• Informacje na temat:

  socha imię dziecka

Artykuły na temat: socha imię dziecka
 • Pierwszy pocałunek Małgorzaty Sochy

  Rafał - tak miał na imię chłopak, który jako pierwszy pocałował Małgorzatę Sochę. Całusem obdarował ją w przedszkolu. Teraz aktorki nie peszą nawet pocałunki na planie filmowym.

 • Socha namawia do macierzyństwa

  Małgorzata Socha trzy miesiące po urodzeniu córeczki Zosi powróciła do pracy. Gra w serialach "Na Wspólnej" i "Przyjaciółki". Młoda mama tryska energią i szczęściem.

 • Małgorzata Socha: Ten film jest niezwykły

  ...- Czasami czuję się jak coach pozytywnego myślenia, który nawet w beznadziejnej sytuacji mówi: "Damy radę!" - tak o swojej najnowszej roli opowiada Małgorzata Socha. Popularna aktorka w animacji Pixara "W głowie się nie mieści" użycza głosu Radości - jednej z pięciu emocji zamieszkujących umysł dorastającej dziewczynki o imieniu Riley.

 • Aktorki rodziły dzieci w 2013 roku

  ...świecie powitał ją tata, który asystował przy porodzie i osobiście przeciął pępowinę. Małgorzata Socha niemal do ostatniej chwili przed rozwiązaniem pracowała i aktywnie uczestniczyła w życiu towarzyskim(...) się jej także utrzymać w tajemnicy fakt, że spodziewa się dziecka. O tym, że została mamą, poinformowała media jej menadżerka. Olga tuż po porodzie rozpoczęła próby do spektaklu "Chopin musi umrzeć...

 • Nie potwierdziła, że jest w ciąży...

  O ciąży Małgorzaty Sochy, czyli Ingi Gruszewskiej z "Przyjaciółek", od kilku tygodni mówią chyba wszyscy... oprócz samej zainteresowanej. Aktorka do dziś nie potwierdziła, że spodziewa się swego pierwszego dziecka!

 • ​Gwiazdy w mediach społecznościowych w czerwcu

  ...z okazji Dnia Dziecka i Dnia Ojca. Kto wygrał w walce o popularność?

 • "W głowie się nie mieści": Premiera wyjątkowej animacji

  Bohaterka znakomitej animacji "W głowie się nie mieści", Mała Riley była szczęśliwym dzieckiem. Niestety, po przeprowadzce jej 11-letni umysł opanował prawdziwy uczuciowy chaos. Disney zaprasza do niezwykłej krainy emocji, która spodoba się małym i dużym widzom. Polska premiera już 1 lipca.

 • Weekend w kinie: Złoto i miliony

  ...świata biznesu, służb i przestępczości zorganizowanej.  W komedii romantycznej "Jak poślubić milionera" Małgorzata Socha wciela się w rolę Alicji, Kopciuszka po przejściach, który(...) go na wzburzonych wodach. Pierwszy z nich ma na imię Tom i jest mężczyzną hardym i nieustępliwym, byłym człowiekiem morza, który dorobił się bolesnej kontuzji nogi. Drugi, Ephraim, jest znacznie...

 • Najlepsze sequele 2015

  ...autostradzie, Szyja poznaje przypadkiem agentkę gwiazd Klementynę (Małgorzata Socha). Seksowna blondynka porywa go na kilka dni do Warszawy. Jeszcze tego samego dnia Tomek zmienia się w prawdziwego(...) bestsellerowych powieści Veroniki Roth - "Niezgodna" Neila Burgera gościła na ekranach polskich kin w kwietniu zeszłego roku. Nastoletnia Beatrice Prior (Shailene Woodley) w imię miłości porzuciła...

 • Ciepła... zołza

  Role w serialach "Adam i Ewa" czy "Niania" przykleiły jej łatkę ekranowej "zołzy". Dziś możemy ją podziwiać w "M jak miłość" i "Ojcu Mateuszu", w zdecydowanie łagodniejszym wydaniu. A jaka naprawdę jest sama aktorka?