• Informacje na temat:

  słynne pary 18

Artykuły na temat: słynne pary 18
 • Griffith i Banderas: Rozwód po 18 latach

  Koniec małżeństwa słynnej pary Hollywood. Aktorka Melanie Griffith złożyła pozew o rozwód z hiszpańskim gwiazdorem Antonio Banderasem. Małżeństwo słynnej hollywoodzkiej pary trwało 18 lat.

 • Serial "Na dobre i na złe" świętuje 18. urodziny

  ...7 listopada najpopularniejszy serial medyczny w Polsce kończy 18 lat. W środę, 8 listopada, o godzinie 20.40 w TVP2 zostanie wyemitowany 684. odcinek "Na dobre i na złe", a ekipa produkcyjna spędzi 3490. dzień na planie kultowego szpitala w Leśnej Górze.

 • 18 niepublikowanych utworów Red Hot Chili Peppers!

  W ciągu sześciu miesięcy kalifornijski zespół Red Hot Chili Peppers wyda na winylu dziewięć podwójnych singli.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieniawa zachwyca, Malitowski przeklina

  ...była pełna obaw przed występem aktora. Kalus ujął jednak jurorkę "wdziękiem i charyzmą". Para dostała 18 punktów. Kolejna uczestniczka show - pogodynka Milena Rostkowska-Galant zatańczyła tango(...) Malitowski. Para otrzymała 18 punktów. Jive’a zatańczyła aktorka Julia Wieniawa , której partneruje na parkiecie Stefano Terrazzino. Na "szybkość" tańca zwrócił uwagę Michał Malitowski, chwaląc...

 • Roman Polański: Pewnego razu... w Hollywood

  Debiutant, którego film dostaje nominację do Oscara i trafia na okładkę tygodnika "Time". Trudno się dziwić, że wkrótce później Roman Polański trafia do Hollywood, gdzie odnosi sukces, przeżywa osobistą tragedię, wraca w glorii i ucieka w niesławie. W niedzielę, 18 sierpnia, słynny reżyser skończył 86 lat.

 • Tak wyglądają bohaterowie "West Side Story" Spielberga

  W sieci zadebiutowało właśnie pierwsze zdjęcie zapowiadające nowy film Stevena Spielberga. "West Side Story" to kolejna ekranowa wersja słynnego broadwayowskiego musicalu.

 • Wprawdzie do ślubu Michaela Douglasa i Catherine Zety-Jones zostało blisko dwa miesiące, ale słynna para już robi wszystko, aby na ceremonii w hotelu "Plaza" w Nowym Jorku 18 listopada wyglądać jak najlepiej. Walijka pracuje nad odzyskaniem figury, zaś gwiazdor "Wall Street" stara się odmłodzić. 55-letni Douglas uważa, że wygląda zbyt staro, dlatego też poddał się operacji plastycznej.

 • Osbournowie u rannych żołnierzy

  ...nastoletnich pacjentów na oddziale onkologii i 18-latkę z wrodzoną wadą serca na intensywnej terapii.

 • Święta z metalu wykute

  ..."Co, to ty się śmiejesz?" - usłyszał kiedyś Fenriz z Darkthrone od jednego ze zdumionych fanów, którzy pielgrzymowali do "Elm Street", słynnej knajpy w Oslo odwiedzanej często przez norweskich blackmetalowców. Z tego punktu widzenia obchodzenie przez metalowców świąt Bożego Narodzenia zakrawa na świętokradztwo (sic!). Rzeczywistość bywa jednak zgoła odmienna.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!