• Informacje na temat:

  słynne duże polskie rodziny

Artykuły na temat: słynne duże polskie rodziny
 • Maja Wampuszyc: Cioteczna siostra aktorskiej rodziny Michaliców

  Maja Wampuszyc, amerykańska aktorka polskiego pochodzenia, znana z występów na Broadwayu i ról w filmach wybitnych reżyserów, prowadzi zajęcia z seniorami z Greenpointu. Cioteczna siostra aktorskiej rodziny Michaliców, mówi, że ważne jest, aby seniorzy mogli opowiedzieć własne historie.

 • Słynny papparazzo dla INTERIA.PL!

  ...zbliżania się do rodziny Kennedych. Galella przyznał jednak, że sprawa ta przyniosła mu jeszcze większą popularność i duże pieniądze. Fotograf uważa, że rynek paparazzi znacznie się zmienił od czasu(...) swoją najważniejszą i właściwie jedyną zasadę - nie wchodzić do domu gwiazdy. * Zobacz wywiad udzielony portalowi INTERIA.PL przez najpopularniejszego polskiego paparazzo, Przemysława Stoppę:

 • Przemysław Babiarz krytykuje polskich piłkarzy

  Komentator, który relacjonował już siedem mundiali, podsumowuje nieudany występ Biało-Czerwonych na piłkarskich MŚ w Rosji. Przemysław Babiarz uważa, że reprezentacja Polski przegrała, bo zajęła się konsumowaniem wcześniejszych sukcesów. Opowiada także o swoich dziecięcych marzeniach, rozstaniu z teatrem i słynnym występie na tegorocznym Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

 • Herkules wraca na duży ekran

  Ziemia, czternaście tysięcy lat temu. Udręczony półbóg Herkules (Dwayne Johnson) błąka się po świecie. Syn potężnego Zeusa przez całe życie nie zaznał nic prócz cierpienia. Po wykonaniu dwunastu legendarnych prac i utracie rodziny, poświęca się krwawym bitewnym zmaganiom. Tylko one przynoszą mu ukojenie. Za towarzyszy ma szóstkę podobnych mu straceńców, których łączy zamiłowanie do wojny...

 • The Brian Jonestown Massacre: "Litr wódki dziennie to za dużo"

  ...koncert The Brian Jonestown Massacre, który niżej podpisany miał okazję zobaczyć w 2007 roku podczas słynnego duńskiego festiwalu w Roskilde. Wyraźnie "zmęczony" używkami artysta w przerwach między(...) również założenie rodziny. Anton Newcombe to dziś dumny tata małego Wolfganga. - Bycie ojcem to coś wspaniałego. Wolfgang jest naprawdę fajny, a ja chcę dla niego jak najlepiej. Wiem też, że synek zmusi...

 • Polskie kino na Dwóch Brzegach

  ...filmowa podróż do lat 90. Z Kazikiem Staszewskim, hitami grup VanillaIce i Pięć Dwa Dębiec w tle. Piotr Trzaskalski, twórca słynnego i nagradzanego "Ediego", pojawi się na Dwóch Brzegach ze swoim nowym filmem. "Mój rower" to historia trzech skłóconych mężczyzn z tej samej rodziny. Obok Artura Żmijewskiego na dużym ekranie pojawi się debiutujący aktorsko Michał Urbaniak, saksofonista i skrzypek...

 • "Ostatnia Rodzina": Film o Beksińskich tydzień wcześniej!

  ..."Ostatnia Rodzina", film opowiadający o losach słynnej rodziny Beksińskich, wejdzie do polskich kin o tydzień wcześniej niż planowano. Widzowie będą mogli oglądać tę produkcję od 30 września 2016 roku.

 • ​James McAvoy: Przez cukiernię do gwiazd

  Gwiazda "X-Mena" James McAvoy, w przeciwieństwie do innych znanych brytyjskich aktorów ze swojego pokolenia, nie pochodzi z zamożnej rodziny. Aby utrzymać się podczas studiów, musiał przez trzy lata pracować w cukierni.

 • Animacja ze świątecznymi piosenkami

  ...22 listopada na ekrany polskich kin wejdzie animacja "Ratujmy Mikołaja" - ponadczasowa komedia gwiazdkowa dla całej rodziny, z mnóstwem świątecznych piosenek.

 • Ewa Sałacka: Kobieta, którą się pamięta

  Była jedną z najpiękniejszych i najciekawszych aktorek swojego pokolenia; jedną z niewielu postaci polskiej sceny, której udało się zagrać w słynnym wiedeńskim Volktheather. Mimo sukcesów, pozostawała przez całe życie lekko niedoceniona. Gdyby nie nagła śmierć, w środę, 3 maja, Ewa Sałacka obchodziłaby 60. urodziny.