• Informacje na temat:

  ślub rodem

Artykuły na temat: ślub rodem
 • "Klan": Ślub odwołany

  ...​Leokadia (Katarzyna Skolimowska), teściowa Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), zrezygnuje ze ślubu z Bronkiem (Czesław Bogdański). Małgosia (Suzanna von Nathusius) pozna wreszcie matkę Bazylego (Daniel Skrzypczak), a Kasia (Julia Królikowska) zdecyduje się na powrót do Warszawy. Co jeszcze wydarzy się w tym sezonie sagi rodu Lubiczów?

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

 • "M jak miłość": Matka z piekła rodem?

  Zapraszamy na 1016. odcinek "M jak miłość", w którym Aleksandra znów odwiedzi Marcina... I spróbuje namówić syna, by przyjechał na jej ślub. Z jakim efektem?

 • "Pierwsza miłość": Do ołtarza z przeszkodami

  Już mi niosą suknię z welonem..." - chętnie zaśpiewałaby Sabina i Kinga. Niestety, na razie czeka je walka z zazdrosną Zośką i Igorem z piekła rodem!

 • "Klan": Ślub Oli Lubicz i... protest fanów

  ...​Co w nowych odcinkach sagi rodu Lubiczów? Ślub, skandal związany z ustaleniem ojcostwa i ostre konfrontacje. A w tle? Bunt widzów oburzonych zmianą dni emisji serialu.

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • "M jak miłość": Ślub czy rozstanie?

  Mostowiaczka oczywiście przyjmie jego oświadczyny z wielką radością i zachwytem. Potem będzie wspaniała uroczystość ślubna, na którą zostaną zaproszeni wszyscy członkowie familii Mostowiaków, rzecz jasna na czele z małą Hanią (Maja Marczak). Trudno się temu dziwić - Natalka i Franek są jedną z najbardziej lubianych par w "M jak miłość". Wielu fanów uważa zresztą, że Franek bardzo przypomina...

 • Sąsiadki z piekła rodem

  Sąsiadki z piekła rodem powracają. Czy seryjna uwodzicielka, Edie (Nicollette Sheridan) nie żyje? A Lynette, czy nadal walczy z nowotworem? Czy Susan Mayer (Teri Hatcher) już zmieniła nazwisko na Delfino i nareszcie jest szczęśliwa?

 • Andrzej Młynarczyk: Ślub tuż-tuż!

  Powiedział niedawno, że najważniejsza jest dla niego relacja z drugim człowiekiem. Nie ma znaczenia czy chodzi o seniora rodu, osobę wchodzącą w dorosłe...

 • Rod Stewart: Wkrótce ślub

  Kilkanaście dni po otrzymaniu rozwodu z drugą żoną, 36-letnią aktorką Rachel Hunter, Rod Stewart (61 l.) rozpoczął przygotowania do kolejnego ślubu. Jak już kilkakrotnie informowaliśmy, wokalista poślubi swoją narzeczoną Penny Lancaster (35 l.) w 2007 roku. Według nieoficjalnych informacji ma to być styczeń, choć wcześniej wspominano raczej o lecie.

Zdjęcia na temat: ślub rodem
Wideo na temat: ślub rodem
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?

Dyskusje na temat: ślub rodem
 • Re: "Klan": Grażynka leci do Kanady na ślub Maćka!

  Oczywiście, ale ten brukowiec mimo niedawnego czarnego protestu nie omieszkał pochwalić się tą informacją rodem z pudelka, jednak dopiero po czarnym proteście, nie przed. Dysonans jaki z tego się jednak rodzi szarpie nerwy biednym hejtstoperom aż żółć się z nich wylewa i to jest całkiem zabawne, wygląda że Interia sonduje poziom zrycia bani swoich własnych fanów, oraz opór tych którym się nie

 • Re: "Na dobre i na złe": Zabawa w tatusia?

  O tym, że Matylda nie wie o Jacku domyśliłam się z tego, że zarówno Kasia jak i Andrzej wspominali organizatorce ich ślubu, że dla nich obojga to nie jest pierwszy raz i stali już na ślubnym kobiercu(...) Wanda, a Smuda była jedną z nich, Kasia sama twierdziła ,,ma pan tupet tam gdzie inni mają klasę"). Moim zdaniem błędem i zagrywką rodem z telenoweli było wplątywanie w ten wątek Michała. Przez to Kasia

 • Re: Będzie rozstanie czy... ślub?

  Tęgoszyji, krótkopalcy, za to z wykształceniem wyższym w eko-modelingu. potomkowie prominentnych funkcjonariuszy prl, udający współczesną arystokrację, rodem z Koziej Wólki o aparycji wieśniaczej i manierach powiatowych fryzjerów. Jednym słowem Salon III RP.