• Informacje na temat:

  ślub w kapeluszu

Artykuły na temat: ślub w kapeluszu
 • Nietypowy ślub Janusza Chabiora. Trampki panny młodej i pizza

  W sobotę, 20 czerwca, Janusz Chabior wziął ślub z młodszą o 18 lat Agatą Wątróbską - poinformował "Fakt". Uroczystość miała miejsce w klasztorze Kamedułów na warszawskich Bielanach.

 • George Clooney i Amal Alamuddin wzięli ślub

  Gwiazdor Hollywood George Clooney i brytyjska prawniczka libańskiego pochodzenia Amal Alamuddin wzięli w poniedziałek oficjalny ślub cywilny w urzędzie miejskim w Wenecji. Związek, zawarty w sobotę podczas prywatnej ceremonii, nie był ważny w świetle włoskiego prawa.

 • Ava Gardner i Frank Sinatra: Ich ślub wywołał skandal

  ...do głowy swego jedynaka, że będzie kimś. A skoro Dolly tak postanowiła, to tak musiało być. Na początek, prócz występów w barze, załatwiła mu żonę. 23-letni Frank pokornie stanął na ślubnym kobiercu(...) towarzystwie siedziało się na ostrzach noży. Nigdy nie było wiadomo, kiedy strzykną w siebie jadem - mówili znajomi. - Żadne z nich nie chciało ustąpić pola nawet o centymetr". Zanim stanęli na ślubnym...

 • Anja Orthodox: Ślub w czerni

  Wokalistka zespołu Closterkeller Anja Orthodox nawet na czas ślubu nie zrobiła wyjątku dla ulubionej czerni.

 • Marilyn Manson wziął ślub

  Kontrowersyjny rockman Marilyn Manson (36 l.) w sobotę, 3 grudnia, poślubił swoją dziewczynę Ditę Von Teese (33 l.). Uroczystość odbyła się w irlandzkim zamku Gurteen w miejscowości Kilsheelan, a w imprezie weselnej brało udział ok. 60 gości, w tym m.in. Lisa Marie Presley.

 • Jerzy Antczak i Jadwiga Barańska: Nie mieli pieniędzy na ślub

  III Rzeszy". Przy drugim spotkaniu spóźniony Kupidyn na szczęście zadziałał bez pudła. W 1956 r. stanęli na ślubnym kobiercu. Ceremonia odbyła się o nietypowej porze - 5 rano. Powód był prozaiczny...

 • Ślubne zdjęcie George'a Clooneya

  Ślubne zdjęcie George'a Clooneya i Amal Alamuddin trafiło na okładkę magazynu "People". Para wzięła ślub w ubiegłą sobotę, 27 września, w Wenecji.

 • Linda Perry: Pyskata i kudłata bohaterka drugiego planu

  ...dokonaniach kompozytorsko-producenckich. Wiosną 2014 r. wzięła ślub z aktorką Sarą Gilbert (m.in. "Roseanne" i "Teoria wielkiego podrywu"), z którą spotyka się od 2011 r. W lutym tego roku na świat przyszedł...

 • Britney Spears wyszła za mąż!

  Britney Spears zaskoczyła wszystkich! Planowany z wielką pompą na listopad jej ślub z tancerzem Kevinem Federlinem odbył się w tajemnicy w sobotę, 18 września. Taką informację podało niedzielne (z 19 września) wydanie pisma "Access Hollywood".

 • Wenezuelska miłość K.A.S.Y.

  ..."Ja jestem macho, niech kobiety mi wybaczą - i nie płaczą..." - śpiewał w swoim największym przeboju K.A.S.A., czyli Krzysztof Kasowski (36 l.). Ale dawny macho został udomowiony i... planuje ślub!