• Informacje na temat:

  socha małgorzata dom

Artykuły na temat: socha małgorzata dom
 • Małgorzata Socha to ideał?!

  Na salonach jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd. Na ekranie - pełną żywiołu aktorką. W domu - przykładną żoną. W dziecięcych szpitalach - wolontariuszką. Małgorzata Socha to wzór!

 • Małgorzata Socha: Znajdzie miłość?

  W serialu Polsatu "Przyjaciółki" Małgorzata Socha gra kobietę samotnie wychowującą córkę. Życie jej nie rozpieszcza, ale bohaterka wyjdzie na prostą.

 • Małgorzata Socha: Nie tylko seriale

  Małgorzata Socha jest obecnie w centrum uwagi. Ma talent i jest pracowita. Jej gwiazda lśni, ale kariera to dla tej aktorki nie wszystko.

 • Małgorzata Socha dzięki kwarantannie zmieniła podejście do wychowania dzieci

  ..."Mam wrażenie, że w ogóle nie wychodzę z kuchni" - wyznała aktorka, która czas izolacji spędza w domu z mężem Krzysztofem i trojgiem małych dzieci. Socha zdradziła też, jakie ważne słowa usłyszała od swojej najstarszej córki.

 • "Przyjaciółki": Socha nianią

  Odwiedziliśmy dom, gdzie Inga, która w pierwszej serii straciła przedszkole, będzie opiekowała się dziećmi. - Zdecydowała się pracować jako niania, bo kocha dzieci i czuje, że praca z nimi jest jej powołaniem. Nie jest łatwo, bo pracodawcy są bardzo ekscentryczni. Inga czuje, że w tej rodzinie czai się coś złego, ale jeszcze nie wie co - mówi Małgorzata Socha. Małżeństwo, u którego Inga dostała...

 • Małgorzata Socha "na przekór"

  ...nie było dobrym pomysłem. Moja przekorna natura często wygrywa. Dzisiaj cieszę się z decyzji, które podjęłam" - twierdzi Socha. "Mieszkałam z rodzicami do zakończenia studiów, do momentu, kiedy nie(...) do domu" - wspomina. Aktorka "urwała się" dopiero po studiach. "Wynajęłam sama mieszkanie. I było mi bardzo dobrze. Czasem lubię pobyć sama ze sobą" - wyznaje Socha. Mimo że ojciec był wymagający...

 • Małgorzata Socha: Nie znikam z imprez

  Małgorzata Socha dementuje plotki, jakoby miała zrezygnować z bywania na warszawskich salonach po to, by całkowicie poświecić się wychowywaniu kilkunastomiesięcznej córeczki.

 • Małgorzata Socha wraca do pracy

  Jeszcze niedawno Małgorzata Socha mogła policzyć swoje wolne dni na palcach jednej ręki. Sesje, wywiady, praca na planie - intensywne tempo bardzo jej odpowiadało. Wszystko jednak zmieniło się z przyjściem na świat małej Zosi.

 • Małgorzata Socha: Nie wszystko na sprzedaż

  Powiedzmy sobie szczerze: Małgorzata Socha jest królową polskich seriali. Ma 35 lat, a już zagrała w ponad 40 produkcjach! Jesienią, w 6. serii "Przyjaciółek", pokaże nową twarz Ingi.

 • Małgorzata Socha: Ten film jest niezwykły

  ...- Czasami czuję się jak coach pozytywnego myślenia, który nawet w beznadziejnej sytuacji mówi: "Damy radę!" - tak o swojej najnowszej roli opowiada Małgorzata Socha. Popularna aktorka w animacji Pixara "W głowie się nie mieści" użycza głosu Radości - jednej z pięciu emocji zamieszkujących umysł dorastającej dziewczynki o imieniu Riley.

Zdjęcia na temat: socha małgorzata dom
Wideo na temat: socha małgorzata dom
 • „Na Wspólnej”: Małgorzata Socha o związku Kamila i Zuzy

  Małgorzata Socha opowiada nam o aktualnej sytuacji w domu Hofferów. Kamil i Zuza, z pomocą psychologa, będą musieli zmierzyć się z problemami, które sprawia Tosia. - Myślę, że będzie to interesujący wątek dla każdego rodzica dorastającej nastolatki – mówi aktorka. Czy w związku Hofferów może dojść do zdrady? Aktorka przeprowadza też krótką analizę związku Kamila i Zuzy oraz łączącej ich

 • Małgorzata Socha znika z show-biznesu? Mamy komentarz!

  Małgorzata Socha dementuje plotki, jakoby miała zrezygnować z bywania na warszawskich salonach po to, by całkowicie poświecić się wychowywaniu córeczki. Aktorka tłumaczy, że rzadziej pokazuje się na(...) samo udzielać się zawodowo i nie zamierzam nigdzie znikać. Trzeba coś pisać na mój temat, więc piszą. News jak news, czyli żaden - mówi Socha.

 • "Przyjaciółki": Pani domu i męska logistyka?

  Inga (Małgorzata Socha) wraca do pracy. Co na to jej mąż? Okazuje się, że Robert (Krzysztof Wieszczek) jest zachwycony i marzył, by opiekować się Marysią (Agata Paprzycka). Jednak zajmowanie się małym dzieckiem to nie wszystko, co wziął na siebie Robert! Mąż Ingi został prawdziwą panią domu i podszedł do tego wyzwania z wielkim zaangażowaniem. - Jest wpół do dziewiątej, a ja już namoczyłem

Dyskusje na temat: socha małgorzata dom
 • Re: Małgorzata Socha świętuje 40. urodziny

  Taaaak, macierzyństwo upiększa kobietę. Jak ma się kasę na to, żeby ktoś pilnował trójki dzieci a samemu ma się sporo czasu na bieganie po salonach kosmetycznych. W przeciwnym wypadku: dzieci, dom, praca, masę spraw i na samym końcu własne dobro.

 • Re: Małgorzata Socha skomentowała swój udział w serialu "BrzydUla 2"

  Nie mogąc doczekać się serialu zwizualizowałam sobie Wiolettę i nie mogę się od tej wizji opędzić - Wioletta jak elegancka i na znacznie niższych obcasach prowadzi trzech synów. Synkowie wychowani jak w wojsku, kochają mamusię nad życie i słuchają jak generała chodząc za nią gęsiego. Wioletta rodzinna, dbająca o dom i zorganizowana. natomiast była narzeczona Marka normalna kobitka, ubrana na

 • Re: "Przyjaciółki": Małgorzata Socha wyrusza na podbój... Ameryki!

  W Chicago jest przeciez duzy dom Kopernika.Bylam w 2014 roku jak przyjechal Pan Daniec.Beda tam gorole i ze wschodniej granicy cialkoty z Bialegostoku.