• Informacje na temat:

  ślub w lasku bielańskim

Artykuły na temat: ślub w lasku bielańskim
 • Piotr Adamczyk unieważni ślub kościelny z Kate Rozz? Podobno bardzo tego pragnie!

  Piotr Adamczyk (43 l.) cztery lata temu ślubował miłość przed Bogiem. Dziś pochopnej decyzji żałuje. Zmiana przepisów kościelnych to dla niego szansa.

 • Znamy szczegóły ślubu Czartoryskiej i Niemczyckiego!

  ...na razie pilnie strzeżoną tajemnicą. "Rewii" udało się za to dowiedzieć, gdzie odbędzie się ślub. Podobno wybór kościoła nie był dla obydwu rodzin sprawą ani trudną, ani kontrowersyjną. Anna Czartoryska i Michał Niemczycki sakramentalne pobiorą się w świątyni Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny przy ulicy Gdańskiej w Warszawie w Lasku Bielańskim. Kościół jest położony w takim...

Wideo na temat: ślub w lasku bielańskim
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?