• Informacje na temat:

  ślub sławnych gwiazd

Artykuły na temat: ślub sławnych gwiazd
 • Doda i Radek: Będzie ślub?

  Najpopularniejsza para polskiego show biznesu zamierza ponownie wziąć ślub!

 • Ślub? Nie ma mowy

  Pomimo pierścionka zaręczynowego na palcu, Kelly Osbourne nie planuje na razie ślubu z modelem Lukiem Worrallem.

 • Dave Navarro i Carmen Electra wezmą ślub

  ...rozrywce, Dave Navarro dostarcza jej ostatnio sporo czytelnikom i widzom plotka rskich czasopism i programów. Niedawno informowano o tym że artysta i Carmen Electra, była gwiazda "Playboya(...) ratowniczka przyjęła oświadczyny. Para planuje ślub dopiero w 2002 roku, ponieważ gitarzystę czeka seria występów ze świeżo reaktywowaną grupą Jane's Addiction.

 • Marilyn Monroe i Arthur Miller: Dla niego chciała rzucić Hollywood

  Oboje byli sławni i mieli status gwiazd. W niej podziwiano urodę i seksapil, jego ceniono za intelekt i literacki talent. Związek Marilyn Monroe i Arthura Millera pełen był wielkiej namiętności oraz burz.

 • Seks-taśma wciąż popularna

  Przypomnijmy, że prywatny film, na którym gwiazda "Słonecznego patrolu" i rockman uprawiają seks, od lat jest najczęściej poszukiwanym wideo w internecie. W latach 90. nagranie dystrybuowane było nielegalnie przez jedną z firm z branży erotycznej. Popularność filmu wciąż jednak zaskakuje perkusistę Mötley Crüe: "Na tym filmie widać dwoje osób, które właśnie wzięły ślub i miło ze sobą spędzają...

 • Kurt i Courtney: Historia pewnej burzliwej miłości

  ...20 lat temu Courtney Love i Kurt Cobain wzięli ślub, który był ukoronowaniem jednego z najbardziej dramatycznych i burzliwych związków w historii show-biznesu.

 • Być dzieckiem legendy: Ania Rusowicz

  Poniżej możecie przeczytać dotyczący Ani Rusowicz (córki Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy) fragment pierwszej części książki "Być dzieckiem legendy" (premiera w piątek, 23 listopada) autorstwa dziennikarki Małgorzaty Puczyłowskiej. Przybliża ona sylwetki ludzi znanych i lubianych, którzy odeszli przedwcześnie. O mierzeniu się z legendą sławnych rodziców opowiadają ich dzieci.

 • Louis de Funès: Cichy i nieśmiały człowiek

  W filmach potrafił w niezwykły sposób zdominować każdą scenę swoją osobą. Prywatnie Louis de Funès, gwiazda filmów "Żandarm z Saint-Tropez", "Oskar", "Skrzydełko czy nóżka", był cichym i nieśmiałym człowiekiem.

 • Wszystkie skandale Sinead O'Connor

  Do sklepów trafił właśnie nowy album Sinead O'Connor zatytułowany "How About I Be Me (And You Be You)?". Płytę promuje singel "The Wolf Is Getting Married" ("Wilk bierze ślub"), który miał swoja premierę kilka tygodni po... zakończeniu trwającego zaledwie kilkanaście dni małżeństwa niepokornej wokalistki.

 • Charlie Chaplin: Sypiał z nastoletnimi dziewczynami

  Był nadzwyczaj kochliwym mężczyzną. Pod względem liczby partnerek mógł walczyć o palmę pierwszeństwa ze słynnym Johnem Barrymorem, dziadkiem dzisiejszej gwiazdy Drew Barrymore. Obaj panowie uzyskiwali satysfakcję seksualną, sypiając z nastoletnimi dziewczynkami. Wiedzieli o tym wszyscy, ale wytwórnie filmowe przymykały na to oko.