• Informacje na temat:

  ślub planowany

Artykuły na temat: ślub planowany
 • Demi Lovato planuje ślub z Maxem Ehrichem? Wkrótce mają się zaręczyć

  Przypomnijmy, że 27-letnia wokalistka Demi Lovato i 28-letni aktor i piosenkarz Max Ehrich (znany m.in. z serialu "Młodzi i niespokojni") spotykają się od marca tego roku. Ich związek zaczął się trzy miesiące po tym, jak piosenkarka zakończyła relację z modelem Austinem Wilsonem . Związek Lovato i Ehricha ma być na tyle stabilny, że para zaczęła myśleć nawet o zaręczynach i ślubie...

 • Scarlett Johansson zaręczona. Z kim planuje ślub?

  ...​Scarlett Johansson planuje kolejny ślub. Zagraniczne media podały oficjalną informację o zaręczynach 34-letniej aktorki z Colinem Jostem.

 • Scarlett Johansson planuje ślub?

  ..."Ślub Scarlett Johansson odbędzie się w sierpniu" - donosi "New York Post". Aktorka i jej narzeczony, dziennikarz Romain Dauriac, planują ponoć skromną ceremonię, która prawdopodobnie odbędzie się w Paryżu albo w Hamptons.

 • Pierce Brosnan rozważa obecnie przeniesienie miejsca swego ślubu z Keely Shaye-Smith z Irlandii do Malibu. Powodem jest wciąż nie najlepszy stan zdrowia syna aktora.

 • Spicetka planuje ślub

  W okolicach ostatniego Bożego Narodzenia Politi poprosił Geri o rękę, a ta zgodziła się za niego wyjść. Teraz menedżment wokalistki potwierdził radosne wieści. "Jesteśmy zachwyceni ogłaszając zaręczyny Geri Halliwell i Fabrizio Politiego" - czytamy w komunikacie. Ponoć para na razie jeszcze nie myśli o ślubie. Geri ma 2-letnią córkę Bluebell Madonnę ze związku z brytyjskim scenarzystą Sachą...

 • Tove Lo wzięła ślub. Kto został jej mężem?

  Szwedzka wokalistka Tove Lo wzięła w sekrecie ślub z Charliem Twaddlem. Wokalistka zmianę stanu cywilnego ogłosiła na Instagramie.

 • Ed Sheeran wziął ślub i planuje dziecko. Co dalej z jego karierą?

  Brytyjski gwiazdor Ed Sheeran zdradził swoje plany na najbliższe miesiące. Wokalista, który w sierpniu miał wziąć potajemny ślub, już planuje pierwsze dziecko oraz myśli o zagraniu w filmie i stworzeniu musicalu.

 • Janet Jackson planuje "ślub stulecia"

  Amerykańska piosenkarka i aktorka Janet Jackson (46 l.) przyjęła oświadczyny milionera Wissama al Many. Para planuje wziąć ślub w 2013 r. Zapowiada się ślub stulecia - goście będą się pławić w luksusie i nie zapłacą nawet centa za samolot.

 • Joanna Krupa planuje "ślub tysiąclecia"

  Joanna Krupa wróciła w objęcia długoletniego partnera - impresario jednego z nocnych klubów na Florydzie - Romana Zago. Para, która rozstała się w listopadzie 2012 roku, planuje "ślub tysiąclecia".

 • Beata Pawlikowska wychodzi za mąż i planuje... sto ślubów

  Beata Pawlikowska zdradziła swoje ślubne plany. Podróżniczka, która kilka miesięcy temu podzieliła się z fanami radosną nowiną o zaręczynach, teraz zdradziła swoje ślubne plany. Okazuje się, że dziennikarka i jej ukochany - Amerykanin Danny Murdock już wkrótce staną na ślubnym kobiercu... i to nie raz! "Myślę, że weźmiemy nie jeden ślub, tylko 100 ślubów" - przyznaje Pawlikowska.

Zdjęcia na temat: ślub planowany
Wideo na temat: ślub planowany
Dyskusje na temat: ślub planowany
 • Re: Na dobre i na złe

  miły. I normalny, bez podtekstów. Co ślubów, że niby są w ostatnim odcinku sezonu? A poprzedni ślub Latoszków był w pierwszym odcinku sezonu, ślub Jędrasów podobnie. Więc jeżeli jest planowany, to mamy