• Informacje na temat:

  słynne marie

Artykuły na temat: słynne marie
 • Nie żyje J.J. Lionel. Śpiewał słynne "Kaczuszki"

  Nie żyje J.J. Lionel. W latach 80. śpiewał słynne "Kaczuszki", bez których nie mogły się odbyć imprezy w wielu krajach.

 • Maria Sobocińska: Nowy talent z filmowego klanu

  Główną rolę żeńską w filmie "Pan T." reżyser Marcin Krzyształowicz powierzył Marii Sobocińskiej. Ta 25-letnia aktorka dopiero rozpoczyna karierę, ale jej nazwisko fanom kina na pewno wydaje się znajome. Maria pochodzi bowiem z rodziny wybitnych operatorów filmowych.

 • Anna Maria Sieklucka: Szokujący wywiad z gwiazdą "365 dni"

  7 lutego pojawi się w kinach jeden z najbardziej oczekiwanych polskich filmów ostatnich miesięcy, czyli "365 dni", ekranizacja erotycznej powieści Blanki Lipińskiej. Z tej okazji magazyn "Viva" przeprowadził wywiad z odtwórczynią głównej roli - Anną Marią Sieklucką. Napastliwy i pełen seksistowskich uwag ton rozmowy spowodował, że jest o niej niemal tak głośno, jak o samym filmie.

 • ​Zmarła aktorka i piosenkarka Marie Laforet

  Marie Laforet, słynna francuska piosenkarka i aktorka, zmarła w sobotę w wieku 80 lat w szwajcarskim Genolier. Artystka zagrała w 35 filmach, sprzedała ponad 35 mln płyt i zasłynęła między innymi z piosenek "Viens, viens" i "Les vendanges de l'amour".

 • Nie żyje aktorka Maria Wachowiak

  Nie żyje Maria Wachowiak, najbardziej znana z roli Lidki w "Pożegnaniach" Wojciecha Jerzego Hasa. Aktorka zmarła w piątek, 19 kwietnia, w wieku 80 lat.

 • Rose Marie nie żyje

  Rose Marie, gwiazda kina, telewizji i teatru, zmarła w czwartek 28 grudnia w kalifornijskim Van Nuys. Miała 94 lata. O aktorce mówiło się, że miała najdłuższą karierę w show-biznesie.

 • Kino według Marii Janion

  Przegląd filmów "Kino według Marii Janion" dedykowany profesor z okazji 90. rocznicy jej urodzin odbędzie się w dniach 13-19 stycznia 2017 roku w kinie Muranów. Podczas przeglądu zobaczyć będzie można słynne dzieła filmowe, odsłaniające zagadkę ludzkiej natury.

 • "Maria, królowa Szkotów": Oszpecona Margot Robbie

  Mimo że tytułową rolę w historycznej produkcji "Maria, królowa Szkotów" gra Saoirse Ronan, to kreacja Margot Robbie w roli Elżbiety I wzbudza więcej zainteresowania. Wszystko z powodu wyglądu seksownej aktorki.

 • Maria Czubaszek nie żyje

  Maria Czubaszek nie żyje - poinformował w czwartek wieczorem TVN24. Pisarka i satyryk, autorka tekstów piosenek, felietonistka i dziennikarka zmarła w wieku 76 lat.

 • Zmarł słynny rysownik Disneya

  Jak poinformowała w środę wytwórnia Disneya, animator zmarł z przyczyn naturalnych w domu opieki w stanie Waszyngton. Johnston był ostatnim żyjącym członkiem słynnej grupy "Nine Old Men", która(...) w historii animator najwyższe artystyczne odznaczenie w USA - Narodowy Medal Sztuk. Johnston pozostawił dwóch synów. Jego żona Marie, z którą przeżył 63 lata, zmarła w 2005 roku.

Zdjęcia na temat: słynne marie
Wideo na temat: słynne marie