• Informacje na temat:

  słynny kotek

Artykuły na temat: słynny kotek
 • Czadoman: Trochę mnie poniosło! Zobacz teledysk "Kotek i myszka (Pobawimy się)"

  Znany z discopolowego przeboju "Ruda tańczy jak szalona" Czadoman przygotował teledysk do odświeżonej wersji piosenki "Kotek i myszka (Pobawimy się)".

 • Nie żyje Grumpy Cat, kot słynny z internetowych memów

  Nie żyje Grumpy Cat, amerykańska kotka ciesząca się ogromną popularnością w internecie. Grumpy przeżyła 7 lat, dając radość milionom ludzi na całym świecie.

 • Najwierniejsi przyjaciele gwiazd

  Niedawno świat obiegła wieść, że Kourtney, siostra Kim Kardashian, sprawiła sobie rasowego kotka za 25 tysięcy dolarów. Czy naprawdę trzeba wydawać aż takie pieniądze, by nacieszyć się ukochanym zwierzakiem?

 • Kryszak i Boczarska w związku "na kocią łapę"

  Twórcy hitu "Żółwik Sammy" zapraszają na pełną przygód i humoru adaptację ponadczasowego dzieła Daniela Defoe. W swojej najnowszej odsłonie klasyczna opowieść o słynnym rozbitku została przedstawiona z punktu widzenia zwierząt, zamieszkujących bezludną wyspę. To właśnie w ich piórka i futerka przyodziały się gwiazdy polskiej wersji językowej animacji "Robinson Crusoe". Wśród nich znaleźli się...

 • Przegląd filmów z Elizabeth Taylor

  ...uwolnił ją dopiero słynny producent hollywoodzki Mike Todd, który uczynił z niej aktorkę dramatyczną". W latach 50. Taylor zaczęła otrzymywać coraz ambitniejsze zadania aktorskie. Wystąpiła m.in. w komediach Vincente Minnellego "Ojciec narzeczonej" (1950) i "Kłopotliwy wnuczek" (1951) oraz w słynnym "Olbrzymie" (1956), u boku Jamesa Deana. W 1957 r. otrzymała nominację do Oscara za rolę w filmie...

 • "Koty" wreszcie na ekranach kin

  ..."Koty", słynny musical Andrew Lloyda Webbera, trafi na ekrany kin. Główne role zagrają Taylor Swift i Jason Derulo. Premiera planowana jest 20 grudnia.

 • Jarocin: Festiwal rozpoczęty

  Po 11 latach przerwy, słynne jarocińskie rockowiska, przerwane po starciach policji z uczestnikami w 1994 r., powróciły w tym roku, ale w zmienionej formie. Organizatorzy zapewniają, że tegoroczny festiwal nie jest próbą reaktywowania słynnych rockowisk z lat 80. i 90. Zdaniem Roberta Kaźmierczaka, wiceburmistrza Jarocina, ma to być jedynie próba odtworzenia rzeczywistości z tamtego okresu...

 • Powrót legendy horrorów

  Hilary Swank, Christopher Lee i Jeffrey Dean Morgan zagrają w horrorze, który powstanie dla słynnej wytwórni Hammer Films.

 • Ryszard Rembiszewski wraca do gry

  Przez blisko 25 lat jako słynny Pan Lotto rozdawał miliony. Teraz w programie "Świat się kręci" fachowo prezentuje Kulturalną Prognozę Pogody.

 • "Wyolbrzymianie emocji"

  "Za stary dla rock and rolla, za młody by umierać" - to tytuł jednej z piosenek słynnej angielskiej grupy Jethro Tull. Jej lider, Ian Anderson, za stary...