• Informacje na temat:

  ślub victorii i davida beckhama

Artykuły na temat: ślub victorii i davida beckhama
 • Drugi ślub Victorii Beckham

  ..."VIII.V.MMVI" - taką treść zawiera nowy tatuaż na nadgarstku Victorii Beckham. Żona Davida Beckhama w ten oryginalny sposób upamiętniła odnowienie przysięgi małżeńskiej.

 • Beckhamowie: Drugi ślub?

  Cruise, Liz Hurley i młodszy kolega Davida z reprezentacji napastnik Manchesteru United Wayne Rooney oraz byłe wokalistki Spice Girls - Emma Bunton, Geri Halliwell, Melanie Brown i Melanie Chisholm. Początkowo Beckhamowie planowali odnowić śluby podczas wakacyjnego pobytu w Maroku, jednak zmienili zdanie po tym, jak te informacje przeciekły do prasy. Przypomnijmy, że w marcu 2005 roku na świat ma...

 • Elton John i David Furnish pobrali się

  Brytyjski piosenkarz Elton John w niedzielę (21.12) pobrał się ze swoim wieloletnim partnerem Davidem Furnishem. Ślub odbył się w ich posiadłości w Windsorze, obok Londynu, równo dziewięć lat po zawarciu przez mężczyzn związku partnerskiego.

 • Elton John: Ślub w grudniu

  Pod koniec grudnia 58-letni Elton John poślubi swojego długoletniego partnera, 43-letniego Kanadyjczyka Davida Furnisha. 5 grudnia w Wielkiej Brytanii wchodzi bowiem w życie prawo, które zezwala na rejestrację par tej samej płci. Po dwutygodniowej "kwarantannie" osoby tej samej płci będą mogły legalnie się pobierać.

 • Elton John po ślubie?

  Nie ustają plotki na temat rzekomego ślubu Eltona Johna i jego długoletniego partnera, Kanadyjczyka Davida Furnisha. Zarówno artysta, jak i jego przyjaciel, ciągle zaprzeczają doniesieniom o małżeństwie. Tym razem, według brytyjskich dziennikarzy, para rzeczywiście wzięła ślub w posiadłości Victorii i Davida Beckhamów.

 • Słowa otuchy dla zdradzanej żony

  .... Rozumiem ją jako kobieta i jako osoba, którą interesują się media. To okropna sytuacja, ale Cheryl jest fantastyczną, silną kobietą. Poradzi sobie z tym" - powiedziała żona Davida Beckhama. "Jesteśmy(...) trudny czas" - oświadczył z kolei Simon Cowell, który zasiada razem z wokalistką w jury programu "The X Factor". Ashley i Cheryl wzięli ślub w lipcu 2006 roku. Małżeństwo od początku było burzliwe z powodu...

 • Ciche wesele Eltona Johna

  ...57-letni Elton John i jego przyjaciel, 42-letni David Furnish, zdementowali plotki , jakoby mieli zamiar się pobrać w najbliższym czasie. Para ponoć planowała wziąć ślub w posiadłości Beckhamów, podczas nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

 • O czym będziemy plotkować?

  Kolejny ślub Britney Spears, rozstanie Beckhamów, kolejne adopcje Madonny i Angeliny Jolie, powrót Michaela Jacksona na listy przebojów - bukmacherzy typują jak będzie wyglądał plotkarski 2007 rok.

 • 2005: Śluby, rozwody, narodziny

  ...i rozwodach. Bez wątpienia największymi wydarzeniami zagranicą były: ciąża i poród Britney Spears, małżeństwo Christiny Aguilery, trzeci syn Victorii i Davida Beckhamów oraz zawarcie związku przez Eltona Johna z jego długoletnim partnerem. Natomiast w Polsce mówiło i pisało się przede wszystkim o ślubach Dody, Edyty Górniak, Krzysztofa Krawczyka i rapera Mezo oraz o rozpadzie małżeństwa Michała i Marty...

 • Elton John po ślubie

  W środę, 21 grudnia, w pierwszym dniu obowiązywania prawa o związkach homoseksualnych, w Windsorze cywilny ślub wzięli 58-letni Elton John i jego długoletni partner, Kanadyjczyk David Furnish (43 l.). W godzinach wieczornych w posiadłości młodej pary odbędzie się impreza weselna na której spodziewanych jest 700 gości, w tym wiele gwiazd muzyki i filmu.