• Informacje na temat:

  ślub ze samym sobą

Artykuły na temat: ślub ze samym sobą
 • Beata Pawlikowska: Wzięłam ślub sama ze sobą

  .... Ile w tym prawdy? Okazuje się, że niewiele. W najnowszym wywiadzie Beata Pawlikowska wyjawiła bowiem, że nie ma potrzeby formalizować związku, a ślub wzięła z... samą sobą! "Kilka lat temu kupiłam sobie pierścionek i wzięłam ślub sama ze sobą. To mój najważniejszy związek, nie czuję więc potrzeby, żeby formalizować związek z drugim człowiekiem" - cytuje jej słowa "Twoje Imperium...

 • "Jak zatrzymać ślub": Nakręcony w 5 godzin

  5 czerwca premierę kinową będzie miał film "Jak zatrzymać ślub" w reżyserii Drazena Kuljanina, jedno z największych odkryć 30. Warszawskiego Festiwalu Filmowego.

 • Michał Wiśniewski potwierdza piąty ślub! "Nie jestem typem, który lubi być sam"

  Michał Wiśniewski (47 l.) i jego nowa wybranka szykują się do ślubu.

 • "Jak zatrzymać ślub" w 5 godzin i 17 minut?

  "Jak zatrzymać ślub" - jedno z największych odkryć 30. Warszawskiego Festiwalu Filmowego, laureat Grand Prix w konkursie 1-2 - to film, który został nakręcony w 5 godzin i 17 minut.

 • Ivar Mountbatten: Pierwszy taki ślub!

  ...sensacyjne publiczne oświadczenie. "Przez długie lata ukrywałem prawdę przed samym sobą. Miałem nawet romanse z kobietami, by poznać, jak to ze mną jest. Okazuje się, że jestem gejem"- mówił arystokrata(...)Bliski kuzyn królowej, lord Ivar Mountbatten (55 l.) poślubi tego lata Jamesa Coyle'a, dyrektora serwisu pokładowego jednej z linii lotniczych. Pal sześć mezalians. Sensację budzi ślub panów...

 • Łukasz Płoszajski nie może narzekać

  Z serialem "Pierwsza miłość" Łukasz Płoszajski związany jest od początku. Losy jego bohatera bywały tak zagmatwane, że widzowie naprawdę obawiali się o jego życie. Sam aktor jest bardzo zadowolony, że scenarzyści nie pozwalają mu się nudzić na planie.

 • Ślub w "Rolnik szuka żony". Krystyna bierze ślub ze swoją ukochaną

  Krystyna Kamińska (29 l.) z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" szykuje się do ślubu ze swoją partnerką Agnieszką. Ślub odbędzie się w Edynburgu.

 • Marta Manowska: To był dobry rok

  Marta Manowska znowu wyruszyła w Polskę, by spotkać się z uczestnikami show "Rolnik szuka żony" i sprawdzić, czy z perspektywy czasu podjęliby takie same decyzje. A czy prowadząca zmieniłaby coś w swoim życiu?

 • Miała przed sobą wielką karierę. Tragedia odebrała jej wszystko

  ...najlepsze miała dopiero przed sobą. Nieszczęśliwa miłość doprowadziła ją do ostateczności. Szczepaniak urodziła się 16 kwietnia 1951 roku w Warszawie. Za namową ojca, po maturze rozpoczęła studia na(...) lat i świat u stóp. Początkowo układało jej się również w życiu prywatnym. Jeszcze na studiach związała się z Andrzejem Strzeleckim. Młodzi zaręczyli się i planowali ślub. Wszystko zmieniło się...

 • Wojciech Niemczyk: Będzie o nim głośno?

  Młody, ambitny, poszukujący. W środowiskach artystycznych mówi się, że już wkrótce będzie jednym z najgorętszych aktorskich nazwisk w Polsce.

Zdjęcia na temat: ślub ze samym sobą
Wideo na temat: ślub ze samym sobą
 • "Przyjaciółki": Odcinek 160.

  Inga, choć nie chce przyznać się sama przed sobą, jest zazdrosna o Maksa. Nie może pojąć jak to możliwe, że mężczyzna planuje ślub z jedną z kobiet poznanych przez aplikację randkową. Przypadek chce, że pojawia się na weselu byłego kochanka… Zuza wpada na mieście na Igora, brata Jaśka, który przyjechał na jakiś czas do Warszawy. Z racji nieobecności Jaśka, Zuza postanawia zlitować się nad

Dyskusje na temat: ślub ze samym sobą
 • Re: Będzie ślub?

  Polacy potrafią tylko krytykować. Niech przyjrzą się dokładnie Sobie samym!!! Co to za związek na pokaz? bez uczucia i chęci bycia ze Sobą...???bo tak wypada, bo co ludzie powiedzą...Życzę im szczęścia,SERCA NIE DA SIĘ OSZUKAĆ! Wiem,że nie było im łatwo! A bycie na siłę tzw.trwanie...to bez sensu! Żyjemy w XXI wieku!!! My powinniśmy chcieć być z kimś a ktoś z nami A NIE MUSIEĆ!!!