• Informacje na temat:

  ślub w szwecji

Artykuły na temat: ślub w szwecji
 • Mans Zelmerlow wziął ślub. Kto jest wybranką zwycięzcy Eurowizji?

  Laureat Eurowizji z 2015 roku, Mans Zelmerlow, stanął na ślubnym kobiercu. Szwedzki wokalista poślubił swoją partnerkę Ciarę Janson.

 • Polscy geje nagrodzeni w Szwecji. Szampan od Pera Gessle z Roxette

  Znani z nagrywania amatorskich teledysków do piosenek Roxette i Beaty Kozidrak polscy geje Jakub i Dawid zostali zaproszeni na galę szwedzkiego magazynu "QX". Tam niespodziewanie dla nich pojawił się Per Gessle z duetu Roxette i wręczył im szampana jako prezent na ich planowany ślub.

 • "Jak zatrzymać ślub" : Nieznajomi z pociągu

  Historia kina nieraz udowadniała, że pociąg na ekranie jest bardzo sexy. Drazen Kuljanin w "Jak zatrzymać ślub" robi to po raz kolejny. Małym nakładem sił i środków, ale ze sporym talentem.

 • Eurowizja 2018. Gromee wziął ślub w sekrecie. Kim jest jego wybranka?

  Na miesiąc przed swoim występem na Eurowizji krakowski producent Gromee poślubił w sekrecie Sarę Chmiel, wokalistkę grupy Łzy.

 • Norbi: Ślub bez błysków

  To chyba jakaś plaga potajemnych ożenków. Norbert Dudziuk vel Norbi (35 l.) bez błysków fleszy poślubił Marlenę Jagłowską (27 l.) - informuje niezawodny "Super Express".

 • Eurowizja 2018. Jak Gromee i Lukas Meijer wypadli w Amsterdamie?

  Niedawno Londyn, kręcenie reklamówki w Portugalii, a w weekend występ w Amsterdamie - przygotowania do eurowizyjnego występu krakowskiego producenta Gromee'ego oraz wspierającego go wokalisty Lukasa Meijera ze Szwecji nabierają tempa.

 • Warszawski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Chińska "Trumna w górach" została uhonorowana Warsaw Grand Prix podczas 30. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Nagrodzono także filmy: "Takie są zasady", "Jak powstrzymać ślub", "Mój tata rockman". Laureatów wyłoniono w sobotę, 18 października.

 • Nie żyje Max von Sydow

  Gdy do Szwecji dotarła wiadomość o śmierci wybitnego aktora, stacje telewizyjne przerwały nadawanie programu, by wspominać jego osiągnięcia. Max von Sydow urodził się 10 kwietnia 1929 roku(...), z którą miał dwóch synów: Claesa i Henrika. W 1997 roku wziął drugi ślub - z francuską producentką filmową Catherine Brelet. Z nią także miał dwóch synów. Większość jego dzieci związana jest z branżą...

 • Mandaryna już tak nie wygląda. Zobaczcie, co zmieniła

  ...w 2002 r. wzięła ślub, a w czerwcu urodził im się syn Xavier Michał . Niewiele ponad rok później na świat przyszła córka - Fabienne Marta . W grudniu 2003 r. para wzięła ślub kościelny w lodowej scenerii w Kirunie na północy Szwecji - całość transmitowała na żywo stacja TVN, która także nadawała reality show "Jestem jaki jestem" z udziałem całej rodziny. "Tak to w życiu bywa. Sami to...

 • Mandaryna na scenie z córką: Emocje były duże

  Teksciory.pl! Znajomość z Michałem Wiśniewskim stała się tak bliska, że para w 2002 r. wzięła ślub, a w czerwcu urodził im się syn Xavier Michał . Niewiele ponad rok później na świat przyszła córka - Fabienne Marta . W grudniu 2003 r. para wzięła ślub kościelny w lodowej scenerii w Kirunie na północy Szwecji - całość transmitowała na żywo stacja TVN, która także nadawała reality show "Jestem jaki...

Zdjęcia na temat: ślub w szwecji
Dyskusje na temat: ślub w szwecji
 • Re: Te aktorki i aktorzy żyją na kocią łapę. Ślub nie jest im do niczego potrzebny!

  zamieszkania bez ślubu, tłumacząc, że dobrze przeżyty konkubinat pomaga w dobrym życiu małżeńskim i rodzinnym. Jednak badania prowadzone w USA, Kanadzie czy Szwecji wykazują, że małżeństwa, które żyły(...) – jak twierdzą – nie chcą zamykać sobie drogi do ślubu kościelnego, na wypadek gdyby ich obecny związek się rozpadł; muszą się wypróbować pod każdym względem. Znaczna część tych związków opiera się na

 • Re: "Na dobre i na złe": Zuza bierze ślub!

  Wiele Polek i Polaków wyjezdzających do Austrii , Szwecji i innych krajów bierze ślub fikcyjnie za kasę , to normalny proceder, nielegalny, ale funkcjonuje w Polsce równiez , więc nie rozumiem co Was tak dziwi , gdzie Wy zyjecie , chyba tylko przy komputerze!