• Informacje na temat:

  ślub w miłość nad rozlewiskiem

Artykuły na temat: ślub w miłość nad rozlewiskiem
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli sekretny ślub!

  Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak, których od 27 lutego oglądać będziemy na antenie TVP1 jako Adama i Mirkę w "Pensjonacie nad rozlewiskiem", od kilku miesięcy są małżeństwem. Aktorska para po raz pierwszy pochwaliła się obrączkami na konferencji z udziałem niemal wszystkich gwiazd 6. serii mazurskiej sagi.

 • "Życie nad rozlewiskiem": Oświadczyny

  W czwartej części serialu "Życie nad rozlewiskiem" miłość, która połączyła Basię Jabłonowską (Małgorzata Braunek) i Tomasza Zawoję (Jerzy Schejbal), wreszcie doprowadzi ich do... ołtarza. Zdradzamy, że Tomasz oświadczy się ukochanej, a oświadczyny zostaną przez nią przyjęte!

 • "Cisza nad rozlewiskiem": 10 scen z życia Joanny Brodzik

  ...(śmiech) - wyznała aktorka, która pierwszy rok po urodzeniu poświęciła całkowicie roli matki, odrzucając kolejne oferty. Czas nad Rozlewiskiem Kiedy w 2009 r. wszyscy typowali ją na gwiazdę nowego serialu TVN, aktorka przeszła do TVP, by zagrać główną rolę w ekranizacji książki "Dom nad Rozlewiskiem". - Wierzę, że z TVN-em będę jeszcze niejedno robiła. Ale kiedy zaproponowano mi rolę...

 • Co dalej "nad rozlewiskiem"?

  Padł pierwszy klaps na planie piątej serii mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", do której zdjęcia kręcone będą przez najbliższe dwa miesiące w okolicach Ostródy.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Ślub i... romans?

  Nad Mazurami rozpęta się burza stulecia, księdza zwali z nóg gorączka, a obrączki... nie dojadą! Nie o takim ślubie marzyli Mirka (Sylwia Arnesen) i Maciek (Maciej Wierzbicki)...

 • Dwa śluby nad rozlewiskiem

  Aż dwie pary spotkają się w finałowym odcinku serialu "Nad rozlewiskiem" na Mostku Zakochanych, by połączyć się węzłem małżeńskim. Miłość i wierność przysięgną sobie Basia (Małgorzata Braunek) i Tomasz (Jerzy Schejbal) oraz Ewa (Maria Pakulnis) i Henryk (Wojciech Droszczyński). Niestety, podczas podwójnego ślubu dojdzie do zdarzenia, które zakłóci przebieg uroczystości...

 • ​"Cisza nad rozlewiskiem": Zostań Miss po 50ce!

  Małgorzata Kalicińska, autorka bestselleru “Dom nad rozlewiskiem", na motywach którego powstała mazurska saga “Nad rozlewiskiem", została jurorką w konkursie-akcji społecznej Miss po 50ce. Sprawdź, dlaczego!

 • Ach, co to były za śluby!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej"... Co je łączy? To aktorki, które w mijającym roku stanęły na ślubnym kobiercu! 2013 rok przejdzie do historii polskiego show-biznesu jako rok spektakularnych i szeroko komentowanych w prasie ślubów.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Sylwia Juszczak-Arnesen czeka na rozwód?

  Sylwia Juszczak-Arnesen, czyli Mirka z "Ciszy nad rozlewiskiem", nie kryje, że od dwóch lat żyje z mężem... w separacji. Aktorka nie chce jednak na razie definitywnie zakończyć swego małżeństwa z norweskim reżyserem i zwleka z rozwodem!

 • Anna Czartoryska-Niemczycka: Filmowy ślub

  14 lutego na ekrany kin wejdzie "Facet (nie)potrzebny od zaraz" - nowoczesna, niebanalna komedia o poszukiwaniu miłości i własnego ja w wielkim mieście oraz różnych, często zaskakujących obliczach relacji damsko-męskich. "Myślę, że takiego filmu jeszcze w Polsce nie było. Wiele kobiet będzie się identyfikowało z naszymi bohaterkami" - mówi debiutująca na dużym ekranie Anna Czartoryska-Niemczycka

Zdjęcia na temat: ślub w miłość nad rozlewiskiem