• Informacje na temat:

  socha waldemar

Artykuły na temat: socha waldemar
 • Małgorzata Socha urodziła się 23 kwietnia 1980 r. w Warszawie.

 • "Na Wspólnej": Ślub

  Wreszcie nadszedł radosny moment, na który czekali wszyscy fani tych bohaterów. Kamil (Kazimierz Mazur) i Zuza (Małgorzata Socha) staną na ślubnym kobiercu.

 • "Na Wspólnej": Bez kłopotów nie byłby sobą

  ...- Nie udźwignąłbym tylu problemów, jakie miał Roman przez te lata - mówi Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej". - Ale lubię podpowiadać scenarzystom, żeby mu jeszcze dołożyli - dodaje ze śmiechem.

 • "Na Wspólnej": Wpadł w nałóg

  Problem z alkoholem w rodzinie Hofferów wraca jak bumerang. Tym razem jednak nie chodzi o Romana (Waldemar Obłoza), a jego syna Kamila (Kazimierz Mazur).

 • Już dziś ślub! Nie przegap!

  Wreszcie nadszedł radosny moment, na który czekali wszyscy fani tych bohaterów, ale i oczywiście fani tych aktorów. A chodzi o serialową parę Kamila i Zuzę, których grają Małgosia Socha i Kazimierz Mazur.

 • Bez kłopotów nie byłby sobą

  Nie udźwignąłbym tylu problemów, jakie miał Roman przez te lata - mówi o roli w "Na Wspólnej" Waldemar Obłoza. - Ale lubię podpowiadać scenarzystom, żeby mu jeszcze dołożyli - dodaje ze śmiechem.

 • "Na Wspólnej": Razem na niby

  Podczas rodzinnego spotkania Zuza (Małgorzata Socha) zacznie wypytywać młodych Leśniewskich (Maria Niklińska i Krzysztof Wieszczek), jak było na wakacjach w Hiszpanii. Nicole odpowie jej dość(...) wizycie Honorata (Aleksandra Konieczna) zacznie podejrzewać, że w życiu Mikołaja wydarzyło się coś złego. Zorientuje się bowiem, że Nicole nic nie wie o jej weselnych planach z Romanem (Waldemar...

 • Dla kobiety wyrzeknie się ojca

  Już niebawem w serialu "Na Wspólnej" przekonamy się, jak wiele można poświęcić dla ukochanej kobiety.

 • "Na Wspólnej": Marta nie chce znać Olafa!

  Po ciężkiej nocy Marta (Joanna Jabłczyńska) zostaje obudzona telefonem od ojca (Waldemar Obłoza). Zmartwiony Roman poprosi, żeby córka do nich przyszła. Konarska zapewni, że nic jej nie jest, ale(...) nieletnich - powie Olaf, ale Marta pozostanie głucha na jego argumenty. Brak dowodów winy... Po tej awanturze Konarska pójdzie na zwierzenia do Zuzy (Małgorzata Socha). Przyzna, że nie zna Pauliny...

 • Komedia z futbolem w tle

  W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do komedii Anny Wieczur-Bluszcz "Być jak Kazimierz Deyna". To historia urodzonego w PRL-u chłopca, który dojrzewa w burzliwych czasach transformacji, by w nowe tysiąclecie wkroczyć już z własną rodziną.

Zdjęcia na temat: socha waldemar
Wideo na temat: socha waldemar
 • 80 milionów

  Waldemar Krzystek, zdobywca Złotych Lwów FPFF za "Małą Moskwę", przedstawia pełną suspensu i zaskakujących zwrotów akcji historię opartą na prawdziwych wydarzeniach, której nie powstydziliby się scenarzyści hollywoodzkich hitów spod znaku Ocean's Eleven. Dolny Śląsk, jesień 1981 roku. Po serii prowokacji SB, konfrontacja opozycji z komunistami wydaje się nieunikniona. Tuż przed ogłoszeniem stanu wojennego, młodzi działacze Solidarności postanawiają zagrać va banque i organizują brawurową...

 • Fotograf

  Mroczny thriller w reżyserii Waldemara Krzystka, twórcy głośnych "80 milionów" - oficjalnego polskiego kandydata do Oscara oraz nagrodzonej Złotymi Lwami na festiwalu filmowym w Gdyni "Małej Moskwy". Autorem zdjęć jest Arkadiusz Tomiak ("Obława", "Dziewczyna z szafy", "Symetria", "Sęp"). Mieszkańców Moskwy terroryzuje nieuchwytny seryjny morderca. Funkcjonariusze milicji nadali mu przydomek "Fotograf", gdyż przy ciałach ofiar zostawia kartoniki z numerami, stosowane przez ekipy śledcze, kiedy...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.