• Informacje na temat:

  ślub taniec

Artykuły na temat: ślub taniec
 • Sandra Kubicka bierze ślub

  Sandra Kubicka to aktualnie jedna z najpopularniejszych polskich modelek. Od jej udziału w "Tańcu z Gwiazdami" szeroko komentowane jest jej życie prywatne. Ona sama chętnie dzieli się nim ze swoimi wielbicielami w mediach społecznościowych. Ostatnia dodana fotografia na Instagrama szczególnie poruszyła jej fanów. Wygląda na to, że Kubicka zna już dokładną datę ślubu! Do sieci trafiły zdjęcia...

 • Żegnamy "Taniec z gwiazdami"!

  Pavlović. Tabloidowe media emocjonowały się również życiem osobistym jurorki. Ślub z Wojciechem Oświęcimskim okazał się jednym z największych wydarzeń ostatnich lat w prasie kolorowej. Zwykli(...) polskich edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Galiński karierę tancerza i choreografa rozpoczął w Olsztynie. Stamtąd trafił do Warszawy, gdzie współpracował z warszawskimi teatrami i grupami...

 • Liszowska: Wkrótce ślub!

  Joanna Liszowska wreszcie wychodzi za mąż! Oczywiście za Tadeusza Głażewskiego, biznesmena, z którym związana jest już od dłuższego czasu. Para planowała ślub już rok temu. Od tamtej pory uroczystość była kilkakrotnie przekładana.

 • Książę Harry i Meghan Markle: Pierwszy taniec do przeboju Whitney Houston

  Do ślubu brytyjskiego arystokraty i byłej aktorki już mniej niż dwa tygodnie. Meghan Markle i książę Harry przygotowania prawdopodobnie mają już za sobą. Teraz czas na dopinanie wszystkiego na ostatni guzik. Brytyjskie media donoszą o tym, jaką piosenkę do pierwszego tańca wybrali narzeczeni.

 • Kwaśniewska żoną Badacha! Co to był za ślub!

  Na ten ślub czekali wszyscy! Aleksandra Kwaśniewska, jedyna córka byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego i Pierwszej Damy Jolanty Kwaśniewskiej, wzięła ślub z muzykiem Kubą Badachem, synem byłego posła SLD - Tadeusza Badacha.

 • Pakosińska: Ślub na koniec karnawału

  ..., i jest zabawa. Pamięta pani swoją najlepszą karnawałową zabawę? - Najlepsza zabawa karnawałowa w moim życiu zakończyła się ślubem. Byłam przebrana za doktor Quinn, on - za walkmana. Proszę(...) rozpoznawczym jest zabawny, głośny śmiech. Przez 15 lat występowała z "Kabaretem Moralnego Niepokoju". W 2011 roku brała udział w show "Taniec z Gwiazdami". Jej partnerem tanecznym był Stefano Terrazzino...

 • Doda pokazuje ślub i wesele (teledysk "Miłość na etat")

  To może być spora niespodzianka - ujęcia ze ślubu i wesela Dody i Emila Stępnia znalazły się w najnowszym teledysku wokalistki, "Miłość na etat".

 • "Jak zatrzymać ślub": Nakręcony w 5 godzin

  ...5 czerwca premierę kinową będzie miał film "Jak zatrzymać ślub" w reżyserii Drazena Kuljanina, jedno z największych odkryć 30. Warszawskiego Festiwalu Filmowego.

 • Anna Wyszkoni: Ślub? Nie w tym roku, ale...

  Jest faworytką obecnej edycji show "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". I zawdzięcza to nie tylko sobie...

 • "Jak zatrzymać ślub" w 5 godzin i 17 minut?

  ..."Jak zatrzymać ślub" - jedno z największych odkryć 30. Warszawskiego Festiwalu Filmowego, laureat Grand Prix w konkursie 1-2 - to film, który został nakręcony w 5 godzin i 17 minut.

Zdjęcia na temat: ślub taniec
Wideo na temat: ślub taniec
 • "The Story of My Life": Kim jest żona Jana Klimenta?

  tańca. Dziewięć lat temu przyjechali do Polski i zostali parą. Rozstawali się i schodzili. Na początku 2015 roku para zaręczyła się w Portoryko, a 4 czerwca 2016 roku wzięła ślub w Ostrawie. Dziś są

Dyskusje na temat: ślub taniec