• Informacje na temat:

  socha wczoraj

Artykuły na temat: socha wczoraj
 • Małgorzata Socha po latach wyjawiła zaskakujący sekret! Trudno w to uwierzyć

  Małgorzata Socha (40 l.)jest jedną z tych aktorek, które z powodzeniem łączą życie zawodowe z prywatnym. Gwiazda od kilku lat regularnie dostaje propozycje zawodowe, a jej kariera prężnie się rozwija. Fani wspierają swoją idolkę na każdym kroku, ale nie mieli pojęcia, że gwiazda skrywa przed nimi tajemnicę, którą ujawniła dopiero po latach!

 • "Przyjaciółki": Wiosną siódmy sezon serialu!

  ...czas i wspierają się w dowolnej, życiowej sytuacji. Zakończony wczoraj szósty sezon „Przyjaciółek” oglądało średnio co tydzień ponad 2 mln widzów. Świadczy to niezmiennie o tym, że "Przyjaciółki" są...

 • Ostatnie tango Figury

  Szok! Seksbomba Katarzyna Figura nie tańczy już w "Tańcu z gwiazdami"! Wczoraj decyzją widzów gwiazda odpadła z popularnego programu.

 • "M jak miłość": ​Nowa twarz Małgosi Mostowiak? Nasze typy!

  Która aktorka zastąpi Joannę Koroniewską w roli Małgosi Mostowiak w "M jak miłość", jeśli scenarzyści zdecydują, że najmłodsza córka Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) wróci z Ameryki? To pytanie zadają sobie od wczoraj chyba wszyscy fani "Emki". Zgodnie z zapowiedzią prezentujemy listę naszych kandydatek!

 • Znane Polki w szczytnym celu

  ...- Albumem "Pier(w)si w Polsce" pragniemy zwrócić uwagę na problem raka piersi w inny niż ogólnie przyjęty sposób - ogłosili organizatorzy wernisażu, jaki odbył się wczoraj, 20 maja, w jednym z warszawskich klubów.

 • Jesienne nowości serialowe

  .... Czy siostra zakonnicy Bazylii, Dorota (Anna Dereszowska) i ojciec Jan (Piotr Fronczewski) znajdą skuteczny sposób na pozbycie się kłopotliwych sąsiadów? Pierwszy odcinek mogliśmy zobaczyć wczoraj(...) miały się na nim czym pochwalić? Inga (Małgorzata Socha) ma w życiu złą passę - nie dość, że została porzucona przez męża (Adam Krawczyk) dla młodszej kobiety, to prowadzone przez nią przedszkole...

 • Piękne z małego ekranu

  ...aktorek serialowych. Anna Mucha/ "Prosto w serce" Kto dziś pamięta czasy pulchnej wówczas aktorki? Nikt. Dlaczego? Bo po co myśleć o wczoraj, skoro mamy dziś. Wcześniej była skandalizującą (byłą(...) a zapowiadanym egocentryzmem Joasi? Przekonamy się niebawem - premiera "Chichotu..." zapowiadana jest w TVP na wiosnę. Małgorzata Socha/ "BrzydUla" Ma 30 lat i tyle też serialowych ról na koncie...

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

 • Ekscytuje się na zawołanie

  Jej sposób ekspresji stał się już kultowy. Dzięki grze w spocie reklamowym jest na fali. Mało jednak osób wie, że od wielu lat jest aktorką. Niedługo zobaczymy ją w spektaklu "Old Love" w Teatrze Kamienica, a może także w serialu?

Zdjęcia na temat: socha wczoraj