• Informacje na temat:

  sokołowska lena starska

Artykuły na temat: sokołowska lena starska
 • Anita Sokołowska: Nie zagrałam jeszcze w żadnym filmie

  ...w programach, w których może pokazać prawdziwą siebie. Niedawno skończył się 11. sezon "Przyjaciółek". Będzie następny? Anita Sokołowska: - Przygotowujemy się do niego, zaraz mają ruszyć zdjęcia(...)... Chyba niekoniecznie. Badania prowadzone przez twórców serialu wskazują, że widzowie nie wyobrażają sobie Leśnej Góry bez Leny. - Tak, nie wyobrażają sobie nawet, żeby Starska była w innym związku...

 • Anita Sokołowska: Seksowna i władcza

  Anita Sokołowska, dobrze znana widzom z roli doktor Leny Starskiej w "Na dobre i na złe", w nowej produkcji Polsatu zatytułowanej "Przyjaciółki" zagra Zuzę, samotną bizneswoman.

 • Anita Sokołowska jeszcze nas zaskoczy

  Spokojna i wyważona Lena czy walcząca o swoje Zuza - Anita Sokołowska w każdej roli wypada przekonująco. Aktorka zdradza, jak godzi macierzyńskie obowiązki z pracą w teatrze oraz jakie ma plany na najbliższe miesiące.

 • Anita Sokołowska: Znajoma twarz?

  Sokołowska: - Kiedyś faktycznie miałam z tym problem. I ciężko było mi się z tym pogodzić. Wiedziałam, że niektórzy przyjdą do teatru tylko dlatego, że to doktor Lena, a nie Anita Sokołowska gra w tym(...)Ma w sobie wyjątkowy spokój i ciepło. Jest wyznawczynią teorii, że należy korzystać z tego, co oferuje życie, tu i teraz. Ona po prostu nie ogląda się za siebie. Anita Sokołowska (36 l.) - bo o niej...

 • Anita Sokołowska: Seriale, macierzyństwo i wakacje

  Aktor dostaje scenariusz, a potem wypełnia postać własną osobowością. Czym obdarzyła pani Zuzę? Anita Sokołowska: - Dałam jej pikanterię. Moja bohaterka to kolorowy ptak, fajna, ostra babka. Bywa(...) się, że potrafi szczerze porozmawiać i w obliczu choroby najbliższej osoby po prostu się zmienia. A w związku Leny z Witkiem w "Na dobre i na złe" czeka nas przełom? - Lena odnajdzie Latoszka...

 • Święta "na dobre i na złe"

  W serial u "Na dobre i na złe" możemy oglądać w szpitalnych fartuchach jedne z najładniejszych polskich aktorek. Joanna Liszowska, czyli kusząca radio log Dorota, serialowa doktor Starska - Anita Sokołowska i Olga Bończyk, która wciela się w postać doktor Edyty, opowiedziały, jak spędziły święta.

 • "Na dobre i na złe": Pojednanie

  To, co wydawało się niemożliwe, stanie się całkiem realne - Lena (Anita Sokołowska) i Witek (Bartosz Opania) znów będą razem! Do ostatecznego pogodzenia dojdzie w Toruniu.

 • Serialowa batalia z rakiem piersi

  Anita Sokołowska zdobyła popularność rolą Leny Starskiej w serialu "Na dobre i na złe" . Jej bohaterka po wielu miłosnych perypetiach została wystawiona na kolejną próbę. Tym razem musiała stoczyć ciężką batalię z rakiem piersi.

 • Ślub na łożu śmierci?

  Serial "Na dobre i na złe" od lat śledzą rzesze fanów. Teraz czekają ich ogromne emocje związane z dramatycznymi losami Leny (Anita Sokołowska) i Witka (Bartosz Opania).

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie

  Całe wakacje czekaliśmy na wieści z sali operacyjnej w Leśnej Górze. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" zobaczymy, że Lena walczy o Latoszka jak lwica. Nie tylko z kolegami po fachu, ale także z Agatą, która coraz więcej czasu spędza przy łóżku chorego.

Zdjęcia na temat: sokołowska lena starska
 • Dr Lena Starska (Anita Sokołowska) z "Na dobre i na złe"
Dyskusje na temat: sokołowska lena starska