• Informacje na temat:

  socha z chłopakiem

Artykuły na temat: socha z chłopakiem
 • "Przyjaciółki": Małgorzata Socha traktuje małżeństwo jak... przygodę!

  Małgorzata Socha, czyli Inga Gruszewska z „Przyjaciółek”, twierdzi, że małżeństwo to nie tylko romantyczne zrywy, ale też nieustanna... harówka. - Ja na wszystko sobie ciężko zapracowałam – mówi.

 • "Przyjaciółki": Anka w rozterce, Inga godzi się z Zuzą, a Patrycja...

  Sporo dzieje się w życiu "Przyjaciółek". Anka jest w rozterce z powodu chłopaka, Inga godzi się z Zuzą, a Patrycja może zostać matką. Oto, co wydarzy się w najbliższym odcinku popularnego serialu.

 • Małgorzata Socha na zdjęciu z synkiem. Mały Staś skradł serca internautów

  Małgorzata Socha to nie tylko utalentowana aktorka teatralna, filmowa i serialowa, ale przed wszystkim: szczęśliwa mama trójki pociech. We wrześniu zeszłego roku do dwóch córek gwiazdy dołączył mały Staś, wprowadzając do życia Sochy jeszcze więcej radości i uśmiechu. Mimo że aktorka ceni sobie prywatność, ostatnio podzieliła się z internautami fotografią, na której widać również jej najmłodszą...

 • Haker, celebryta, matematyk

  Komedia "Wkręceni 2", biograficzna "Gra tajemnic", thriller "Haker", dramat "Coś musi się stać", animacja "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" oraz familijna "Misja: Gwiazda" to sześć tytułów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 16 stycznia.

 • "Przyjaciółki": Pierwszy pocałunek Małgorzaty Sochy

  ...ochronny i takie sceny nie robią już na mnie wrażenia" - wyznaje Socha.   "Bywa nawet zabawnie, kiedy pomiędzy dublami sceny z pocałunkiem, gdzie oprócz nas jest 20 innych osób na planie, rozmawiamy: 'A co tam słychać u twojej żony?', 'Jak się ma twój mąż? A córka?'" - opowiada. Trzymając się tematu ust, Socha przyznaje również: "Wiem, że jestem na ustach wielu. I wciąż trudno jest mi się do tego...

 • Pierwszy pocałunek Małgorzaty Sochy

  Rafał - tak miał na imię chłopak, który jako pierwszy pocałował Małgorzatę Sochę. Całusem obdarował ją w przedszkolu. Teraz aktorki nie peszą nawet pocałunki na planie filmowym.

 • Socha już mężatką

  W sobotę, 5 lipca, 28-letnia aktorka Małgorzata Socha wyszła za mąż za swojego wieloletniego chłopaka Krzysztofa Wiśniewskiego.

 • "BrzydUla" jak Kasia Cichopek?

  Julia Kamińskaidzie drogą Kasi Cichopek czy Marty Żmudy Trzebiatowskiej i pomaga w znalezieniu pracy swojemu chłopakowi. Lew Murzenko wystąpi u boku swojej ukochanej w serial u "BrzydUla".

 • Szkoła

  .... Tymczasem maturzystka z 3b Dominika Socha jest w związku z Jakubem Kraską z tej samej klasy, który ma dwumiesięcznego synka z Weroniką Ostrowską. Dziecko mieszka ze swoją mamą i babcią. Kuba do tej pory nie zajmował się za dużo synkiem, dlatego Dominice nie przeszkadza to, że jest z chłopakiem, który ma dziecko. Wkrótce Weronika prosi Kubę o zajęcie się synkiem, jego dziewczyna oferuje mu pomoc...

 • Bobek dyskotekowym playboyem

  Filip Bobek, który swoją popularność zawdzięcza roli amanta Marka Dobrzańskiego w serialu "Brzydula", wystąpił w najnowszym filmie Cezarego Pazury - "Weekend".

Zdjęcia na temat: socha z chłopakiem
 • Małgorzata Socha