• Informacje na temat:

  socha sukienki 2012

Artykuły na temat: socha sukienki 2012
 • Socha martwi się o ojca

  ...placówkach wykazały, że winowajcą jego złego samopoczucia jest najprawdopodobniej inna poważna choroba" - mówi "Rewii" kolega aktorki po fachu. Dodaje, że odkąd Socha się o tym dowiedziała, stara się(...). MP (26/2012)

 • "Barwy szczęścia": Pomagali Glince, kiedy nie miała jeszcze nazwiska

  ..." w 2012 roku. Wtedy Glinka pojawiła się na salonach po raz pierwszy po długiej nieobecności związanej z narodzinami synka. - Ja ich bardzo cenię, bardzo szanuję, w zasadzie od początku ich kariery(...) pomocni i nie zapominają o mnie. I to jest bardzo cenne - dodaje Katarzyna Glinka. Wiernymi fankami projektów duetu Bohoboco są również Marta Żmuda Trzebiatowska, Małgorzata Socha, Małgorzata...

 • Gwiazdy na pokazie Deni Cler

  Po świątecznej i noworocznej przerwie na warszawskie salony wróciła Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z „Prosto w serce”. W poniedziałek aktorka uświetniła swoją obecnością pierwszy w tym roku pokaz mody.

 • Serialowcy na pokazie nowej kolekcji Zienia

  ..."Look at Me" ("Spójrz na mnie") - tak nazywa się najnowsza kolekcja Macieja Zienia. Propozycje projektanta na wiosnę i lato 2012 roku obejrzało w poniedziałek mnóstwo znanych z seriali gwiazd i gwiazdek. Sprawdźcie, kto przyszedł na pokaz Zienia!