• Informacje na temat:

  słynny muzyk ma syna

Artykuły na temat: słynny muzyk ma syna
 • Filmowa rola słynnego muzyka

  Jesienią 2011 roku jazzman Michał Urbaniak uczestniczył w zdjęciach do filmu Piotra Trzaskalskiego "Mój rower". Muzyk zagrał tam jedną z głównych ról. Już wkrótce - podczas 37. Gdynia Film Festival - obraz oraz jego twórcy walczyć będą o Złote Lwy.

 • Adam Laboga nie żyje. Syn żegna twórcę słynnych wzmacniaczy

  .... muzycy grup Behemoth, Lady Pank, Cree, TSA, Złe Psy, Voo Voo, Dżem, Illusion, Decapitated czy Raz, Dwa Trzy. "Dla polskiej muzyki rockowej człowiek legenda. Chyba każdy ze znanych polskich...

 • Odsłonięto popiersie słynnego muzyka

  Frank Zappa urodził się w Baltimore, w stanie Maryland, jednak większe uznanie zdobył w Europie niż w ojczyźnie. W niedzielę (19 września) wierni fani ze starego kontynentu oddali artyście hołd odsłaniając popiersie Zappy przy ulicy jego imienia w rodzinnym Baltimore. Rzeźba jest repliką tej, która znajduje się w Wilnie i została ufundowana przez litewskich entuzjastów muzyki Zappy.

 • Filmowe dźwięki muzyki

  Pierwszy powakacyjny miesiąc w Zone Europa upłynie pod znakiem muzyki. W piątkowe wieczory na antenie kanału królować będą filmy, w których muzyka jest czymś więcej niż tłem.

 • Avicii: Powstała fundacja nazwana imieniem słynnego DJ-a. Komunikat rodziny

  ...której zjawiło się tysiące fanów. Niecały rok po tragicznej śmierci muzyka, jego najbliżsi zdecydowali się na stworzenie Fundacji im. Tima Berglinga, która będzie pomagać osobom z problemami(...) podcastowi "Varvet", w którym opowiedział m.in. o tym, kogo uważa winnego śmierci swojego przybranego syna. "Nie możesz rezerwować 900 koncertów w ciągu ośmiu lat dla młodego mężczyzny" - grzmiał...

 • Syn Jolie i Pitta rozpoczyna studia w Korei Płd.

  ...muzyką k-pop. W podróży do Korei Południowej towarzyszy mu słynna mama. W Internecie pojawił się filmik z wizyty Jolie na kampusie uczelni. Widać na nim, jak rozmawia ze studentami. W jej oczach można(...) syna. Najstarsza latorośl aktorki ma korzenie azjatyckie. Aktorka adoptowała chłopca w Kambodży w 2002 r., gdy miał siedem miesięcy. W 2005 r. o adopcję Maddoksa wystąpił Brad Pitt, wówczas mąż...

 • VIII Festiwal Muzyki Filmowej

  Najbardziej znany przedwojenny kompozytor Henryk Wars będzie bohaterem VIII Festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w dniach 3-5 czerwca w Łodzi. W programie trzydniowej imprezy znajdą się m.in. koncerty, wystawy oraz projekcje filmów z muzyką Warsa.

 • Nagrywa ze słynnym ojcem

  James jest również muzykiem. W jednym z wywiadów telewizyjnych sławny eks-Beatles powiedział: "Mój syn James gra na gitarze". "Pracujemy wspólnie nad nowym albumem" - zdradził legendarny artysta. Nie jest to wcale pierwsza współpraca ojca i syna. James współtworzył utwory solowe swego ojca, a także towarzyszył mu na trasie koncertowej w 2005 roku.

 • Wspominamy zmarłych muzyków

  W ciągu ostatnich 12 miesięcy na zawsze pożegnaliśmy kolejnych muzyków, wokalistów, producentów czy inne osoby związane z muzyką. W tym roku wspominany takich zmarłych artystów, jak m.in. Richard Wright z Pink Floyd, Isaac Hayes, Bo Diddley czy perkusista Hendrixa Buddy Miles.

 • Genialny projektant, legendarny muzyk

  Filmy biograficzne, których bohaterami są muzyk James Brown i projektant mody Yves Saint Laurent wejdą na ekrany polskich kin w piątek, 12 grudnia. Pozostałe premierowe tytuły to: komedia "Mów mi Vincent", musical "Dziewczyny", thriller "9 mil" i dramat "Macondo".

Wideo na temat: słynny muzyk ma syna