• Informacje na temat:

  słynne aktorki ranking

Artykuły na temat: słynne aktorki ranking
 • Jason Sudeikis i Olivia Wilde zaręczyli się

  Związek pięknej aktorki i znanego komika robi się coraz poważniejszy.

 • Ranking najgłupszych wypowiedzi

  Christina Aguillera wygrała ranking najgłupszych wypowiedzi gwiazd show-biznesu przygotowany przez brytyjską bulwarówkę "The Sun".

 • Chcę być prawdziwa

  ...załamywać. Można wierzyć Teri, bo nie miała łatwego dzieciństwa: jej rodzice wiecznie się ze sobą kłócili, a ona marzyła, żeby się rozstali. Jednak największą traumą słynnej aktorki było molestowanie(...), odłamek szkła wbił się w prawe oko aktorki i uszkodził rogówkę. Na szczęście wystarczyło kilka dni noszenia opatrunku i Hatcher mogła wrócić na plan zdjęciowy. Ku sławie Początkowo nic nie wskazywało...

 • Najlepsze matki Hollywood

  Demi Moore (42 l.), Reese Witherspoon (28 l.) i Angelina Jolie (29 l.) - trzy słynne hollywoodzkie aktorki - znalazły się na szczycie listy najlepszych mam w Hollywood. Ranking przygotował amerykański magazyn "In Touch".

 • Ranking pechowców w miłości

  Świat Hollywood to nie tylko sukcesy - często gwiazdy mają kłopoty prywatne, a ich kolejne związki sypią się jak domki z kart. Największego pecha w miłości ma wokalistka Sheryl Crow (45 l.), która wygrała w rankingu amerykańskiego magazynu "In Touch Weekly".

 • Lindsay Lohan najgłupsza

  Lindsay Lohan uplasowała się na szczycie rankingu na najgłupszą gwiazdę.

 • Eddie Murphy najbardziej przepłacany

  Amerykański aktor Eddie Murphy znalazł się na pierwszym miejscu rankingu "najbardziej przepłacanych aktorów świata" według magazynu "Forbes". Okazuje się, że słynny "Gliniarz z Beverly Hills" nie jest już kurą znoszącą złote jaja, jak było to przed laty.

 • Najlepsze teledyski Petera Gabriela

  W związku z ogłoszeniem występu Petera Gabriela na Life Festival Oświęcim 2012 postanowiliśmy przypomnieć pięć najlepszych klipów byłego wokalisty Genesis.

 • Kto jest najbardziej wpływowy?

  Magazyn "Forbes" opublikował doroczny ranking najbardziej wpływowych gwiazd show-biznesu, sportu i mediów. Kto zajął pierwsze miejsce?

 • Oprah Winfrey traci wpływy

  Przez 9 lat Oprah Winfrey miała swoje stałe miejsce na sporządzanej przez tygodnik "Time" liście 100 najbardziej wpływowych ludzi świata. Najnowszy ranking może być dla niej ciosem, ponieważ "królowa talk-show" niespodziewanie wypadła z pierwszej "setki".

Wideo na temat: słynne aktorki ranking
 • Na imię ma Sabine

  Nagrodzony na festiwalu w Cannes subtelny portret Sabine Bonnaire, siostry słynnej francuskiej aktorki, Sandrine. Dokumentalny portret Sabine Bonnaire, 38-latki cierpiącej na autyzm, nakręcony został przez jej siostrę-aktorkę. Dokumentacja 25 lat życia Sabine pokazuje ciepłą osobę, której rozwój i liczne talenty zostały zmarnowane z powodu niewłaściwego systemu opieki zdrowotnej. Po tragicznych pięciu latach spędzonych w szpitalu psychiatrycznym, Sabine odnalazła się na nowo w domu w...

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Bóg nie umarł

  Josh rozpoczyna studia na jednej z amerykańskich uczelni. W pierwszym semestrze trafia na zajęcia z filozofii prowadzone przez fanatycznego ateistę profesora Radissona. Wykładowca już na pierwszych zajęciach każe studentom napisać na kartce słynne zdanie Friedricha Nietzschego: "Bóg umarł", i złożyć pod nim podpis. Ci, którzy tego nie zrobią mogą zrezygnować z zajęć lub... udowodnić, że Nietzsche się mylił. Z całej grupy pierwszorocznych studentów wyzwanie podejmuje tylko Josh. Ma czas do...