• Informacje na temat:

  ślubne kreacje gwiazd

Artykuły na temat: ślubne kreacje gwiazd
 • Najładniejsze suknie ślubne

  Ach, co to był za ślub! - tak można krzyknąć przypominając sobie ostatnie śluby gwiazd. Wśród licznych rankingów pojawiło się również zestawienie najpiękniejszych kreacji ślubnych.

 • Ranking sukni ślubnych gwiazd

  Perłowa kreacja noszona przez wokalistkę i aktorkę Jessikę Simpson (26 l.) zwyciężyła w zabawie na najładniejszą ślubną suknię gwiazd. To pewnie dla niej niewielkie pocieszenie, bo jej małżeństwo z Nickiem Lachey'em (33 l.) trwało tylko trzy lata - Jessika niedawno złożyła do sądu pozew rozwodowy.

 • Dygant w sukni ślubnej

  ..."Fakt" przyłapał Agnieszkę Dygant na zakupach. Gwiazda "Niani" przymierzała... suknie ślubne.

 • Teresa Rosati: Córka jest dla mnie inspiracją

  Teresa Rosati dzięki córce Weronice może z bliska obserwować kreacje hollywoodzkich gwiazd na czerwonym dywanie. Projektantka dzięki temu wie, jakie fasony i materiały są modne i inspiruje się tym podczas tworzenia własnych kolekcji. Jej zdaniem w Polsce gwiazdy wciąż nie wiedzą, jak ubrać się na czerwony dywan.

 • Keira Knightley: Marzenia do spełnienia

  Ma zaledwie 27 lat, a jest już gwiazdą pierwszego formatu. "Aktorstwo nie zawsze przynosi spełnienie i szczęście. Mnie przyniosło" - przekonuje skromnie Keira Knightley.

 • Stefano Terrazzino wraca jako gospodarz "Salonu sukien ślubnych"

  Tancerz po raz drugi będzie gospodarzem programu "Salon sukien ślubnych". W drugim sezonie ślubnego show wymarzone kreacje wybiorą dwadzieścia cztery panny młode, m.in. Natalia Siwiec i Monika Mrozowska. Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć 12 lutego na antenie stacji TLC.

 • Wielkie kinowe wesela

  ...głównej jest ta brytyjska produkcja, podczas której zobaczymy aż cztery uroczystości ślubne. Zdarza się tu również jeden pogrzeb, ale atmosfera daleka jest od żałobnych refleksji na temat przemijania(...) świat. Lekki humor i świetne kreacje aktorskie sprawiły, że produkcja stała się największym kinowym hitem lat dziewięćdziesiątych. "Mamma Mia!" (2008) Meryl Streep i Pierce Brosnan w musicalu? To był...

 • Anne Hathaway podbija świat

  ..." i "Ocaleni". Rok później, wraz z Kate Hudson, wystąpiła w komedii "Ślubne wojny". W 2010 roku Anne zagrała w trzech produkcjach, które ugruntowały jej pozycję w Hollywood. W komediodramacie "Miłość i inne(...) otrzymała już Złoty Glob, nagrodę Critics Choice oraz Nagrodę Gildii Aktorów Amerykańskich. Hollywoodzka gwiazda doczekała się nawet parodii swojego występu w tym filmie - niedawno internet obiegło nagranie...

Dyskusje na temat: ślubne kreacje gwiazd