• Informacje na temat:

  ślub w m jak miłość

Artykuły na temat: ślub w m jak miłość
 • "Ślub od pierwszego wejrzenia": Wzruszający wpis mamy Łukasza

  Oliwia i Łukasz swoją rozpoznawalność zyskali dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperyment wyszedł im na dobre i wiele wskazuje na to, że dzięki telewizyjnemu show odnaleźli prawdziwą miłość. Ostatnio mama Łukasza opublikowała w sieci wzruszający wpis.

 • Marta Manowska: Wezmę ślub w "Sanatorium miłości"

  ...- Jak patrzę na to, co dzieje się w klubie kuracjusza w Ustroniu, to czasami myślę, że sama wezmę ślub dopiero w "Sanatorium miłości". Warto poczekać, bo tę miłość zupełnie inaczej się wtedy przeżywa - mówi prowadząca show TVP Marta Manowska.

 • Ślub w "M jak miłość"!

  Już 16 stycznia zobaczymy ślub Marty i Andrzeja, bohaterów serialu "M jak miłość". Ceremonia będzie wyjątkowo piękna, ale szczęściu młodych zagrozi... Agnieszka. Czy wyjawi pannie młodej tajemnicę pewnej walentynkowej nocy?

 • "Pierwsza miłość": Podwójny ślub

  Dla tych, którzy z niecierpliwością oczekują kolejnych odcinków serialu "Pierwsza miłość" mamy dobrą nowinę: już powstaje następna transza. Jak zwykle nie zabraknie w niej wielu nowych wątków, pojawią się także nowe postaci.

 • Kolejny ślub w "M jak Miłość"

  Już niebawem do Gródka zjedzie mnóstwo gości. Powód ich wizyty będzie szczególny: ślub Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Pojawi się na nim również siostra pana młodego!

 • "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz w szczerej rozmowie

  W finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który odbył się w piątek, 22 maja, dowiedzieliśmy się, czy pary z programu TVN7 zdecydowały się pozostać w związku małżeńskim, czy jednak postanowiły się rozwieść. Przykład Oliwii i Łukasza świadczy o tym, że w telewizji można znaleźć miłość.

 • "Pierwsza miłość": Będzie ślub?

  Wszystko wskazuje na to, że skończy się zła passa Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Rafał (Adam Krawczyk) to jej długo oczekiwana miłość. Para jest już zaręczona, a przygotowania do ślubu idą pełną parą. Pozostaje tylko dogranie kilku szczegółów i wybranie sukni.

 • Kolejny ślub w "M jak miłość"

  W serial u "M jak miłość" kolejne niespodzianki. Michał z Grażyną wracają do Gródka i odwiedzają Rogowskich. Maria od razu wybucha radością: - Ale wspaniale! Cieszę się, że nareszcie wróciliście(...) - i czule obejmie Grażynę: - Pierwszy toast chciałbym wznieść za... moją żonę! Jak Maria zareaguje na rodzinną "rewolucję"? Czy ślub Michała naprawdę ją ucieszy? I czy Łagoda będzie z Grażyną szczęśliwy...

 • Będzie ślub w "M jak miłość"?

  ...nim spoczywa. Jako prawny opiekun Zosi miałby duże szanse na przeprowadzenie adopcji, ale przecież sąd rodzinny nie powierzy opieki nad kilkulatką samotnemu mężczyźnie. Musiałby wziąć ślub z Małgosią. Jak jednak odpowie ona na jego powtórne oświadczyny? Czy nie poczuje się urażona pośpiechem, zepchnięta na drugi plan. Wątpliwości będzie sporo, ale Tomek w końcu zdobędzie się na odwagę. Gdy zostaną...

 • "Big Brother": Ewa i Kamil wzięli ślub

  Ewa Kępys i Kamil Lemieszewski z "Big Brothera" już po ślubie. Zdjęcia z uroczystości zaślubin były sporym zaskoczeniem dla fanów pary. Ceremonia odbyła się w Czechach i nie była typowa.

Zdjęcia na temat: ślub w m jak miłość
Wideo na temat: ślub w m jak miłość
 • "M jak miłość": Najgłośniejszy ślub sezonu!

  Marzenie Joanny w końcu się spełni i na palcu dziewczyny pojawi się obrączka... Ale nie wszystko pójdzie tego dnia zgodnie z planem! Zobaczcie, kto okaże się nieproszonym gościem na weselu!

 • "M jak miłość": Ślub Madzi i Olka

  Trwają przygotowania do realizacji sceny ślubu Madzi Marszałek. Olek często przygotowuje ukochanej niespodzianki – tak będzie też tym razem. Jak młoda para spędzi tak wyjątkowy dzień, pełen emocji i wrażeń?

 • "M jak miłość": Kiedy ślub Asi i Tomka?

  Barbara Kurdej-Szatan zdradza sekrety ślubu Asi i Tomka - kiedy do niego dojdzie? Czy przyjaciel Tomka z dzieciństwa namiesza w ich życiu? Czy widzów czeka kolejny trójkąt miłosny?

Dyskusje na temat: ślub w m jak miłość