• Informacje na temat:

    socha z dzieckiem

Artykuły na temat: socha z dzieckiem
  • Małgorzata Socha chce mieć troje dzieci

    Małgorzata Socha, aktorka serialu "Przyjaciółki", wyznała, że do czterdziestki chcę mieć trójkę dzieci. Czy będzie kolejny baby boom na planie serialu?

  • Małgorzata Socha dzięki kwarantannie zmieniła podejście do wychowania dzieci

    ..."Mam wrażenie, że w ogóle nie wychodzę z kuchni" - wyznała aktorka, która czas izolacji spędza w domu z mężem Krzysztofem i trojgiem małych dzieci. Socha zdradziła też, jakie ważne słowa usłyszała od swojej najstarszej córki.

  • Socha namawia do macierzyństwa

    Małgorzata Socha trzy miesiące po urodzeniu córeczki Zosi powróciła do pracy. Gra w serialach "Na Wspólnej" i "Przyjaciółki". Młoda mama tryska energią i szczęściem.

  • Małgorzata Socha: Nie boję się 40. urodzin

    Do tej pory Małgorzata Socha nie przepadała za dniem, w którym wypadały jej urodziny. Miała zwyczaj, by wyłączać wtedy telefon. Ale przy okazji świętowania 40-tki zmieniła swoje nastawienie do upływającego czasu.

  • Zostanie chrzestną dziecka Sochy?

    Lekki uśmiech na twarzy, łzy w oczach, głos pełen wzruszenia - 17 lutego w Teatrze 6. Piętro w Warszawie Małgorzata Socha (32 l.) żegnała się z zachwyconą jej grą publicznością. Ostatni spektakl "Edukacji Rity" w tym sezonie był wyjątkowym przeżyciem. Aktorka nie spodziewała się tak serdecznego przyjęcia. Niewiele brakowało, a rozpłakałaby się na scenie... Żegnając się z widzami, miała świadomość...

  • "Przyjaciółki": Socha nianią

    Odwiedziliśmy dom, gdzie Inga, która w pierwszej serii straciła przedszkole, będzie opiekowała się dziećmi. - Zdecydowała się pracować jako niania, bo kocha dzieci i czuje, że praca z nimi jest jej powołaniem. Nie jest łatwo, bo pracodawcy są bardzo ekscentryczni. Inga czuje, że w tej rodzinie czai się coś złego, ale jeszcze nie wie co - mówi Małgorzata Socha. Małżeństwo, u którego Inga dostała...

  • Socha i Adamczyk dla dzieci

    Gwiazdy ekranu: Małgorzata Socha i Piotr Adamczyk użyczyły swoich głosów postaciom nowej animacji zatytułowanej "Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta".

  • Małgorzata Socha to ideał?!

    Na salonach jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd. Na ekranie - pełną żywiołu aktorką. W domu - przykładną żoną. W dziecięcych szpitalach - wolontariuszką. Małgorzata Socha to wzór!

  • Małgorzata Socha: Znajdzie miłość?

    W serialu Polsatu "Przyjaciółki" Małgorzata Socha gra kobietę samotnie wychowującą córkę. Życie jej nie rozpieszcza, ale bohaterka wyjdzie na prostą.

  • ​Małgorzata Socha: Musimy się zmieniać

    Kiedy była małą dziewczynką, chciała zostać... "kradziejką". Została aktorką, co jest spełnieniem marzeń jej babci. "To moje marzenie" - mówi Małgorzata Socha zapytana o to, czy byłaby skłonna przytyć albo ściąć włosy do roli.

Zdjęcia na temat: socha z dzieckiem
Wideo na temat: socha z dzieckiem
  • "Demakijaż": Małgorzata Socha

    Utalentowana aktorka gościła u Krzysztofa Ibisza w programie "Demakijaż". "Cieszę się, że moje dzieci umieją mówić NIE. Mnie tego nie nauczono. Zawsze byłam zbyt pokorna. Ważne, żeby o siebie umieć zawalczyć" - wyznała Małgorzata Socha. "Uwielbiam upiec ciasto na weekend, ugotować rosół" - dodała. Aktorka opowiedziała o swojej rodzinie, mężu, dzieciach, o 9 lat starszym bracie, babci, mamie oraz

  • Utalentowana aktorka gościła u Krzysztofa Ibisza w programie "Demakijaż". "Cieszę się, że moje dzieci umieją mówić NIE. Mnie tego nie nauczono. Zawsze byłam zbyt pokorna. Ważne, żeby o siebie umieć zawalczyć" - wyznała Małgorzata Socha. "Uwielbiam upiec ciasto na weekend, ugotować rosół" - dodała. Aktorka opowiedziała o swojej rodzinie, mężu, dzieciach, o 9 lat starszym bracie, babci, mamie oraz

  • Małgorzata Socha o swojej figurze i obozach Anny Lewandowskiej

    Ostatnio Małgorzata Socha opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w bikini. Jej szczupła i wysportowana sylwetka zachwyciła fanów. Agnieszka Jastrzębska zapytała aktorkę, jak udało jej się osiągnąć taką figurę po urodzeniu trojga dzieci. Okazuje się, że aktorka figurę zawdzięcza wielu czynnikom. Jednym z nich są... obozy Anny Lewandowskiej. Jak jest na nich naprawdę? (x-news/DDTVN)

Dyskusje na temat: socha z dzieckiem