• Informacje na temat:

  smykiewicz antek

Artykuły na temat: smykiewicz antek
 • "Radio, kamera, akcja!": Viki Gabor w serialu TVP1!

  ..., Jacek Tomkowicz, Natalia Kawałek, Paweł Jawor, Ola Filipek, Tomasz Olbratowski, Daniel Dyk i Krzysztof Urbaniak) oraz gwiazdy muzyki (m.in.: zwyciężczyni Eurowizji Junior - Wiki Gabor, Antek Smykiewicz, Piotr Kupicha, Gromee, Anna Wyszkoni, Marek Piekarczyk czy Jan Borysewicz). To już kolejna propozycja ze strony TVP dla młodziutkiej Viki Gabor. Przypomnijmy, że kilkadziesiąt minut po...

 • Co zmienia Antek Smykiewicz?

  Ściana Wschodnia, zespół znanego z "The Voice Of Poland" Antka Smykiewicza, zaprezentował nowy singel zatytułowany "Zmieńmy to".

 • Agnieszka Kaczorowska żałuje swojej decyzji! Teraz jest już za późno

  ...tancerzem i raczej ciężko będzie go nauczyć tańca. Gwiazda jednak mocno się pomyliła. "Teraz kiedy ona i Antek Smykiewicz pożegnali się z programem jako pierwsi, a Popek radzi sobie świetnie, Agnieszka(...) Smykiewiczem (30 l.) jako pierwsza, a teraz okazuje się, że mogła zostać o wiele dłużej. Produkcja programu zaproponowała artystce wcześniej, by tańczyła z Popkiem (39 l.), ale kategorycznie wówczas...

 • Piasek może pomóc Antkowi

  Andrzej Piaseczny nie wyklucza muzycznej współpracy z Antkiem Smykiewiczem. Podopieczny wokalisty zajął 2. miejsce w finale "The Voice Of Poland".

 • Kto wygra "The Voice of Poland"?

  Mateusz Krautwurst, Piotr Niesłuchowski, Antek Smykiewicz czy Damian Ukeje? Który z nich wygra pierwszą edycję "The Voice Of Poland"?

 • "The Voice Of Poland": Znamy finalistów

  Poznaliśmy finalistów programu "The Voice Of Poland". W następną sobotę (10 grudnia) o miano najlepszego głosu w Polsce powalczą Piotr Niesłuchowski, Antek Smykiewicz, Mateusz Krautwurst i Damian Ukeje.

 • "The Voice Of Poland": Znamy zwycięzcę!

  Damian Ukeje najlepszym głosem w Polsce!

 • Garou gościem finału "The Voice of Poland"

  Kanadyjski piosenkarz Garou wystąpi w finałowym odcinku "The Voice of Poland". Zaśpiewa trzy piosenki, w tym jedną z finalistami programu. Emisja na żywo już w najbliższą sobotę (10 grudnia).

 • "The Voice of Poland": Kto wejdzie do finału?

  W sobotę (3 grudnia) poznamy nazwiska finalistów programu "The Voice of Poland". Pod opieką każdego z trenerów zostało już tylko dwóch uczestników. Co czeka nas w półfinale?

 • Męskie rozdanie w "The Voice of Poland"

  Na niespełna trzy dni przed finałem "The Voice of Poland" zapraszamy za kulisy muzycznego show TVP2.

Wideo na temat: smykiewicz antek
 • Bilet na Księżyc

  Rok 1969. Adam (Filip Pławiak) zostaje powołany do Ludowego Wojska Polskiego i dostaje przydział do służby w Marynarce Wojennej w formacji łodzi podwodnych. Z Antonim (Mateusz Kościukiewicz), starszym bratem, wyruszają do jednostki w Świnoujściu. Podczas kilkudniowej podróży przez Polskę odwiedzają starych znajomych i zawierają nowe znajomości. Antoni chce przygotować Adama do życia w jednostce. Spotkanie z piękną kobietą (Anna Przybylska) wywoła mnóstwo komplikacji w życiu młodego...