston, gwiazda serial u "Przyjaciele", po raz kolejny zmienili datę swojego ślubu. Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, słynna para ma się ostatecznie pobrać już w lipcu, czyli wcześniej niż pierwotnie planowali.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się

  ...staną na ślubnym kobiercu, niestety na taki obrót sprawy wielbiciele aktorskiej pary musieli jeszcze trochę poczekać. Ślub odbył się dopiero w sierpniu 2014 roku. Niestety małżeństwo nie trwało długo(...) się z nałogiem alkoholowym, Angelina miała bardzo swobodne podejście do wychowywania dzieci. Pojawiło się wiele spekulacji dotyczących romansów Pitta. Jednak teraz w świetle prawa oboje są wolni...

 • Pitt i Jolie: Wspólny film i... ślub!

  Film "Pan i Pani Smith" z 2005 roku doprowadził zdaniem wielu do zakończenia małżeństwa Brada Pitta i Jennifer Aniston i głośnego romansu aktora z Angeliną Jolie. Po 7 latach Pitt i Jolie wciąż są razem, a przed nimi kolejny wspólny film i... być może ślub.

 • Być jak Brad Pitt

  ..."W każdej chwili wymieniłbym młodość na mądrość wieku dojrzałego" - powiedział przed laty w jednym z wywiadów hollywoodzki gwiazdor. Czy 50. urodziny to już dla Brada Pitta ten moment, w którym może(...) zeszły na dalszy plan. "Wywiad z wampirem" był kolejnym ważnym filmem w karierze Pitta. Zagrał w nim Louisa, znudzonego i rozczarowanego nieśmiertelnością wampira, który postanawia opowiedzieć swoją...

 • Brad Pitt i jego nowy tatuaż

  Paparazzi dostrzegli niedawno nowy tatuaż na ręce hollywoodzkiego gwiazdora Brada Pitta, dedykowany żonie i dzieciom.

 • "Pink Floyd" na weselu Pitta i Jolie

  Gości przybyłych na wesele Angeliny Jolie i Brada Pitta czeka wyjątkowa degustacja wina. Aktor poda im trunek własnej produkcji.

Zdjęcia na temat: ślub pitta
 • Angelina Jolie i Brad Pitt
Wideo na temat: ślub pitta
 • Oficjalnym powodem są "charakterologiczne różnice nie do pogodzenia". Podobno nie odpowiadał jej sposób wychowywania przez niego ich sześciorga dzieci. Aktorka żąda wyłącznego prawa do opieki nad nimi. Brad miałby mieć prawo do ich odwiedzania. Para była ze sobą 12 lat. W 2014 roku wzięli ślub / źródło: x-news/Cover Video

Dyskusje na temat: ślub pitta
 • Re: "Królowa jednej nocy": Ślub na bogato

  Kto pisze takie bzdury?! Jak można się rajcować beżowym? I to z koślawym nosem! Dużo bardziej przystojny od Pitta i DiCaprio jest nasz polski aktor Żebrowski! A ten tutaj to jakieś brzydactwo.