• Informacje na temat:

  ślub wisniewskiego

Artykuły na temat: ślub wisniewskiego
 • Ulubiony fryzjer gwiazd Kajetan Góra (33 l.) 18 września poślubił swoją ukochaną. Znamy szczegóły uroczystości!

 • Czwarty ślub Wiśniewskiego w sobotę!

  Zmagający się z rakiem Michał Wiśniewski (39 l.) nie odwołał swojego ślubu z Dominiką Tajner.

 • Dominika Tajner wspomina ślub z Michałem Wiśniewskim: "Był to dzień pełen wzruszeń"

  Wokalista zespołu Ich Troje, trzykrotny rozwodnik Michał Wiśniewski, wymienił się obrączkami ze swoją ukochaną Dominiką Tajner, która również miała za sobą nieudane małżeństwo.  Ślub odbył się 30(...) zaślubin była dyrektor programowa telewizji Polsat Nina Terentiew.  - Był to dzień pełen wzruszeń - opowiedziała "Na Żywo" Dominika. - Mój syn i córka mojego brata nieśli nam obrączki. Elegancko ubrane...

 • Dramat Wiśniewskiego

  ...prywatnym ma powody do radości. Michał właśnie ogłosił, że jego ślub z Dominiką Tajner odbędzie się 28 lipca 2012 roku.

 • Ślub Wiśniewskiego na 500 osób!

  To będzie wielkie wydarzenie dla najbliższej rodziny i przyjaciół. Ponad 500 osób otrzyma zaproszenia na ślub Dominiki Tajner (32 l.) i Michała Wiśniewskiego (38 l.), planowany na wiosnę przyszłego roku.

 • Była żona Wiśniewskiego załamana po jego ślubie

  Anna Świątczak (35 l.), żona Wiśniewskiego nr 3, w dniu kolejnego ślubu piosenkarza (40 l.) nie wyglądała ani nie czuła się najlepiej.

 • Szczegóły ślubu Wiśniewskiego

  Michał Wiśniewski uwielbia wydarzenia organizowane z prawdziwą pompą. Ze swoją drugą żoną, Mandaryną, wziął ślub w kaplicy... z lodu! Czym zaskoczy nas teraz?

 • Będzie ślub!

  Ale najpierw Mandaryna musi zarobić na ich wspólny dom...

 • Dominika Tajner porównała się do księżnej! Nie przesadziła trochę?

  Dominika Tajner (41 l.) choć jest córką Apoloniusza Tajnera, to popularność zdobyła dopiero wychodząc za Michała Wiśniewskiego (47 l.). To sprawiło, że jej życie bardzo się odmieniło, a ostatnio postanowiła wspomnieć o ślubie z wokalistą, przyrównując się przy okazji do... Meghan Markle.

 • Barwy szczęścia

  Po wieczorze kawalerskim Borys budzi się w kiepskiej formie u Wiśniewskiego. Zdenerwowana całonocną nieobecnością narzeczonego Grażyna, ma kolejny problem. Jej kuzyn odwołuje przyjazd na ślub i musi jak najszybciej znaleźć nowego świadka. Z opresji wybawia Wasilewską Jerzy. Ostatecznie parze udaje się stanąć przed urzędnikiem USC, ale nie dane jest im dokończyć przysięgi małżeńskiej. Kasia cieszy...

Zdjęcia na temat: ślub wisniewskiego
Wideo na temat: ślub wisniewskiego
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?