• Informacje na temat:

  ślub ze świadkami

Artykuły na temat: ślub ze świadkami
 • Zamachowscy świadkami na ślubie

  To był wyjątkowy weekend w życiu Moniki Zamachowskiej i jej męża Zbigniewa Zamachowskiego. Znana para nie dość, że opuściła własne cztery ściany w czasie pandemii, to jeszcze wybrali się do Krakowa... na ślub przyjaciół.

 • Michał Wiśniewski po raz piąty wziął ślub. Kiedy odbędzie się huczne wesele?

  ...przyjechał urzędnik, który udzielił ślubu młodej parze. Świadkami tego ważnego momentu było tylko kilka osób, w tym rodzice Pauliny, mama Michała" - czytamy w "Fakcie". Tabloid podaje, że nie zabraknie(...) (2008). We wrześniu 2019 r. oficjalnie rozwodem zakończyło się małżeństwo z Dominiką Tajner . Na początku kwietnia Wiśniewski poślubił 36-letnią Paulinę, którą poznał na portalu randkowym...

 • Wojciech Hoffmann (Turbo) wziął ślub na swoim koncercie

  Stojący na czele legendy polskiego heavy metalu, gitarzysta Wojciech Hoffmann w sobotę (4 maja) poślubił swoją narzeczoną Ilonę Wiercińską, która tego dnia świętowała swoje 50. urodziny.

 • "Pierwsza miłość": Błyskawiczny ślub

  To mogło się wydarzyć tylko w serialu. Oświadczyny i ślub tego samego dnia? Czemu nie.

 • Marta Manowska: Będzie ślub?

  Już w najbliższą niedzielę poznamy piątkę nowych uczestników show „Rolnik szuka żony”, którym Marta Manowska pomoże znaleźć miłość. Prowadząca wierzy, że tym razem widzowie będą świadkami narodzin prawdziwego uczucia.

 • Madonna: Buddyjski ślub

  Madonna, amerykańska wokalistka pop, poślubi 22 grudnia swego życiowego partnera Guy'a Ritchiego. I choć ceremonia zaślubin odbędzie się w Szkocji, to ma mieć buddyjski charakter. Jeszcze większego znaczenia uroczystości ma nadać fakt, iż do ołtarza piosenkarkę poprowadzi jej ojciec. W ten sposób Madonna chce zakończyć trwający już ponad pięć lat konflikt.

 • Kora wzięła ślub!

  W sylwestra na oficjalnym profilu Kory na Facebooku pojawił się zaskakujący wpis następującej treści (pisownia oryginalna): "Miło nam powiadomić, iż 12 XII 2013 o godz. 12 przed urzędniczką Urzędu Stanu Cywilnego Warszawa Bielany zawarliśmy związek małżeński. Świadkami byli Małgorzata Kittel i Mateusz Jackowski. W ceremoni wzięli udział również: Nika Bochniarz, Magdalena Środa, Kasia Litwin...

 • After Party: DJ wziął ślub z modelką w tajemnicy

  W połowie 2016 r. zaręczyli się na scenie podczas koncertu discopolowej grupy After Party. Teraz DJ Pawlo z tego zespołu i modelka Aleksandra Mandryk wzięli ślub.

 • K. Krawczyk: Ślub z żoną

  W przypadku Krzysztofa Krawczyka nie sprawdza się powiedzenie "Do trzech razy sztuka". W czwartek, 20 stycznia, po raz czwarty wziął ślub z Ewą. Ceremonia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Parzęczewie koło Łodzi organizowana była "na wariata" i w wielkiej tajemnicy. Uczestniczyli w niej jedynie członkowie najbliższej rodziny i przyjaciele.

 • Kamilla Baar wzięła ślub w Lizbonie

  ..."Kamilla i Piotr chcieli wziąć ślub dyskretnie, w czasie krótkiego wakacyjnego wyjazdu, w wyjątkowym miejscu. Wybrali Lizbonę, bo oboje uważają, że jest jednym z najpiękniejszych miast świata(...) romantycznie" - zdradzają informatorzy "Faktu". Jak udało się dowiedzieć dziennikowi, świadkami przysięgi byli wspólnik i przyjaciel Piotra, znany adwokat Rafał Zięba (43 l.), oraz jego żona Monika (39 l.).

Zdjęcia na temat: ślub ze świadkami
Wideo na temat: ślub ze świadkami
 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka o trudnych chwilach Kasi Górki

  Już wkrótce widzowie będą świadkami prawdziwego dramatu! Nowy szef Szymon Jabłoński (Maciej Marczewski) zgwałci Kasię (Katarzyna Glinka), po czym zagrozi jej, że jeśli komukolwiek o tym powie(...) bohaterki zaświeci w końcu słońce? Zdradzamy, że czekają ją zaskakujące oświadczyny i ślub!

Dyskusje na temat: ślub ze świadkami