• Informacje na temat:

  ślub w wilanowie

Artykuły na temat: ślub w wilanowie
 • Katarzyna Skrzynecka planowała ślub kościelny, ale zmieniła zdanie. Dlaczego?

  Katarzyna Skrzynecka (48 l.) ma już za sobą jeden ślub kościelny i jeszcze niedawno zapowiadała, że może być druga taka ceremonia. Nie wykluczała, że odbędzie się ona przy okazji okrągłej rocznicy ślubu cywilnego. Tak się jednak nie stało. Aktorka ogłosiła, że nie potrzebuje znów stawać przed ołtarzem. Dlaczego? O tym opowiedział przyjaciel Kasi.

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • Narzeczona Mateusza Damięckiego nawróciła się. Uda się unieważnić ślub kościelny?

  Paulina Andrzejewska (36 l.) i Mateusz Damięcki (36 l.) od półtora roku są zaręczeni. Planują ślub, chcą mieć dziecko. Wierzą, że z pomocą Opatrzności Bożej zrealizują swoje marzenia.

 • Ślub Mateusza Damięckiego

  Mateusz Damięcki zmienił stan cywilny. Popularny aktor ożenił się Patrycją Krogulską - z zawodu tłumaczką. Ślub odbył się 24 września 2010 roku w kościele św. Anny w Wilanowie.

 • Katarzyna Skrzynecka jest gotowa na drugi ślub kościelny! Już planuje uroczystość!

  Aktorka przeżyła już jedno małżeństwo z komisarzem Komendy Głównej Policji w Warszawie. Ślub odbył się 26 kwietnia 2003 roku w kościele św. Anny w Wilanowie, ale niestety miłość ta wygasła. W 2007(...) mogła wziąć z Marcinem ślubu kościelnego. Walczyła o unieważnienie poprzedniego małżeństwa i w końcu w 2015 roku jej się to udało! Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, by powiedziała Łopuckiemu...

 • Poznali się na planie serial u "Kasia i Tomek", gdzie grali parę. Romans z planu zdjęciowego miał swą kontynuację w życiu. Joanna Brodzik (33 l., "Nigdy w życiu!" ) i Paweł Wilczak (40 l., "Wesele" ) po wielu perypetiach, rozstaniu i powrocie znowu są razem i to na poważnie - planują bowiem ślub.

 • A jednak! Alicja Bachleda-Curuś (30 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (37 l.) nie zamierzają dłużej zwlekać. Ich ślub odbędzie się w przyszłym roku!

 • Cichopek wychodzi za mąż!

  Kasia Cichopek (26 l.) i Marcin Hakiel (25 l.) postanowili pobrać się jeszcze w tym roku. Ślub odbędzie się jesienią lub w Boże Narodzenie.

 • Ślub w 1000. odcinku "Barw szczęścia"!

  ...  Nie tak dawno temu serial "Barwy szczęścia" obchodził mały jubileusz - cała ekipa spotkała się w Wilanowie z okazji kręcenia tysięcznego odcinka! Po zdjęciach była okazja do pogratulowania(...) skończyłam pracę nad tysiąc czterdziestym dziewiątym odcinkiem! - dodaje Ilona Łepkowska. - Ciekawe, czy para, która stanie na ślubnym kobiercu w tysięcznym odcinku, w tym tysiąc czterdziestym...

 • Śluby i zaręczyny 2012 roku

  2012 rok sprzyjał... zakochanym. Kilku znanych z seriali aktorów poprowadziło do ołtarza swoje wybranki, kilku zdecydowało się ofiarować ukochanym zaręczynowe pierścionki.

Wideo na temat: ślub w wilanowie
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?

Dyskusje na temat: ślub w wilanowie
 • Re: "M jak miłość": Maria odkrywa zdradę!

  zakradnie się do sypialni Janki spenetruje ją analnie. Janka dostanie następnego dnia zatwardzenia. Następnie Łagoda przemieni się w Pokemona i uwiedzie małą świntuchę Basię. Ślub odbędzie się w Wilanowie, a chór będzie składał się z uczestników programu "Od przedszkola do opola" ze wsparciem Poznańskich Słowików. W 2578 odcinku Basia powije kucyka, któremu sesję foto zrobi Zduński, a jego zdjęcia