• Informacje na temat:

  snow

Artykuły na temat: snow
 • 14-letnia Coco Arquette skradła show liderowi Snow Patrol

  Ponad 450 tys. wyświetleń na Instagramie ma filmik, w którym na scenie liderowi grupy Snow Patrol towarzyszy 14-letnia Coco Aruqette, córka aktorskiej pary Courtney Cox i Davida Arquette.

 • Snow Patrol w kosmosie (teledysk "Life On Earth")

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Life On Earth", który zapowiada pierwszy od siedmiu lat nowy album grupy Snow Patrol. Płyta "Wilderness" trafi do sprzedaży 25 maja.

 • Snow Patrol: Dzikość naszych czasów (nowa płyta "Wildness")

  Po siedmiu latach przerwy z nowym albumem "Wildness" powraca grupa Snow Patrol. Płyta trafi do sprzedaży 25 maja.

 • Recenzja Snow Patrol "Wildness": Dzikość mego serca

  Aż siedem lat musieliśmy czekać na nowy album szkocko-irlandzkiej grupy indie-rockowej, która swojego czasu stawiana była w jednym szeregu z takimi gigantami, jak U2 i Coldplay. Czy z "Wildness" Snow Patrol ma szansę zapisać się złotymi zgłoskami na kartach historii muzyki?

 • Snow Patrol solo

  Czyżby przyszłość szkockiej formacji Snow Patrol stanęła pod znakiem zapytania? Wokalista Gary Lightbody i gitarzysta Nathan Connoly zapowiedzieli skoncentrowanie się na solowych płytach.

 • Recenzja Miike Snow "iii": Iii nic...

  Ni pies ni wydra, ni królik ni antylopa. Niby istniało, ale nikt nie widział - tak można powiedzieć o jackalope'ie, który jest graficznym znakiem rozpoznawczym tria Miike Snow. I to samo można powiedzieć o ich nowej płycie "iii".

 • Anielski sen Kate Beckinsale

  Kate Beckinsale ( "Aviator" , "Pearl Harbor" ) zagra główną rolę w filmie Davida Gordona Greena "Snow Angels". Aktorka wystąpi u boku Sama Rockwella ( "Niebezpieczny umysł" , "Naciągacze" ), a zdjęcia rozpoczną się w lutym 2006 roku.

 • "Gra o tron": Jon Snow żyje!

  Kit Harington przeprosił fanów "Gry o tron" za kłamstwo dotyczące ekranowych losów jego bohatera - Jona Snowa.

 • "Pollywood": Polscy żydzi stworzyli Fabrykę Snów

  14 czerwca na HBO GO zaplanowana jest premiera głośnego dokumentu Pawła Ferdka zatytułowanego "Pollywood". Na zakończonym kilka dni temu 60. Krakowskim Festiwalu Filmowym produkcja otrzymała wyróżnienie specjalne w konkursie filmów polskich.

 • Vanessa Aleksander: Sen na jawie

  "Hejter", kontynuacja słynnej "Sali samobójców", jeszcze przed premierą budzi ogromne emocje. To pierwszy film Jana Komasy po oscarowym "Bożym Ciele", na dodatek pełen wątków politycznych, a nawet odniesień do wstrząsających wydarzeń z najnowszej historii Polski, takich jak śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. - Przed wejściem na plan najbardziej bałam się, że nasz film mógłby się okazać niesprawiedliwy dla którejś ze stron. Teraz mam wrażenie, że obdziera z hipokryzji wszystkich,...

Zdjęcia na temat: snow
Wideo na temat: snow
Dyskusje na temat: snow