• Informacje na temat:

  śmierci żony

Artykuły na temat: śmierci żony
Zdjęcia na temat: śmierci żony
Wideo na temat: śmierci żony
 • "Wspaniałe stulecie": Bajazyd i Huricihan

  Huricihan umiera, a Rana zostaje oskarżona o spowodowanie jej śmierci. Bajazyd nie może pogodzić się ze stratą ukochanej żony...

 • "Szóstka": Gabriela Muskała o emocjach w serialu

  Beata (Gabriela Muskała) z powodu choroby, nie może starać się o dziecko, o którym od dawna marzy. Jej mąż Marcin to wdowiec. Po śmierci pierwszej żony samotnie wychowywał syna. Czy ich małżeństwo okaże się wystarczająco silne, by oboje dotrwali do zabiegu?

 • "Ślad": Odcinki 3. i 4.

  nowa skomplikowana zagadka kryminalna. Do centrum powiadamiania ratunkowego dzwoni młoda dziewczyna i drżącym głosem prosi o interwencję z powodu grożącej jej śmierci. Pół godziny później zostaje znaleziona martwa we własnej wannie. Sekcja zwłok wykazuje, że denatka była w ciąży. Dochodzenie prowadzi CWŚ do jej kochanka a ślady znalezione na miejscu zbrodni kierują wprost do jego żony! Motyw wydaje

Dyskusje na temat: śmierci żony
 • Re: "Ciało bogini za nic się nie wini": Akcja Aleksandry Domańskiej zatacza coraz szersze kręgi!

  to tekst trolla albo Kamila Sipowicza, on lubi o śmierci swojej żony wszędzie opowiadać

 • Re: "Motyw": Adam Ferency cudem wyrwał się ze szponów śmierci!

  Jednostkę od Boga oddala zawsze grzech! Pół biedy, kiedy jest to grzech cudzy (np. księdza, wierzącego itd, który daje antyświadectwo). Wtedy postawa taka może być uczciwa, i nawet usprawiedliwiona. Ale często jest to też grzech własny (najczęstszy schemat: kościół zaczął zawadzać, gdy odszedł od żony do innej, zrzucił habit/sutannę). Wówczas najczęściej dochodzi do przyjęcia postawy wojującego

 • Re: Kultowe seriale: Mija rok od śmierci Wojciecha Pokory

  Wszyscy zapominają ale grał też w sitcomie ,,Miodowe lata" jako ojciec żony Karola Krawczyka, Aliny. Rola epizodyczna ale jednak i zagrał bardzo dobrze jak zwykle.

 • Re: Jessica Biel: Od nastolatki z serialu do gwiazdy i żony Timberlake'a

  karzącej bożej sprawiedliwości, nie umrze nagłą śmiercią; nawróci się, jeśli jest grzesznikiem, jeśli zaś sprawiedliwym - wytrwa w łasce i osiągnie życie wieczne. 7. Prawdziwi czciciele mego różańca nie umrą bez sakramentów świętych. 8. Chcę, aby odmawiający mój różaniec, mieli w życiu i przy śmierci światło i pełnię łask, aby w życiu i przy śmierci uczestniczyli w zasługach świętych

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Akcja wybielanie trwa. Nie był dobrym mężem, Kotulankę też zostawił, a po śmierci żony córką zajmowała się rodzina. Nie mam oceniać, to jego sprawa, tylko po co takie bajki pisać?! Milczenie jest złotem.

 • Re: Gwiazdor "M jak miłość" pokazał intymne ujęcia z Beatą Tyszkiewicz!

  Chudecki to ten co tak rozpaczał po śmierci żony a teraz lansuje się na takich gwiazdach jak pani Tyszkiewicz, jak się nie jest aktorem to powinien być chociaż gentlemanem ale czy prostak to zrozumie?.

 • Re: Gwiazdy, które wychowują chore dzieci

  Wawrzecki, gdy córka się urodziła, zostawił żonę, wdając się w romans z aktorką Klanu. Po śmierci żony dopiero zajął się córką. A teraz związał się z milionerką, aby córce zapewnić godna życie pod opieką obcych ludzi, bo sam wyjechał do USA, do żony.

 • Re: "Klan": 5. rocznica śmierci Rysia

  Podpowiem scenariusz. Rysio zmarł, ale został zamrożony w ciekłym azocie. Załatwił to dr. Lubicz w lekarskim światku. Po 5 latach przyjechał amerykański profesor Donald Klann specjalizujący się w tzw(...) przebudzeniu zapragnął piwa Żubr i kobiety (oczywiście żony). Opowiadał jak widział światełko w tunelu, swoje własne ciało i lekarzy. Po przebudzeniu opowiedziano mu o wyborach i ... wtedy dostał zawału.

 • Re: "M jak miłość": 6. rocznica śmierci Hanki

  W tym serialu chyba wszyscy przeczuwają swoją śmierć. Każdy zdąży się przygotować. Ostatnio Tomek ,który pozałatwiał wszystkie srawy i poprosił kumpla o opiekę nad rodziną oraz Lucjan ,który podobno zdążył napisać pożegnalny list do żony i zamówić kwiaty na rocznicę ślubu.Szkoda ,że w życiu śmierć jest zwykle zaskoczeniem, szczególnie ta niespodziewana ( Hanka, Tomek).

 • Re: Małgorzata Niemirska tęskni za zmarłym 10 lat temu mężem

  Kobiety to jednak są "niemądre". Taki jeden nieutulony w żalu po stracie najukochańszej żony, o czym opowiadał nam w każdym możliwym medium, dziś ponad rok od śmierci swej jedynej miłości znów jest zakochany i szczęśliwy jak nigdy dotąd, a ta dziesięć lat po śmierci męża nadal ubolewa i wspomina, zamiast się zakochać i być szczęśliwą jak nigdy dotąd..