• Informacje na temat:

  ślub victorii beckham

Artykuły na temat: ślub victorii beckham
 • Drugi ślub Victorii Beckham

  ..."VIII.V.MMVI" - taką treść zawiera nowy tatuaż na nadgarstku Victorii Beckham. Żona Davida Beckhama w ten oryginalny sposób upamiętniła odnowienie przysięgi małżeńskiej.

 • Beckhamowie: Drugi ślub?

  Była wokalistka Spice Girls Victoria Beckham planuje odnowić przysięgę małżeńską z kapitanem piłkarskiej reprezentacji Anglii Davidem Beckhamem. Według informatorów najsłynniejsza para Wielkiej Brytanii ma już za sobą kryzys związany z nigdy nie potwierdzonymi zdradami gwiazdora Realu Madryt.

 • Elton John: Ślub w grudniu

  Pod koniec grudnia 58-letni Elton John poślubi swojego długoletniego partnera, 43-letniego Kanadyjczyka Davida Furnisha. 5 grudnia w Wielkiej Brytanii wchodzi bowiem w życie prawo, które zezwala na rejestrację par tej samej płci. Po dwutygodniowej "kwarantannie" osoby tej samej płci będą mogły legalnie się pobierać.

 • Słowa otuchy dla zdradzanej żony

  Victoria Beckham i Simon Cowell wspierają swoją przyjaciółkę, wokalistkę Cheryl Cole.

 • Mick Jagger się żeni?

  Chodzą pogłoski, jakoby Mick Jagger, 63-letni wokalista The Rolling Stones, miał wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu. Jego obecna partnerka, stylistka L'Wren Scott (39 l.) dała się ostatnio sfotografować z pierścionkiem, który ponoć jest zaręczynowym. Nową biżuterią Scott pochwaliła się Victorii Beckham, byłej wokalistce Spice Girls, na pokazie mody w Paryżu.

 • Elton John po ślubie?

  Nie ustają plotki na temat rzekomego ślubu Eltona Johna i jego długoletniego partnera, Kanadyjczyka Davida Furnisha. Zarówno artysta, jak i jego przyjaciel, ciągle zaprzeczają doniesieniom o małżeństwie. Tym razem, według brytyjskich dziennikarzy, para rzeczywiście wzięła ślub w posiadłości Victorii i Davida Beckhamów.

 • O czym będziemy plotkować?

  Kolejny ślub Britney Spears, rozstanie Beckhamów, kolejne adopcje Madonny i Angeliny Jolie, powrót Michaela Jacksona na listy przebojów - bukmacherzy typują jak będzie wyglądał plotkarski 2007 rok.

 • Ciche wesele Eltona Johna

  ...57-letni Elton John i jego przyjaciel, 42-letni David Furnish, zdementowali plotki , jakoby mieli zamiar się pobrać w najbliższym czasie. Para ponoć planowała wziąć ślub w posiadłości Beckhamów, podczas nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

 • Spice Girls: "To wina Mel B!"

  W 2005 roku pojawiły się długo oczekiwane informacje o możliwości reaktywowania Spice Girls, jednego z najpopularniejszych girlsbandów lat 90. XX wieku. Do powrotu ostatecznie nie doszło, za co wówczas najczęściej obwiniano Victorię Beckham i Melanie C. Tymczasem innego zdania jest Geri Halliwell, która wskazuje na Melanie Brown.

 • 2005: Śluby, rozwody, narodziny

  ...i rozwodach. Bez wątpienia największymi wydarzeniami zagranicą były: ciąża i poród Britney Spears, małżeństwo Christiny Aguilery, trzeci syn Victorii i Davida Beckhamów oraz zawarcie związku przez Eltona Johna z jego długoletnim partnerem. Natomiast w Polsce mówiło i pisało się przede wszystkim o ślubach Dody, Edyty Górniak, Krzysztofa Krawczyka i rapera Mezo oraz o rozpadzie małżeństwa Michała i Marty...